Sari la conținut

Cleo masaj 0749630013 si 0749399319


Postări Recomandate

  • Oras:cluj napoca
  • Oras:cluj napoca

salutare baieti

Am fost ieri la cleo, dar de data aceasta cu Diana(fiind alta fata, presupun ca pot sa ii fac recenzie - desi mai am un post pe acest thread, dar despre roxi)

Modalitate de contact: evident, nr de telefon cunsocut deja 0740176620, si bineinteles fac programare la o anumita ora

Desfasurarea actiunii:

Ajung la destinatie, sunt intampinat la intrare de catre Diana, care ma conduce intr-o camera. Primesc prosop curat, fac dush, face si ea dar nu cu mine (la alegerea mea, deoarece am mers de la servici si daca cumva se intampla ca dupa 8 ore de munca sa fiu putin transpirat, si se poate intampla desi evident ca folosesc deodorant ca orice om normal, si in acest caz nu doresc sa simta si altii acel miros cateodata nu foarte placut :) ). In camera, fumam amandoi o tigara, dupa care incepe masajul propriu zis. Eu ma pun pe spate, ea urca peste mine, incep niste frecari foarte excitante intre corpurile noastre. Evident ca sunt uns cu ulei la un moment dat, se unge si ea, dupa care, exact cum relata si bloger, diana coboara spre penis si incepe sa ma sarute in jurul ei si il si atinge putin cu buza, de iti creaza senzatia ca urmeaza un sex oral. Lucru care nu se intampla dar oricum, senzatie foarte placuta :). Se aseaza intr-o simulare de lady on top (fara contact sexual bineinteles) , fiind ambii lubrifiati bine alunecarile sunt foarte placute si excitante, se intoarce  si cu spatele, la fel de placut totul. Deja incalzit, o ridic de pe mine si o pun intr-o pozitie misionar, unde incep sa ii sarut tot corpul de la gat si ajungand pana in zona pasaricii.. ii dau si cateva limbi, dar o si privesc, si observ ca nu e tare incantata de prestatia mea, ea spunandu-mi dupa aia ca nu tare ii ofera placere acest procedeu. Nu mai insist, o asez iar in "lady on top", ii apropii corpul de pieptul meu si inevitabil vine si finalizarea. Mentionez inca ca pe tot decursul masajului ea scoate niste gemete care mie imi par foarte simpatice...chiar excitante as putea zice.

Aspect maseuza - tipa slabuta dar nu skinny (adica nu e genul anorexica), sani frumosi, draguta la fata (ca si termen de comparatie, mie mi se pare ca aduce un pic cu romanca aia a lui Gerard Butler), fund iarasi sexy...overall sunt de parere ca pozele din anuntul cu ea nu o avantajeaza, eu o consider destul de draguta

Pret : 100 de lei

Overall: o recomand cu caldura, poate nu prea se are ea cu masajul strict profesionist de relaxare, dar stie sa te faca sa te simti bine in compania ei. Iti poate crea impresia la inceput ca este timida, dar se deschide dupa un timp si e chiar ok.

PS - FOARTE MANDRU DE NOUA PROMOVARE :))

O seara faina tuturor :)

  • Like 10
Link spre comentariu

La "pomul" laudat...sa nu te duci deloc!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Incalzit fiind dupa meciul U-CFR am purces din nou la acest salon,dupa experienta mai mult decat placuta pe care am avut-o cu Diana.

De data aceasta am trait o experienta extrem de nefasta cu Alexandra.Imi pare rau ca nu pot sa v-o impartasesc si voua pentru ca realmente nu am ce!Zero masaj(general,de relaxare sau erotic),zero implicare,zero senzualitate;poate putin peste zero ca prezenta fizica(de n-ar fi fost poate ar fi iesit mai bine!!!!!!!!!).Asa ca hai sa lasam notele deoparte si sa zic ca-mi pare extrem de rau ca am avut intentia candva s-o intalnesc pe Roxana sa-mi spuna cate ceva desprea poate,propria afacere.Roxana,give me a break...forever!

