Sari la conținut

Cleo masaj 0749630013 si 0749399319


Postări Recomandate

  • Oras:cluj napoca
  • Oras:cluj napoca

Buna seara!Nu vreau mult off topic in privinta asta dar o camera de filmat care trebuie ascunsa nu este de marimea celei care supravegheaza poarta si poate fi mascata in multe locuri intr-o camera.La o privire generala in luminozitatea redusa a camerelor de salon nu ai cum sa o descoperi.Asa ca stati linistiti ,daca se vrea putem fi si filmati.Poate fi si acesta un motiv pt care fetele sint atit de stricte in privinta extraserviciilor.Ce ziceti?Nu ma refer strict la Cleo!  :blushing2

Link spre comentariu
  • Oras:Cluj Napoca
  • Oras:Cluj Napoca

Bine dar mie mi se pare destul de grav faptul ca au camere de filmat si la intrare. Adica probabil trebuie filmati clientii care intra si care ies pentru a se sti cu exactitate care sunt persoanele care frecventeaza salonul sau ce? 

Link spre comentariu
  • Oras:cluj napoca
  • Oras:cluj napoca

Ei spun ca pt siguranta fetelor,daca se intimpla ceva rau sa aiba inregistrati toti vizitatorii.Dar la fel de bine pot fi folosite inregistrarile si in alte scopuri.Banuiesc ca au contract cu vreo firma de securitate si la acele inregistrari nu are acces oricine dar totusi fiind filmat iti asumi un anumit risc.Nu stii cine te  cunoaste dintre cei care pot vedea filmarile! :eek

Link spre comentariu
  • Oras:Cluj
  • Oras:Cluj

Problema se poate rezolva foarte simplu prin încheierea unui contract cu o firmă de protecție și pază. Apăsând pe un buton, vreo cinci namile vor veni în tot atâtea minute.

Din punctul meu de vedere deci, camerele de filmat nu se justifică absolut deloc în astfel de stabilimente.

Și voi trage concluziile respective.

  • Like 4
  • Minus 1
Link spre comentariu
  • Oras:Cluj
  • Oras:Cluj

DA,este adevarat camerele pot fi un impediment dar fiecare din noi cand merge la ""masaj"" ne asumam niste riscuri ,te poate vedea orcine cand intri ,dupa parerea mea personala nu cred ca acele camere de la intrare constitue o problema majora,este politica stabilimentului care probabil are niste motive bine intemeiate sa foloseasca acele camere de la intrare.  

  • Like 1
Link spre comentariu
Vizitator altu2
Reputație: 0

Buna seara,

 

Tania momentan s-a retras din domeniu.

 

Si atunci, daca s-a retras (momentan) din domeniu, de ce mai publicati anunt in Piata AZ, cu titlu mare, pompos:

Tania masaj nud la 80 Ron doar la Cleo !!!

Data ultimei publicari a anuntului: 08.08.2014, ora 22:39 

 

Vezi link-ul: http://www.piata-az.ro/anunturi/oras-cluj-napoca/5097514

 

Nu-i chiar fair-play. Parerea mea.

Link spre comentariu
  • Oras:cluj-napoca
  • Oras:cluj-napoca

Si atunci, daca s-a retras (momentan) din domeniu, de ce mai publicati anunt in Piata AZ, cu titlu mare, pompos: Tania masaj nud la 80 Ron doar la Cleo !!!

Data ultimei publicari a anuntului: 08.08.2014, ora 22:39

 

Vezi link-ul: http://www.piata-az.ro/anunturi/oras-cluj-napoca/5097514

 

Nu-i chiar fair-play. Parerea mea.

 

reclama este mama comertului colegu.

sa mearga clientul acolo,si cand ajunge tania nu este alta fata daca doriti.si omu daca a mers pana acolo ce zice...pai maduc cu alta fata.

si uite asa sa mai castigat un client fraier!!

