Sari la conținut

Cleo masaj 0749630013 si 0749399319


Postări Recomandate

  • Oras:Cluj
  • Oras:Cluj

Bun,sper sa ma  fac  inteles si sa nu mai faci off topic Estrogen ,Bianca nu lasa sa i se bage limba adanc si degetele.Deci poti sa i dai limbi dar cand intri mai adanc cu limba ori vrei sa i bagi degetele nu te lasa .Acuma sper ca am fost destul de transant .De fiecare data cand am scris de o maseuza de la Cleo nu am scris neadevaruri si toate fetele sunt foarte placute si este un salon de nota 10 .Nu vreau sa intru in polemica nu tin partea fetelor si vreau ca si informatia sa vina bruta la cititori ,nu vreau sa avantajez pe nimeni in nici un fel ,pana la urma acesta este rostul forumului sa ne informam.Daca doresti mai multa informatie despre Bianca te rog dute si vizitiea-zo si o sa te convingi singur ,poate pe tine te lasa si are alta chimie cu tine,iti urez succesuri .Sper ca te-ai lamurit si daca vrei sa scri si tu ceva recenzie constructiva despre o fata noua de la Cleo despre care nu sa scris astept cu interes sa citesc aceasta recenzie.

Link spre comentariu
  • Oras:Cluj
  • Oras:Cluj

Barbatii care se pricep cu adevarat sa-si foloseasca limba in acest sens sunt exemplare mult mai dorite. Tuturor femeilor, aproape fara exceptie, le place si ar da orice sa fie iubite si stimulate oral cu maiestrie , majoritatea femeilor ajung la orgasm prin stimulare clitoridiana, indiferent ca e vorba de mana, limba sau vibrator, cunnilingusul este de fapt disciplina regala prin excelenta. Freud ne invata ca oamenii, de la nastere pana pe la un an si jumatate, traiesc asa-numita perioada “orala”. In totalitate, gratificatiile – placerea – ar proveni acum din activitatea gurii – prin supt, mancat si muscat. Excesiva – sau insuficienta – placere obtinuta astfel, in perioada cu pricina, ar duce la “fixatia in stadiul oral”. Indivizii cu fixatie orala vor deveni – spune Freud – persoane cu preocupari gravitand in jurul gurii – de exemplu, mari fumatori, alcoolici sau gurmanzi, persoane care isi rod unghiile ori, sub o forma mai voalata, “muscator” de vorbe ironice…umilinta este resimtita mai ales de persoanele cu o imagine de sine suficient marcata de egocentrism, avand in acelasi timp o incapacitate relativa de a se confrunta cu pierderile.

Se simt umiliti prin excelenta aceia care ajung sa faca ceea ce considerau ca nu vor face niciodata.

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:Cluj Napoca
  • Oras:Cluj Napoca

Demon si inger, de acord cu tine dar... Eu cand ma duc la masaj ma duc sa MI se ofere placere si nu sa ofer placere (ca e vorba de niste bani care parasesc buzunarul meu la urma urmei). Oricum mi se pare cam nelalocul ei sa mi se faca si laba la masaj, pentru ca pot sa mi-o fac si singur. Singura atitudine cu adevarat corecta a unui barbat este cea de penetrare vaginala, celelalte, laba si cunnilingusul nu mi se par OK. Nu de alta, dar stii vorba aia, sa nu ajungi si futut si cu banii luati. Dar ca sa nu poluam topicul o sa deschid un alt topic pe tema asta sa vedem ce zic si altii.

  • Minus 2
Link spre comentariu

a revenit tania sa cleo???am vazut anuntul pe piata

Tania, din cate stiu eu, nu a revenit si nici nu cred ca o sa revina. 

in legatura cu ideea asta de marketing ce presupune postarea de anunturi cu Tania care e ' retired ' nu ma pronunt :)

 

oricum...cel mai bine suni si intrebi..e cel mai sigur

Link spre comentariu
  • Oras:Cluj
  • Oras:Cluj

Unu-altu, pe care l-am şi punctat, nu a vorbit în plus, Don, ci a precizat că e vorba de altă domnişoară cu acelaşi nume.

Aspectul e util cel puțin prin prisma faptului că arată că salonul nu minte în anunțuri (nu cred că putem avea pretenția sa se scrie că e vorba de o altă Tania).