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:cluj napoca
  • Oras:cluj napoca

Imi pare rau de patania nefericita a colegului bloger. In schimb eu am fost in weekend la cleo cu diana, si daca e sa fac o paralela intre ultima mea experienta cu andra de la raiza (careia i-am si facut recenzie) si experienta cu diana, e o diferenta ca de la cer la pamant. :)

Acuma nu-i mai fac iar recenzie dianei, ca am facut deja odata acest lucru. Am fost si cu d-soara alexandra acuma vreo 2 saptamani, si si cu ea masajul a fost foarte ok, cu mult peste media celorlalte saloane.

In umila mea opinie salonul asta e cam cel mai ok din Cluj. Sper sa nu se considere ca le fac reclama, fetele de acolo chiar nu au nevoie de asa ceva zic eu, e doar o parere personala.

Sa ne auzim cu bine stimati colegi , eu revin cam in vreo 2 saptamani.... plec in concediu :)

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Undeva aproape
  • Oras:Undeva aproape

Sa imi aduc si la acest salon contributia ,vazand ca a trecut ceva timp de la ultima recenzie.

Deci avand treaba prin urbea Clujului,dupa cele citite aici(unii fiind si altii nu multumiti de acest salon),vazand ca au si fete frumoase,am zis sa sunt si el la ele,poate-poate voi avea noroc si nu imi voi pierde timp si bani in zadar.

Si sun eu la numarul stiut de multi si nu de altii(desi eram mai mult convins sa merg pe la ele,totul depindea de cum decurgea convorbirea cu receptionera,la multe alte saloane ea fiind destul de plictisita,robotica si nu tocmai amabila),si imi raspunde receptionera cu o voce placuta,destul de politicoasa si amabila la fiecare intrebare a mea in legatura cu salonul lor,mai chicotira de cateva ori la unele lucruri spuse de mine,ceea ce ma convinsese sa decid sa trec pe la ele.

Imi spune adresa stiuta de multi si nu de altii,pe Strada Fagului ceva mai jos de Hotelul Athos,si daca decid sa trec pe la ele sa anunt inainte cu 20 minute,ceea ce am si facut.

Ajuns in zona cu pricina,mai sun odata si imi este data adresa exacta.Bat la usa,imi deschide o domnisoara dupa care sunt invitat destul de politicos sa iau loc pana mai ajung si celelalte domnisoare.

Sunt intrebat daca doresc ceva de baut,la care eu desigur ca as dori un pahar de apa minerala,daca nu este nici un deranj,dar in cele din urma m-am ales cu apa plata :no2 ,deoarece nu mai aveau minerala si cerandu-si scuze ca nu mai au.

Apartamentul dupa cum au mai spus si altii,cred,cu 2 camere,un living,o bucatarie si 2 bai,una cu vana si cealalta high-tech cu toate cele,ceea cu vana fiind pentru clienti, si cealalta high-tech pentru domsoare.

Destul de curat si organizat peste tot cu exceptia bucatariei,nu este ceea ce credeti,ceea ce vreau sa spun este ca este trasa o draperie sau ceva de genul la intrarea in bucatarie,si astfel nu stii cine,ce sau cum este acolo.

Apar si celelalte fete,imi spune meniul din nou,80 lei/30 min cu o fata,100 lei/1 ora tot cu o fata,150 lei/ 1 ora cu o fata si jucarioare parca,nu sunt sigur,si ceea ce am ales eu,dupa care ma decid din meniul auzit, si Roxana nefiind prin zona, nedorind sau neavand chef de masaj,ceea ce m-a facut putin sad :cry2 ,sa aleg varianta de 150 lei,cu doua domsoare juma cu bruneta Renata si cealalta juma cu Diana.

Sunt invitat in camera (unde totul mi se parea curat si ordonat)de Renata,primit prosop curat si uscat si slapi de unica folosinta dupa care sunt intrebat daca doresc sa fac un dus.Desi facusem inaite la mine,eram totusi de ceva ore pe drum si nu mai eram chiar asa fresh,si daca doresc dusul cu ea,la care am refuzat politicos desi as fi dorit acel dus alaturi de ea.

Si imi dau hainele jos si la dus cu mine pentru a ma mai revigora putin dupa ceva timp petrecut pe drum,desi nu eram murdar sau traspirat,dar imi place sa fiu cat mai curat.