  • Like 1
  • Minus 1
Link spre comentariu
  • Oras:Cluj
  • Oras:Cluj

De cca 5 zile ....marti ,am facut o vizita la stabiliment si am intrat cu Deea ,pe care nu are rost sa o recenzez deoarece am facuto mai sus si tot in aceasi nota presteaza .Am ramas singur in camera si am fost atent la detalii .....nu am vazut nici o camera si nu sunt deacord cu camerele ,acum masuri de securitate trebue sa isi ia si ele, ca sunt si oameni cu ganduri rele, care pana ce vine firma de paza cu care au ele contract ,pot sa aiba probleme cu unii clienti,nu sunt toti finuti si draguti sunt si badarani si care vin cu ganduri rele.Acum ,adevaru e undeva la mijloc,au dreptate si clientii si maseuzele ....dar camere de luat vederi in camerele de masaj este de neconceput. Tania intradevar este o pierdere mare ,dar sa speram ca o sa revina , orcum sunt 2 Domnisoare noi Andrada supla, finuta, slim  si Madalina roscata voluptoasa nu tin minte exact (daca am gresit te rog sa ma corectezi CLEO) ca sa astupe pe alocuri golul lasat de Tania.

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:CLUJ
  • Oras:CLUJ

Nu spune nimeni ca nu au voie sa aibă anumite măsuri e normal. Dar e interzis sa ne filmeze oe noi. E vorba de intimitate. Acolo unde sunt camere la intare sunt obligați prin lege sa afisexe ca se filmează si asta inclusiv la intare

Link spre comentariu
  • Oras:Cluj
  • Oras:Cluj

Confrati futaciosi ,vad doar polemici ,fara nici o recenzie si in general se recenzeaza putin,asa ca am decis sa recenzez o anume Domnisoara de la Cleo pe numele de scena   "Lorena".Lorena este o Domnisoara bruneta ,cu forme foarte apetisante cu carnea tare pe ea este o incepatoare nu a mai prestat nicaeri si niciodata in acest domeniu.Eu personal am facut mai multe vizite la stabiliment si doar la acesta Domnisoara si special pentru EA deoarece de prima data cand am intrat cu ea am simtit ca intruneste aproape toate cerintele mele (cand zic "aproape " o sa dezvolt ).Este o Domnisoara blanda, cuminte ,fina este foarte maleabila si fara sa aiba grimasa si atitudinea falsa care o baga altele maseuze zica-nd printre dinti (of nu mai termina asta o data ) deci eu o caracterizez intr-un cuvant                  .Deci cum ziceam, are foarte bune forme nu este voluptoasa este super buna, este cu formele rotunde, carnea tare sanii medii buni de supt si de jucat cu ei, fundul este bestial deci recunosc fundul Domnisoarei ma atras in foarte mare masura ,la fata este draguta .Bun ,purces la stabiliment ,adresa o stiti ,locul de asemenea ,binenteles asteptat de Lorena la usa stabilimentului cu un sarut dulce si un mare bonus ....dus asistat cand doresti la inceput ori la sfarsit ....binenteles eu la inceput sa ne mangaiem sa ne apropiem ...la sfarsit il fac pe fuga si plec repede .Ajuns in camera Domnisoara incepe cu saruturi pe piept pe gat la ureche pe gura asa finut si dupa care trece la cocosel pe care il agita lasciv si cu sanii face un masaj la cocosel foarte excitant.Foarte bine si in PLUS saruta foarte pasional, sincer parca ai fi cu amanta .ESte foarte PERMISIVA ,te lasa sa o saruti la pasarica cat vrei cum vrei sa bagi degetele nu face figuri si se excita se termina simti cum se termina cand i faci oral .Este singura Domnisoara care ma facut sa ma termin fara sa ma mai pot controla si am ceva experienta in domeniu la saloane si nu numai .Este foarte ofertanta dar este si foarte crunta daca intreci masura ,dealfel ca si unguroaicele care cand pun capu in pamant sa te feresti.Este studenta si face masaj pentru a aduna ceva banuti pentru un scop al ei si cu siguranta dupa ce isi atinge scopul nu va mai presta .Eu am fost de multe ori la ea si cu greu am hotarat sao recenzez ....am dorit sa o tin un timp asa in gandul meu .NOTE :Masaj relaxare 8 (de fiecare data am cerut la inceput masaj de relaxare ,are putere si e ok)Atitudine 10 Masaj eorotic 9(9 pentru ca saruta cu patima ,alfel e incepatoare inca nu e sigura pe ea ,nu are experienta)Frumusete fata 9 (depinde de gusturi) Corp 10 (pt mine ,imi plac formele rotunde ,voluminOASE ,).cONCLUZIE  : de "exploatat" pana o mai gasim in aceasta meserie .