Cu această nouă Tania am făcut recent cunoştință la salon şi am rămas uimit de frumusețea ei fizică. O dulceață de fată, cu sâni... explozivi, aşadar, cel puțin din punct de vedere al înfățişării, este o demnă succesoare a fostei Tanii. O să o vizitez în curând şi voi verifica dacă se compară şi ca prestație şi dedicare cu cea care, odată, mi-a pus în pericol inima...

  • Like 2
  • Minus 1
Link spre comentariu

Atras de sanii impozanti si de urmele mari pe care calca datorita numelui de scena comun al ex-vedetei de la acest salon, am decis sa o vizitez pe noua Tania.

 

Pret 110 RON, un masaj cu o finalizare. Locatia o stiti, e cea cu vizibilitate 100%, de cate ori intru acolo imi creste pulsul la gandul ca sansele sa te vada cineva sunt enorme.

 

Fata e ok ca si aspect, sani siliconati, slabuta, frumusica la figura. Singurul aspect negativ este funduletul care e cam stafidit.

 

Ca atitudine si prestatie, e varza fata. Desi e zambitoare, te avertizeaza din start ca sanii ii sunt sensibili si, ca urmare, sa nu abuzezi. Sunt permise saruturi dar nu le intretine. Mi-a cazut libidoul in baia de ulei dupa aceste doua minusuri.

 

Masajul de relaxare e patetic, ca o mangaiere lina, iar cel erotic e inexistent. Iti ia organul in mana si freaca repede, repede sa termini odata.

 

Asa ca, pt mine, (noua) Tania e pas.

 

Note:

Aspect 8

Locatie: 7

Prestatie: 4

GFE: 6

  • Like 2
Link spre comentariu

Atras de sanii impozanti si de urmele mari pe care calca datorita numelui de scena comun al ex-vedetei de la acest salon, am decis sa o vizitez pe noua Tania.

 

Pret 110 RON, un masaj cu o finalizare. Locatia o stiti, e cea cu vizibilitate 100%, de cate ori intru acolo imi creste pulsul la gandul ca sansele sa te vada cineva sunt enorme.

 

Fata e ok ca si aspect, sani siliconati, slabuta, frumusica la figura. Singurul aspect negativ este funduletul care e cam stafidit.

 

Ca atitudine si prestatie, e varza fata. Desi e zambitoare, te avertizeaza din start ca sanii ii sunt sensibili si, ca urmare, sa nu abuzezi. Sunt permise saruturi dar nu le intretine. Mi-a cazut libidoul in baia de ulei dupa aceste doua minusuri.

 

Masajul de relaxare e patetic, ca o mangaiere lina, iar cel erotic e inexistent. Iti ia organul in mana si freaca repede, repede sa termini odata.

 

Asa ca, pt mine, (noua) Tania e pas.

 

Note:

Aspect 8

Locatie: 7

Prestatie: 4

GFE: 6

  • Like 4
Link spre comentariu
  • Oras:Cluj
  • Oras:Cluj

(...) O să o vizitez în curând şi voi verifica dacă se compară şi ca prestație şi dedicare cu cea care, odată, mi-a pus în pericol inima...

 

 

Din păcate, am vizitat-o prea curând, adică înainte de Tenache, și am verificat pe pielea mea, remarcând că nu există niciun fel de grad de comparație între cele două Tanii. - Cu excepția fizicului, întrucât și actuala Tania este o fată într-adevăr frumoasă; la acest capitol nimic de comentat.

Minunăția ființei ei nu se propagă însă mai departe de înfățișare. E frumoasă și atât. Față drăgălașă, corp subțire, armonios, sâni mari, artificiali, plastifiați.

Masajul propriu-zis este doar o mângâiere banală, cu utilizarea exclusivă a palmelor. Nicio imaginație, niciun mister. După el nu-mi amintesc să fii simțit vreo atingere a sânilor, ca trecere firească către masajul erotic. Oricum, e impropriu a numi masaj erotic ceea ce oferă această domnișoară. Tehnica ei constă pur și simplu în poziționarea anusului pe fața ta și demararea unei labe alerte și mecanice. Atât.

O vreme n-am reacționat cu nimic, din derutare. Nu-mi venea să cred că pățesc așa ceva la Cleo, cu o fată chipoasă, purtând un pseudonim așa de drag mie (nici nu mai pot să mi-o amintesc acum pe cealaltă Tania cu numele de scenă, doar cu numele ei real...).