In baie destul de curat,era parca si vreo 4 sticle de sampon,sapun lichid,gel de dus,nu prea stiu ca nu am citit ce scria pe ele,plin de faianta albastra peste tot din cate imi amintesc,dar se poate totusi mai sa gresesc,cand am fete frumoase prin preajma mea,cam uit de tot si toate.

Ajuns in camera astept 1-2 minute sa soseasca bruneta de Renata,si ce sa vezi,intra in camera o blonda :shocked ,eu in sinea mea credeam ca aceasta faptura frumoasa o fi gresit camera,nu mult dupa afland ca este Daria si prima sedinta o voi avea cu ea si nu cu Renata.

Diana este subtirica cu corp de model,undeva pe la 170cm,parul blond spre saten,chip angelic,un zambet si ochisori de te pierzi in ei,sani frumosi in forma de para si de marime medie,fundic superb numai bun de palmuit,ce mai forme senzationale pe placul tuturor. :drool 

Si ma intind eu pe burta pentru a lasa domsoara a se ocupa cu ceea ce stie mai bine,ceea de a produce placere clentilor ei,eu find unul din ei. :yummy 

Si incepe cu masajul de relaxare,dat cu ceva sticluta de ulei-spray ce era pe spate,si cu mangaieri pe spate,pe fund,pe coapse ,dupa care aplica ceva mai mult decat mangaieri,dar vazand ca nu prea merge ma roaga sa ma intorc,spre fericirea mea si extazul meu,de ai privi si a ma delecta cu corpul ei. :maninlove 

Masajul erotic incepe cu mangaieri senzuale pe tot corpul,cu sarutari patimase pe gat,pe piept,pe abdomen dupa care se intampla ceva ce nu imi venea a crede :o ,sarutari in jurul juniorului,il mai freca putin si cu manuta,cum au mai spus si alti confrati de chiar iti da impresia ca il ia in gurita ei minunata,un sentiment extrem de placut cum nu prea intalnesti la saloane, si ca va trece la un oral,dar desigur ca nu s-a intamplat.

In timp ce ea isi facea treaba numai bine eu mai aruncam priviri inspre ea,deoarece imi placea sa ii privesc chipul si zambetul placut si privirea perversa care le mai arunca spre mine cand ma uitam la ea,de greu imi era sa nu sar pe ea de tot.Dupa ceva timp urca usor spre mine alte mangaieri si sarutari,dupa care trece la niste saruturi si usoare limbi pe gat,urechi si pe obrajori,mai ca la un moment credeam ca vom trece la mozoluri,ceea ce nu s-a intamplat din pacate. :cry2 

In tot acest eu ma jucam cu fundicul ei tare si micut,mai cu pasarica curata si delicioasa,mai o sarutam si eu pe sanisorii ei.De cateva ori am luat-o in brate si nu ii mai dadeam drumul secunde bune de draga ce imi era si ii mai lingeam,sarutam si sugeam din sanii ei minunati.Sa nu uit are o piele tare si extra finuta,ca de bebelus.

Si continua cu masajul erotic prin frecarea corpului ei de mine,trecand usor la frecarea bazinului si sanilor ei de junior, de ala micu nu mai putea de fericire.

Am rugat-o sa se aseze pe spate pentru a ma bucura de pasarica ei epilata si gustoasa. :foame Si dai frate la limbi si sarutari asupra pasaricii ei,si cu frecari cu degetele din cand in cand,cu gemete si miscari excitante din partea ei,ceea ce imi dadea impresia ca ii place.

Dupa minute bune am cazut de acord ca acum este timpul si de momentul meu de glorie.Si trece in pozitia 69 si incepe frumos la lustruit juniorul,timp in care eu ma tot delectam cu pasarica ei numai buna de gustat.

Si vine in cele din urma si momentul de glorie cu gemete si artificii cu tot,ca un vulcan gata sa erupa,cu lava tasnind peste tot. 

Ma sterge frumos cu servetelele pe mine si pe ea,si ma stam unul in bratele celuilat la vorbe vreo 2 minute,timp in care am mai intrebat-o una-alta,despre ea si alte chestii.

Din cand in cand imi mai arunca cate un pupic doi,si asta o fost tot.