  • Like 11
Link spre comentariu

Buna buna seara....

 

Am sa va povestesc prima mea experienta la un masaj erotic..

 

Astazi dupa 48 de ore tot pe masina si vreo 3000km cu pauza de vreo 8 ore am decis sa ma duc la un masaj ca eram teapan..

 

Si cum ar urma sa fie prima experienta in domeniul masajului m.am gandit sa incep cu ceva de calitate..Sunat azi dupa.masa secretara vorbeste frumos mi.a spus sa revin cu 30 min inainte..

Ajung prin centrul Clujului si resun,am avut ceva neintelegeri cu programarea pentru ca secretara plecase si uitase sa ma noteze..Pana la urma sa rezolvat si zice ca ma poate primi.. Ajung in fata vilei sun ma primeste o fata frumoasa..La intrare langa scari imi zice fata ca doar ea cu inca o colega sunt disponibile momentan si daca vreau sa mai astept inca 30min pt a trei..Nu am asteptat si am ales.o pe cea care mi.a deschis usa si m.a intampinat la intrare impreuna cu 2 catelusi Bishoni albi,jucausi..Mi.a spus ca o cheama Lorena daca nu ma insel...M.a invitat in camera ..Primit prosop plus papuci de unica folosinta pentru a merge la dus,inainte m.a intrebat ca ce servesc ...apa vin sau suc.am optat pt apa si la dus cu mine...

 

Baia ok mare putina apa dar nimic deranjat pe jos...4 tipuri se gel de duş.Curat totul..am facut dusul de rigoare ;m.am intors in camera goala asezat pe patul care era pregatit cu hartie(servetel) m.am asezat pe burta si dupa nici 2 minute intra dameza..

 

Aspect fata: Bruneta ,ten inchis din cauza solarului ,sani mari un fundulet foarte frumos si bombat..Circa 1.71 fara tocuri..Zambet minunat.si un tatuaj frumos sub abdomen.O fata dupa care cu siguranta intorci capul pe strada .

 

Actiunea: Dupa ce s.a dezbracat a luat uleiul de masaj si am cerut prima data un masaj de relexare dupa drumului pe care l.am parcus..Incepe cu mangaieri si a facut un masaj de relaxare zic eu de nota 8.Frate chiar placut relaxare totala plus muzica ce se auzea ..dupa vreo 10 min m.am intors ca sa incepem si pe cel erotic..Facut cu ulei si incepe..cu mainile cu sani ei frumosi..Atenta la zona intima a inceput sa mangaie 00 si la masat pe junior..a inceput sa il scuipe si sa il frece dupa inceput masajul la junior...Tot asa a continuat vreo 4.5min pana ce s.a produs finalizarea..

 

Dupa ce m.a sters si pe ea sa intins langa mine si am inceput a povesti..Este fata putin timida si eu am fost la inceput putin dupa ne.am dat drumul la gura si am tot vorbit...Fata este din Harghita se simte accentul dar nimic deranjant..

