Sari la conținut

Cleo masaj 0749630013 si 0749399319


Postări Recomandate

  • Oras:Cluj-Napoca
  • Oras:Cluj-Napoca

Nu inteleg de ce o mai treceti pe Andra pe billboard... avand in vedere ca de ceva timp e tot mai plictisita, tracasata, obosita si zeflemitoare...

Nu inteleg de ce nu se retrage daca nu mai are chef....

Nu recomand

Complet de acord cu cele spuse de colegul.

  • Like 1
Link spre comentariu

Vizitat ieri salonul,programare telefonică la Antonia Ajung la ora stabilita dar a trebuit să aștept puțin (clientul anterior mie a cam lungit o ,nu cu Antonia cu susul sa nu exagerez da a stat 10 min acolo,si cum e obiceiul maseuza sa conduca clientul jos Antonia astepta sa iasa clientul).Ce am observat la dus ,s a montat suportul pt pară la dus care avea ceva vechime.Antonia o fată super bună,un gfe

f ridicat,are de toate:senzualitate,corp ,face un masaj erotic bun,masaj relaxare nu mi a prea facut nu am lăsat o ,m am aprins fff tare.Multumesc Antonia ,felicitări Cleo pt ultimele fete.

  • Like 1
Link spre comentariu

Complet de acord cu cele spuse de colegul.

.Andra cred ca e cea mai veche din actuala formație Cleo.Cred si eu ca a ajuns sa se sature de masaj ,poate trece printr o perioadă mai grea a vieții,nimeni nu știe ce e in sufletul omului.Asteptand ieri pe Antonia am auzit soneria poartă si zic i a sa ma uit cine intra era chiar Andra si mi s a parut ca nu e in apele ei ,toti avem perioade bune si rele,sa speram ca Andra isi v a reveni ,
  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Baia Mare
  • Oras:Baia Mare

Nu inteleg de ce o mai treceti pe Andra pe billboard... avand in vedere ca de ceva timp e tot mai plictisita, tracasata, obosita si zeflemitoare...

Nu inteleg de ce nu se retrage daca nu mai are chef....

Nu recomand

 

Parere personala, desigur:

Acum mai putin de o saptamana am facut o vizita la salon si am intalnit-o pe Andra.

Intr-adevar, in primele secunde mi s-a parut ca nu-i ok ceva.

(In afara de faptul ca a intarziat cateva minute, din punctul meu de vedere.)

Dar dupa aceea, pe masura ce trecea timpul, m-a facut sa ma simt foarte bine.

Da, eu sunt intrucatva diferit de majoritatea, avand in vedere cerintele mele, simple de altfel.

Dar pentru mine Andra a fost o prezenta foarte placuta si sper sa o revad peste doua zile.

  • Like 1
Link spre comentariu
Vizitator altu2
Reputație: 0

Buna dimineata ! Va asteptam alaturi de : Diana, Mihaela, Andra, Laura, Aida si Antonia ! Va dorim o zi frumoasa ! :girly :girly :girly

Jessie e in CO?

Link spre comentariu
Vizitator altu2
Reputație: 0

Buna dimineața â¤ï¸

Jessy e in concediu pana la data de 1 August .😘

OK, am înțeles.

Mișto abordare la voi privind nevoile angajatului. Proaspăt angajata, o lună vechime și pleaca o luna in CO. Mișto.

Link spre comentariu
Vizitator altu2
Reputație: 0

Delia este domnișoara care a mai lucrat la noi și revine de săptămâna aceasta !

Aha. OK.

Delia e permisiva?

Odată ce anterior a lucrat, bănuiesc că aveți în baza de date "detaliile" necesare pentru răspuns.

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
×
×
  • Creează nouă...