La sfarsit,ne imbratisam si ne pupam patimas ca doi iubiti din tinerete,de nu imi mai venea sa ii dau drumul din bratele mele,de imi venea sa o iau in spate si sa fug cu ea,de imi parea rau ca trebuie sa plece. :cry2 

Ma duc din nou la dus,nu de alta ,dar sa dau ce a mai ramas din mirosul de lava si poate ce a mai ramas de pe mine pana nu se trasforma in piatra,si pentru a mai da din acel ulei-spray jos de pe mine,pentru a fi cat mai fresh cu Renata.

Ajuns in camera,credeam ca voi o regasi pe Renata asteptandu-ma,dar nu a fost sa fie fratilor.S-a facut asteptata,lucru nu tocmai agreat de mine,mai ales dupa sedinta cu Diana deabia asteptam o alta experienta cu o fata noua si draguta ca Renata,pana nu imi disparea acea excitare lasata in urma de Diana.

Si ma plimb prin camera pana in cele din urma apare si ea,dupa vreo 2-3 minute.Foarte zambitoare si draguta la fata,cu o voce de copila,de imi aducea aminte de inocenta ce o aveam la varste fragede si ce faceam cu unii amici si unele amice pe vremea aia. :girly 

Are o voce extrem de placuta si senzuala ,dar cand vorbeste ma tot batea gandul la amintiri din copilarie si la faptul ca sunt in camera cu vreo fetita de 12 anisori,daca nu mai aruncam o privire asupra ei din cand in cand, uitam ca de fapt eram cu o femeie si nu cu o fetita,dar nu luati in rau ceea ce am spusa,mie unul chiar imi place vocea ei inocenta. :blushing2 

Dar sa trecem mai departe,la masajul de relaxare,destul de ok ca peste tot si pe la toate,cu mangaieri si frecari pe ceafa,spate si toate cele,cu manutele si cu sanisorii.

Ma intorc pe spate pentru a incepe masajul erotic, cel asteptat cu rasuflare de care mine. :yummy 

Incepe la fel cu aplicarea acelui ulei-spray sau ce o fi,si incepe cu frecarea corpului ei de catre al meu cu miscari de dute-vino peste tot.Dupa care se freaca frumos cu sanii ei de mine si de junior,timp in care eu ii tot frecam pasarica ei delicioasa ca nebunu,si din cand in cand ii mai aplicam si niste palmute fine peste fundicul ei neted si bengos. :sado 

Mai ca eram cu o mana pe la pasarica,ba cu una ii tot strangeam de sanisori,timp in care ea isi tot continua treaba cu un masajul erotic,doar ca tocmai trecuse la mangaieri si frecari asupra juniorului,stand in pozitia lady on top,eu putand sa o sarut pe gat si sa ma joc cu sanisorii ei.

Dupa putin timp o iau in brate si incep a linge si suge si din sanii ei.Nu trece mult si ii spun sa continue cu masajul,ceea ce si face,trecand la niste miscari ale bazinului de junior,ceea ce mie imi placea dar ala micu nu prea dadea semne ca mai putea dupa cele intamplate cu Diana.

Si ii spun sa treaca in pozitia 69 sa ii gust si ei pasarica delicioasa :yummy ,intre timp ea isi facea treaba cu juniorul.Si incep eu cu linsul si suptul din carnea domsoarei,cu gemete si toate cele,de dupa un timp era numai zemoasa de buna,ceea ce imi dadea impresia ca ii place.

Si continui eu cu suptul si linsul,si cu niste frecari ale degetelor din cand in cand,la care ea tot continua sa il face pe micut sa scuipe tot afara.O mai prindeam de fundicul ei frumos si fin,iar treceam la pasarica dar se pare ca oricat de excitat si bine ma simteam,ala micu nici cum nu vroia sa dea afara,poate nu mai avea de unde sarmanu,in asa scurt timp.

In cele din urma,dupa atatea insistente din partea mea si efortul depus de Renata,i-am zis ca se poate opri,ca si asa nu mai vine intr-un timp asa scurt,si ma mai gandeam si la ea sa nu ii amorteasca manutele de atata frecat.

Am mai stat vreo 4 minute, in bratele ceiluilalt, si mai vorbiseram una-alta,despre viata si toate cele.