 

A 2.a parte..Inceput direct masajul erotic dupa ce plimba cu sani pe corpul meu i.am propus sa se intoarca la in 69 sa ii gust si eu putin piersicuta..In timp ce ea il maseaza pe junior eu am continuat cu limbuta ...chiar a inceput sa geme putin..Cum facea cu Juniorul aveam impresia ca chiar imi face un oral pe bune..Piersicuta curata mirosuri suspecte nu..doar ca nu era proaspat epilata..nu avea tufa dar era ca si cum nu sa epilat de ieri...dupa ce am continuat asa vreo 10 min i.am spus ca sunt pe pct de a finaliza si huppp am finalizat glorios pe sanii ei..Luat servetele m.a sters si pe ea si am revenit iar la povesti ..dupa minute bune de povestit de toate a venit bataia in usa..m.ai repede cu 10minute decat trebuia dar nu m.ai conta..

Mers la dus ,imbracat si plecat relaxat..

Am achitat 130lei o ora de masaj..prima data am vrut sa aleg 2 masaje cu 2 fete dar am vrut azi relaxare...poate data viitoare..

 

Locatie: 10 curat si discret..apropo de asa zise'le camere video din camera..acelea nu sunt camere de filmat ci aparate de sezor de miscare pentru cand ii activata alarma casei...

 

Masaj de relaxare:9

Masaj erotic : 8.5

Aspect dameza : 10 pt mine

Gfe si atitudinea fetei : 8 pentru ca nu am primit nici macar un pupic nici pe gat sau obraz ..poate nu sunt eu Brad Pitt dar unul meritam ..

 

Am sa revin cu siguranta dar data viitoare vreau sa o cunosc si pe secretara ca am auzit numai cuvinte de lauda despre ea (nu ma refer la masaj)

 

Recomand...

 

Daca am uitat ceva scuzati.ma in continuare sunt pe telefon..

  • Like 6
Link spre comentariu

Am vizitat salonul zilele trecute. Din pacate, am avut (din nou) o experienta foarte slaba.

 

Am ales masaj cu o fata frumusica pe care o cheama Andra. Dupa dusul de rigoare mi-a propus sa incepem masaj de relaxare. A fost de fapt o imbalsamare cu ulei, masajul in sine a fost foarte slab, fara tehnica.

 

La masajul erotic s-a frecat de mine putin apoi s-a pus in 69 si a inceput sa imi frece companionul frenetic, fara tehnica, doar, doar sa finalizez cat mai repede. Foooarte slab.

 

Din pacate, nu mai e Tania si ei vor simti lipsa ei prin pierderea clientilor.

 

Dupa experienta asta, pana se intoarce Tania eu nu mai calc pe la ei. Frecus second hand la 110 lei stiu si eu sa imi fac.

  • Like 2
Link spre comentariu

Hepea dupa experienta neplacuta cu Gina am zis fuck nu mai am chef de nici un futai si asa am zis ca imi prinde mai bine un masaj, la prima faza am vrut sa incerc un salon nou,daca cum nu prea eram in apele mele si dupa experienta urata de la Issis am zis sa revin la Cleo..

Chiar mai repede decat m.am gandit.Sun programat ,am ajuns imi deschise usa una dintre fete

 

Prezentarile: un numar de 3 fete Andra ,Lorena si inca o fata slim bruneta..Data trecuta am fost cu Lorena acuma am vrut sa o aleg pe cea bruneta care avea un piept cam frumos..eu nu sunt adeptul saniilor asa ca am ales pe Andra din pricina faptului ca mi.a placut zambetul ei foarte mult si funduletul era in niste boxer :o ..

 

M.a condus frumos in camera,primit prosop +papicei si am zburat la dus,intre timp i.am zis la Andra sa imi aduca un pahar de apa...

Purced la dus si intampin aceasi problema APA PE JOS DE LA FOSTUL CLIENT..Fara suparare ca va zic dar fetelor dupa fiecare client irositiva 30secunde din viata voastra si sterge.ti apa s.au lasati dracu un mop ca sterg eu...

 

Am terminat cu dusul unde ai 4.5 tipuri de gel de duş...Sters si plecat in camera intins pe pat si draguta de Andra cu un pahar de apa ca la lasat pe comoda si chiar am vrut sa beau dar din pacate paharul a fost foarte murdar... trec peste asta si vreau sa vad actiunea..