Apoi am încercat cu duhul blândeții să o fac să înțeleagă că mie nu-mi place stilul acela mașinal, barbar - cred că nici amazoanele nu-și tratau așa prizonierii. Degeaba. Se oprește un moment sau încetinește, fără să varieze cu vreo altă manevră din gama atât de largă a adevăratului masaj erotic, după care își reia pomparea aceea impersonală, aproape sălbatică.

Într-un final, scârbit, furios, am lăsat-o să mă termine și, frustrat, am mers la un alt salon.

 

Aspect: 9 (e într-adevăr frumoasă);

GFE: 5 - nu e mută, răspunde amabil, dar se vede de la o poștă că face eforturi deosebite să fie cum ar trebui să fie o maseuză;

Masaj propriu-zis: 1;

Masaj erotic: 0 - nu pot da nici măcar un punct din oficiu. Pentru mine noțiunea de masaj erotic nu are nimic în comun cu o labă, altminteri aș putea să afirm că și eu îmi fac masaj erotic.

Preț: au în prezent o variantă de 100 lei pentru 40 minute - bani aruncați pe fereastră.

 

Concluzia: impresia mea e că tipa asta e genul acela de femeie care crede că ar trebui să fii în al nouălea cer pentru simplul motiv că stă lângă tine. Se consideră fără îndoială unica succesoare a Afroditei, un fel de zeiță între oameni. Îți atinge penisul? Uau, e extraordinar, cum îndrăznești să ai așteptări mai mari de atât?

 - Gen feminin alimentat, din nefericire, de atâția masculi imbecili, ce le sug tălpile și stau covor la picioarele lor. De altfel, doar imbecilii fug după ele, și întotdeauna sunt complet mirate că de ce nu-și găsesc și ele fericirea.

Pițipoance în înfățișare și în suflet.

 

Nu doar că nu o pot recomanda, ba mă mir că această fată s-a putut pripăși la Cleo. Mereu am crezut că fetele alea își impun și respectă un standard de calitate. Dar în viața asta niciodată nu ți se refuză o dezamăgire.

  • Like 15
  • Minus 1
Link spre comentariu

De unde sti tu ...Lupule(celBun) ??? 

Cautai Capra cu trei iezi si nu o mai gasesti ?

Repede te-ai inscris si tot repede ai si tras o concluzie .....

Si recenziile ? Unde sunt recenziile ?

Sau la tine , cand se strica vremea , se strica si treaba ??? Curios , zilele acestea , pe la Cluj a fost multttttttt soare !

Ce zici , te bagi la o recenzie , regulamantara ? :laugh2

 

Scuze ... :offtopic

  • Like 4
Link spre comentariu

Iti multumesc pentru urare si evident pentru raspuns....

Ai si tu o oarecare dreptate. Se pare ca in aceasta breasla , concurenta nu e totdeauna constructiva..... Si nici maseuzele care erau odata , nu mai sunt......

Asta e o alta poveste. Nu vreau sa umplem topicul acesta cu tot felul de amintiri......

Am o singura intrebare : Spui ca ...intr-o vreme ai investit mult...... Cum se face ca nu ai impartasit cu noi , atunci , acele clipe minunate ? Nu e corec ca atunci cand nu ne place ceva , sa dam cu pietre , iar cand suntem super multumiti ....sa nu ne aratam multumirea.

Link spre comentariu

Ok , am inteles ca nu ai avut cont pana acum ( oricum nu era greu de facut ) , dar daca totusi vizitele tale pe la acele saloane , implicit pe la Cleo , nu sunt asa de vechi , poti scrie cate o recenzie acum.....dupa dictonul  " ce-am avut si ce-am pierdut ".

 

Hai sa vedem ! Crezi ca poti ?

Link spre comentariu

  • Oras:Sfantu Gheorghe (CV)
  • Oras:Sfantu Gheorghe (CV)

Se asteapta sa contribui si tu cu ceva real cum a facut si el.. ce ai scris mai sus pare reclama negativa din partea concurentei. Daca nu esti din partea lor esti liber sa faci o recenzie detaliata cum scrie in regulament

  • Like 1
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members and 5 guests

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...