Dupa terminarea timpului m-am mai dusat putin,m-am imbracat si gata de plecare.La plecare se pare ca eu nu am avut privilegiul,ca alti colegi de a mi se prezenta si celelalte fete. :rant cum mi-as fi dorit.

Nu a fost cam tot,probabil daca nu sigur am mai omis una-alta,ca intotdeauna,mai uita si omul,mai ales cu astfel de fete frumoase in preajma.

Deci ca note sa vedem,nu imi va fi usor sa le dau:

Locatia-8(cam ceva lume prin jur,departe de drumul meu,si am primit apa plata in loc de minerala)

Diana:

Aspect-10(arata destul de bine,putine fete exista cu un corp mai bun ca al ei,totusi este pe locul 2 dupa cel al Melissei,dar aici depinde si de preferinte)

Fata-9,5(extrem de frumusica,cu un zambet extrem de placut,10 este rezervat asiaticelor mele)

Atitudine,GFE-10(foarte deschisa si deloc nu iti da impresia ca ai fi client,sau ar fi prima ta sedinta cu ea,parca ne-am cunoaste de o viata)

Igiena-10

Masaj relaxare-7,5 spre 8(era 8 dar aici sunt si eu de vina)

Masaj erotic-9,5(te face sa tremuri de placere)

Renata:

Aspect-9(arata destul de bine,mult peste media ce se gaseste in Cluj)

Fata-8,5(chip placut,destul de zambitoare,te face sa iti aduci aminte de prima iubire)

Atitudine,GFE-9(cei ce au fost pe la ea poate nu au fost pe placul ei,sau nu sau comportat frumos cu ea,nu stiu ce sa zic)

Igiena-10

Masaj relaxare-7,5

Masaj erotic-9(foarte bine facut,face cam tot ce ii ceri si isi da silinta pentru a te simti bine)

Pretul platit a fost de 150 lei si am stat cam 70 minute.

 

Raport pret/calitate-9

 

Experienta cu Renata a fost buna,peste media din Cluj, dar cu Diana a fost a doua experienta extrem de placuta traita de mine la un salon,cum nu credeam ca mai este posibil dar uite ca s-a intamplat din nou.

Inafara de faza cu apa si de nemultumirea mea ca nu am fost prezentat si celorlalte fete,totul a fost ok.

Eu unul am fost multumit de ambele si pot spune ca le recomand si altora,de celelalte fete nu stiu mai nimic doar ce am vazut prin poze.

Va urma sa mai trec pe la ele pentru acel bonus,si pentru a vedea daca acele experiente alaturi de ele au fost intamplatoare sau fetele chiar stiu ce fac.

 

C'est la vie.

  • Like 7
Link spre comentariu
  • Oras:Undeva aproape
  • Oras:Undeva aproape

Niste poze cu Diana si Renata.http://www.piata-az.ro/media/resize/356840/760/567/fit/img5004.JPGhttp://www.piata-az.ro/media/resize/420502/760/567/fit/img5282.JPGhttp://www.piata-az.ro/media/resize/420505/760/567/fit/img5291.JPGpost-16525-0-36025200-1363186038.pngpost-16525-0-69405800-1363186061.pngpost-16525-0-22598200-1363186075.png