Am achitat inainte 110lei o ora..

 

Actiunea: A inceput cu un masaj de relaxare satisfacator (nu am pretentia la un masaj de relaxare foarte bun,pentru asta iti trebuie un curs..sau ma duc la un masaj la femeiile acele ce au maini de culturist) continuat asa vreo 10 minute cu ulei ,placut ..A inceput cu unu erotic ,cu mangaieri placute dupa a incet sa se joace cu limba pe spatele meu si pe la ureche chiar excitant..Dupa un timp m.am intors s.a pus deasupra si nu m.an putut abtine la zambetul ei si am sarutat.o am continuat cu sarutari si mangaieri din partea mea.

Continuat cu un masaj erotic la cel mic ,mai furam cate un sarut..A schimbat pozitia s.a pus in 69 am gustat putin din pasarica ei,fara nimic suspect ..Ea intre timp s.a pus pe frecat si mangaiat al'mic pana s.a produs finalizarea pe sanii Andrei..

 

Dupa ne.am pus amandoi la povesti,foarte foarte deschisa fata.

Este din Maramu si are 21 de ani,are un zambet foarte frumos cu o gropita pe obrazul stang si un pircing in buza de sus.

 

Nici nu stiu cat timp am barfit ,i.am propus sa mai incepem un masaj...Nici nu a inceput bine si deja s.a auzit acea bataie enervanta in usa..a continuat cu mangaiere vreo 5 min am zis sa terminam intalnirea...Inainte sa merg la baie tot i.am mai furat un sarut..

 

Intors in camera m.a asteptat pana m.am imbracat am tot ras si glumit..dupa gfe ti.ai dori.o de iubita sau amanta .

Coborat scarile repede a venit un catel la mine..l.am luat in brate si am vrut sa plec cu el dar Andra nu ma lasat..

I.am mai furat un ultim sarut si am plecat.

 

Iar acuma notele:

 

Locatie:8 din cauza apei din baie si lipsa chei la usa si stau cu frica sa nu intre cinev peste mine poate cineva cunoscut..

 

Masaj relaxare: 7

Masaj erotic : 8

 

Aspect dameza 9.5 fiecare cu gustul lui..pentru alti le zic un 8..

Are cam 1.68m vreo 53 kg este satena..

 

Gfe: Nota 10....

 

O recomand cu mare placere pe Andra..Iar nu am reusit sa o cunosc pe secretara....

 

M.am gandit sa fac o comparatie intre Andra si Lorena ..

Lorena ofera un masaj erotic mai bun dar fara saruturi ...

Andra iti ofera un GFE foarte ridicat cu cateva saruturi dar nu prea exceleaza la masaj erotic..Daca le.ai unii pe cele doua ai face o fata foarte buna....

 

 

AM SI O VESTE FOARTE REA...TANIA NU O SA MAI REVINA NICIODATA IN CLUJ DIN CAUZA UNOR PROBLEME CU NISTE baieti mai smecherasi..s.a simtit amenintata....Pacat de mine ca nu am prins.o..

post-65347-0-32051600-1413921038_thumb.jpg

post-65347-0-20488900-1413921069_thumb.jpg

post-65347-0-75586600-1413921109_thumb.jpg

post-65347-0-82945400-1413921131_thumb.jpg

  • Like 8
Link spre comentariu
  • Oras:Tg Mures
  • Oras:Tg Mures

Vreau sa va inpartasesc o experienta de neuitat la Cleo, dragi futaciosi.

 

Pentru cine nu a incercat masajul erotic xxx il recomand. Te speli, de relaxezi, te eliberezi. Am fost mai demult la Cleo cand avea Roxana apartamentu pe fagului dar nu a meritat recenzie, insa de data asta am ramas placut surprins.

