Sari la conținut

Cleo masaj 0749630013 si 0749399319


Postări Recomandate

Vizitator altu2
Reputație: 0
Acum 23 minute, george31gr a spus:

(1) Maestre,  ce ai vrut sa spui? Inteleg engleza dar nu si aluzia. Diana e fata de treaba, clar. 

(2) Ce părere ai despre Maria?

(1) Nu e aluzie, e realitate. (Re)viziteaz-o pe Diana și vei înțelege în totalitate.

(2) Atâta timp cât nu am vizitat-o nu pot sa am nici o părere.

Link spre comentariu
Vizitator altu2
Reputație: 0
Acum 5 ore, cleo masaj a spus:

Buna,

Astazi o gasiti pe Ana de la 12-21.😍

Ha, ha, ha, booom, booom!

Este o vorba în folclorul urban al Clujului, vorba care suna cam asa: "Poți scoate omu'  din Sălaj, dar niciodată nu poți scoate Sălaju' din om"!

Ei bine, aceasta zicala transpusa în cazul "concernului" Inau&Madach, ar suna cam asa: "Poți scoate maseuza de pe Madach, dar nu poți scoate niciodată Madach-ul din maseuza"!

P.S.: adevărul e ca dacă judecam doar "carcasa" Anei, da, sa zic ca s-ar merita (cu plus, dar și cu minusuri), dar atitudinea e cu 2 clase sub media salonului. Chestia nasoala, pentru mine, adică pentru "nara" mea e ca am persistat și am antamat a treia vizita după ce prima a fost acceptabila, adică vreun 7 și a doua a fost de nota 5, maximum 6. Clar ca după a treia vizita, care a fost de nota 4,50 (+0,50 ca nu a făcut exces de ulei) nu am sa revin.

Link spre comentariu
2 minutes ago, george31gr said:

Vad ca iarasi am trecut la modulul poze din filme horror. Cam grotesque si bizarre, mon amie!:)

Mon ami, ai dreptate. Fata traieste pe picior cam mare. Sau cel putin luuung. A reaparut aceasta poza care a mai stârnit comentarii, who knows why? 

  • Like 3
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members and 1 guest

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...