  • Like 3
Link spre comentariu
  • Oras:Cluj
  • Oras:Cluj

Buna seara tuturor!
Revin,asa cum am promis,cu recenzia despre acest salon. Mai de cateva saptamani,spre seara sa tot fie vreo ora 21,am pus mana pe telefon si am sunat fiind impins mai mult de parerile bune despre acest salon. Sun ,imi raspunde o domnisoara,care mai tarziu am aflat ca nu era secretara,ea avand program pana pe al ora 18, si imi insira serviciile si preturile,pe care sincer nu am reusit sa le memore,doar partea care ma interesa,adica masajul nud care este 100 ron/ora/domnisoara. Bun,intreb ce fete sunt disponibile si mi se comunica faptul ca sunt 2 domnisoare Diana,cea  care tinea locul receptionerei si Roxana. Sa le descriu sau sa atasez poze,nu mai are rost acestea fiind foarte bine atasate cu 2-3 posturi mai sus. Imi da adresa,Fagului nr. blocul cu bariera,dar imi mentioneaza faptul sa nu trec cu masina de bariera...Eu in mintea mea obosita m-am gandit : ce sa fac,sa o las cu botul langa bariera si restul in strada?!:) Nu am zis nimic,nu am vrut sa-si faca o impresie proasta despre mine chiar de la prima "intalnire",cunoscand zona,am zis ca ma descurc fara sa le fac probleme cu parcarea. Programarea fiind la ora 22,am purces spre locatie,am gasit loc de parcare foarte confortabil si ferit de circulatia de pa Fagului/Buna ziua,parcand tocmai pe Str. Alverna,strada care se intersecteaza cu Fagului . Partea cu parcarea find rezolvata ma indrept agale spre adresa salonului. Ajuns acolo,resun sa-mi confirme nr apartamentului si ca pot intra si Diana imi spune ca este liber si pot veni. Intru in apartament,care de altfel este cu cu 2-3 camere si 2 bai,numarul camerelor nu-l stiu exact,doar am dedus,fiind noapte si destul de intuneric nu am putut sa vad exact configuratia apartamentului. Am uitat sa mentionez ca mi-a deschis Diana,care m-a condus in camera si in timp ce am schimbat cateva cuvinte si-a facut aparitia si Roxana.Sa incep cu Diana ,o fata cam in jur de 1.60,pana in 50 de kg,nu foarte slaba,ci tocmai bine,sanii mi s-au parut mie marisori pentru conformatia corpului,acuma sa nu va imaginati ca are 1 m la bust,dar repet mie mi s-au parut destul de marisori si frumosi in acelasi timp. Este satena,cu parul pana pe umeri,fata simpatica, comuna. Roxana este blonda parul peste umeri ca lungime,cam 1.60 si ea,in jur de 50-52 kg,bine proportionata,pe scurt,arata bine amandoua. Eu cel putin,as intoarce capul dupa ele pe strada sau le-as agata intr-un club..daca as merge unde merg si ele,bineinteles..:). Bun.. Roxana a venit cu prosopul curat pregatit si m-a intrbat daca vreau sa fac dus. Am raspuns afirmativ si m-a condus catre baia cu vana,mai tarziu am aflat ca mai este o baie cu cabina de dus. Curat pe jos,2-3 geluri de dus de mirosuri si marci diferite,Nivea si inca ceva...dar de obicei nu sunt atent la detaliile astea ci doar la miros,sa nu fie f puternic si sa fie ceva comun. O data dusulit,imi fac aparitia in camera unde Roxana ma astepta cu un pahar de apa plata,apa care i-am cerut-o inainte de a intra la dus. Ma invita sa ma asez pe burta,nu inainte sa ma intrebe cum doresc sa fie masajul. II spun ca vreau sa insiste un pic pe cel de relaxare,deoarece eram frant,in special la ceafa si zona lombara...si apoi sa se desfasoare cum stie ea mai bine la partea erotica...Bun.,..ei de aici incepe distractia...in adevaratul sens al cuvantului. I-a din cosul de langa pat un spray cu ulei,pulverizeaza de cateva ori pe spate si incepe....un masaj de relaxare cum demult nu am primit..Parca avea o radiografie si uitandu-se la ea stia exact unde si cum si mai ales cand sa puna mana...A inceput de la lombar, a urcat pe coloana pana la ceafa unde a insistat de la un moment dat nu am mai simtit nici un moment ca corpul meu ar mai avea legatura cu capul...PERFECT! A trecut apoi la umeri,maini si a revenit din nou la spate unde a coborat pana la lombar,( aici a revenit de vreo 4 ori si s-a vazut efectul mai tarziu..:P). In tot acest timp am purtat o discutie foarte amabila,ma simtea foarte bine cand savuram mai intens momentul masajului si atunci ma lasa asa in lumea viselor  apoi incet continuam cu cate o discutie. De la spate a coborat la fese,unde domnule conteaza foarte mult partea aceasta de masaj,nu doar sa le mangai..Ascultati-ma ce va spun! dupa ce a teriminat cu ele,parca eram mai usor cu vreo 5 kg! Au urmat picioarele,de la femur,coborand la genunchi,gamba si talpa! vreau sa va spun ca nici un cm patrat nu a lasat la voia intamplarii,eram aproape convins ca o sa ne limitam doar la masajul de relaxare,cand simt ca ma saruta incet si suav pe spate,urca la ceafa,pe obraz,( la un moment dat am crezut ca o sa ma sarute si pe buze.!!!Dar din pacate nu a fost sa fie!) ii auzeam respiratia in timp ce cu ambele maini ma mangaia pe lateral si pe picioare...Apoi a inceput sa ma mangaie ,la propriu, cu sanii,cu corpul cu mainile,nu-mi dau seama cum,probabil eram eu in sevraj!:) Dupa cateva minute bune de "preludiu" sa-i spun asa,imi sopteste incet la ureche sa ma intorc,dar doar daca vreau...Imi place intrebarea asta la maseoze! O data intors, continua cu aceleasi mangaieri si saruturi incitante si intru si eu in joc,mai mult purtat de val... O mangai pe sani,o sarut pe gat,pe umeri si cobor cu mana mai jos si fara sa-mi dau seama am ajuns in partea ei intima...Neintampinand nici un refuz continui,ea atunci lasandu-se intr-o parte facandu-mi loc pentru a ma putea desfasura,dar fara sa ma neglijeze pe mine...si am continuat asa intr-un ritm,mai domol,ba accelerat, ghidat fiind de respiratia ei pana am finalizat glorios amandoi,aproape deodata...si in momentul   urmator si-a trecut o mana peste mine si m-a strans in brate si am ramas asa minute bune,ca doi indragostiti care au facut dragpste...Noi nu am facut,dar la cum s-a desfasurat momentul,cat de intense au fost trairile amandurora,nu regret si nici nu am regretat ca nu am facut mai mult... Apoi,din pacate s-a auzit o bataie in usa,mai tarziu am aflat ca era a-3-a oara cand bate,dar deh...eram preocupati cu altceva,nu sa fim atenti la batai in usa! Am mai discutat pret de vreo cateva minute,timp in care m-am si imbracat si atunci mi-a destainuit ca o sa faca masaj doar la clientii fideli!