 

Am sunat, miam facut o rezervare si mam trezit la usa. Locatie selecta, fete faine, atitudine amabila. Intru o aleg pe Lorena, o fata de nota 10, nu pare falsa sau de plastic desi e ingrijita si frumusica. Ea ma atras cel mai mult. Acum fiecare cu gusturile lui. 

 

Achit, intru in camera, povestesc cu domnisoara un pic, intru la dus asistat. Fata ma excita incepand de la dus stie sa il faca pe campion sa se simta bine. Ajungem in camera ii zic nu mai vreau relaxare hai sa trecem la fantezii nebune. Imi face fata un body senzual de ma topeam pe mine de placere, imi doream atat de tare sa i-o bag, Lorena ma inebunit complet. Iam gustat pasarica de o caldura invaluitoare sub gemetele ei placute. Ma excit doar gandindu-ma la ea. Am devorat-o iar apoi ea a insistat sa ma rasfete la fel de placut. Nu mia facut oral, dar asa mam simtit ca si cum miar fi facut. L-a luat pe campion intre sani si mia facut o finalizare explosiva. 

 

Sa dau si niste calificative:

 

Locatie : 10 

Curatenie: 5 (Vesnica APA din baie de pe jos)

Aspect fata: 9 

Masaj erotic: 10, no FCK

 

O sa mai incerc si alte saloane dar la Cleo cu siguranta mai revin. 

Futetiva prieteni sau daca nu duceti-va la un masaj dar macar mergeti la calitate!

  • Like 5
Link spre comentariu

  • Oras:Cluj
  • Oras:Cluj

Lorena este într-adevăr o prea frumoasă ispită. Îndurerat de dispariția inexplicabilă a Taniei (nu doar de la Cleo...), sătul de meleagurile Occidentului, întors oportun în mocirla balcanică a acestei țări ratate, m-a tentat o nouă vizită la Cleo. Poate mi-au dat ghes amintirile plăcute ce, mai mereu, le-am avut aici, poate eram prea încărcat de nostalgia anumitor mângâieri...

Cum am scris și altă dată, oricât aș fi de împovărat de luciditate și îmboldit de tristeți, carnea unei femei tinere mă poate reconcilia cu universul și cu Dumnezeu. În acest sens, Lorena este o făgăduială de nemaipomenite plăceri. Poate că fascinația mea pentru fetele unguroaice joacă aici un rol, căci Lorena e unguroaică până-n măduva oaselor, din secuime, având acea ezitare perpetuă de a se năpusti în logoreea românească. În plus, e blajină ca o măicuță, parcă mereu în așteptarea a ceva, cine știe, poate a unui Făt-Frumos...

Corp de Afrodită, bine proporționat, cu sânii bătând înspre categoria mare, ale căror sfârcuri desenează două mari pete pe carnea catifelată, ca niște suzete cărnoase; nu e subțirică, din punctul meu de vedere e numai bună de... (să nu stric poezia rândurilor de mai sus spunând: de futut...), cu păsărica zemoasă și dulce, ale cărei labii medii m-au invitat mut, la fel ca și stăpâna, să le prind într-un desfrâu al suptului. Cu câtă vinovată plăcere m-am pierdut apoi cu limba în călduțul locaș din mijlocul lor!

Lorena oferă un masaj aproximativ, dar mă întreb ce folos mai e să caut între Tisa și Marea Neagră arta Orientului. E destul că modul în care această fătucă se joacă cu penisul, uneori împroșcându-l cu salivă, stilul în care, după o ezitare inițială, mi-a dăruit buzele gurii ei ca pe o ofrandă, felul în care mi-a permis să-i asaltez flămând crizantema, cu degetele și limba, ba chiar să-i încerc ușor fundulețul - e destul că toate acestea mi-o fac dragă.

 

Înfățișare: 9,

Atitudine: 10,

Masaj: 6,

Masaj erotic: 9.

Prețul de zi, 110 lei ora, a rămas neschimbat.

 

Concluzia: cred că Lorena mi-a căzut cu tronc.

  • Like 10
  • Minus 1
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...