Sari la conținut

Cleo masaj 0749630013 si 0749399319


Postări Recomandate

Avand in vedere ca am cautat si ultima oara Ana a fost anuntata pe data de 11, presupun ca nu e doar in concediu, probabil nu mai lucreaza la voi. Mare pacat, cel putin pentru mine si altii carora ne placea felul ei, pe langa corpul de nota 10. O sa trec sa vad fetele noi, daca este cineva la nivel cu Ana. Pe Andra o cunosc, insa desi arata bine, la masaj nu imi place. Si pe Ana am prins-o plictisita, dar era macar simpatica. 

  • Like 1
Link spre comentariu

Avand in vedere ca am cautat si ultima oara Ana a fost anuntata pe data de 11, presupun ca nu e doar in concediu, probabil nu mai lucreaza la voi. Mare pacat, cel putin pentru mine si altii carora ne placea felul ei, pe langa corpul de nota 10. O sa trec sa vad fetele noi, daca este cineva la nivel cu Ana. Pe Andra o cunosc, insa desi arata bine, la masaj nu imi place. Si pe Ana am prins-o plictisita, dar era macar simpatica. 

11 iunie, pardon.

Link spre comentariu
  • Oras:Cluj
  • Oras:Cluj

Sa trăiți confrați futacioși,am purces la salon unde am intrat cu Diana.Ce sa zic de Diana ...fără cuvinte..Un vis din care nu mai doresti sa Te trezești.Te îndrăgosteștei de mesajul pe care îl prestează, devii dependent si esti neputincios in fața Dianei.De la senzualitate la masaj la fk la relaxare și erotism îți etaleaza.

  • Like 1
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members and 5 guests

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...