Platit 100 lei pentru o ora,bani dupa care nu mi-a parut rau deloc!

Daca o recomand? Cu siguranta DA!

 

Din punct de vedere al notelor ar fi urmatoarele:

 

 

Locatie: 9

Igiena: 9

Aspect maseoza: 9

Masaj relaxare : 10 cu felicitari!!!

Masaj erotic: 10!!( pentru mine a fost ff intens!!)

 

De revenit o sa revin cu siguranta,nu am avut nimic de comentat!

O seara minunata va doresc!

 

  • Like 8
Link spre comentariu
  • Oras:Cluj-Napoca
  • Oras:Cluj-Napoca

Stimabili,     :hihat

 

Curios in urma recenziilor pozitive din acest topic, in urma cu ¬2 saptamani, am decis sa revizitez acest asezamant al placerilor uleioase. Impresionat placut de ce am gasit la fata locului am mai facut 2 vizite de atunci - experiente despre care va voi povesti in continuare.

 

Locatia - nota 7-8:

- Apartament intr-un bloc relativ nou pe Fagului - 2 camere de lucru, dotate si echipate potrivit activitatii

- Pentru dus am primit la alegere: slapi sau papucei de unica folosinta - tip hotel. Prosop curat + geluri de dus (masculine) variate  

- Recomandarea gazdelor a fost sa imi las masina in exteriorul barierei de la parcarea blocului. Personal, oricum prefer sa nu imi las masina vizibila in zone ale orasului in care nu ar trebui sa fie in acel moment :)

- In general, locatia se prezinta curata. Totusi, un aspect ma face sa dau o nota relativ mai redusa: cearceaful care se aplica peste pat e din hartie, iar in urma "harjonelii" nu pre mai ramane mare lucru din el. In alte saloane, am vazut ca se folosesc cearceafuri care se schimba dupa fiecare client, metoda ce o prefer

- Din ce am inteles de la fete, s-ar afla in cautarea unei locatii noi, care sper ca va fi cel putin la fel de potrivita

 

Servicii si Preturi (am vizitat ziua, nu cunosc daca au alte preturi noaptea):

- 100 RON - nud cu 1 domnisoara

- 150 RON - cu jucarii cu 1 domnisoara

- 150 RON - succesiv cu 2 domnisoare

Mai erau si alte servicii, gen sado sau show lesbi, dar nu am retinut preturile.

 

Fete: La fata locului, in cele 3 vizite am vazut 4 domnisoare diferite, din post-urile de mai sus recunoscand-o pe Renata, dar eu am preferat sa intru de fiecare data cu o domnisoara pe nume Tania.

 

Aspect - nota 9-10:

- Undeva pe la 20 de ani, cu un corp perfect pe gusturile mele

- Cam 1.65m fara nici un kilogram peste ce arata bine, dar nici anorexica

- Sani marisori pentru inaltimea ei, tari, rotunzi si cu sfarcuri erectile

- Fund perfect

- Igiena ireprosabila

 

Atitudine si GFE - nota 10:

- Nu credeam ca pot nota atat de sus acest capitol la un salon de masaj. Poate fi "click"-ul care s-a produs repede intre noi sau poate chiar asa e cu toata lumea (sau, in fine, macar cu cei care stiu cum sa se comporte cu o fata)

- Tot timpul cu zambetul pe buze si cu o privire care imi spunea ca sunt dorit

- Am povestit pe destul de multe aspecte generale sau personale si de fiecare data am fost placut impresionat de nivelul de empatie / inteligenta din raspunsurile ei

 

Prestatie - nota 10 (cu remarca, ca e o nota pe o scala a serviciilor de masaj):

- Inceput cu un masaj de relaxare placut, in timpul careia a inceput sa ma sarute pe spate, apoi pe ceafa si pe ureche. M-am intors si am inceput sa o sarut si eu.

- Am continuat cu mangaieri excitante cu si fara ulei prin toate zonele corpurilor noastre, in diverse pozitii. Cu greu mi-am dat seama ca a trecut ora

- M-a lasat sa o sarut si sa o ating oriunde, mai putin sa ii introduc degetul in vagin. M-am jucat multisor cu degetul si la intrarea in anusul ei si, din reactia ei tind sa cred ca ii face o mare placere. La fel de mult, ii place sa suga degetele in gurita, miscare care ma excita la maxim

- Scos si vibratorul, pe care, imbracat in prezervativ, in foloseste cu mult entuziasm

- Am terminat amandoi si am mai petrecut timp imbratisati pana la clasica bataie in usa

 

Overall: Pentru mine, Tania e numarul 1 in topul de masaj Cluj.

 

Respectele mele,     :hihat

  • Like 9
Link spre comentariu
  • Oras:Cluj-Napoca
  • Oras:Cluj-Napoca

Salut.

Am vizitat si eu stabilimentul fetelor de la Cleo. Desi la telefon mi s-a spus ca sunt 5 fete prezente au fost numai 3 (probabil celelalte 2 lucrau), adica Renata, cred ca Tania si inca o domnisoara blonda a carei nume nu l-am retinut, iar din cele 3 disponibile pentru masaj au fost Renata si domnisoara blonda.

Am ales-o pe domnisoara Renata pentru ca a zambit mai frumos si binenteles alte motive subiective care tin de mine.

Domnisoara Renata are 21 de ani, 1.65 inaltime, aproximativ 50-55 de kilograme, un zambet frumos si putina strunga. Si, parca ii si sasaita (nici nu stiu daca acesta ii un cuvant). Ca si aspect fizic arata foarte iami. Apropo, fetele s-au prezentat in tinuta sexy alcatuita din fuste, ceva bluza top, papuci cu toc, ciorapi, se vede ca tin la acest aspect.

Preturi: 100 lei ora, 150 succesiv cu doua domnisoare tot un ceas, 150 cu jucarioare, 250 parca show lesbi.

Dupa cum spuneam am ales sa raman cu Renata. Dupa ce am platit fata sa oferit sa faca dus cu mine inainte sau dupa masaj.

Masajul propriu-zis a constat din masaj de relaxare, erotic si foarte erotic :D.

Masajul de relaxare a fost bine executat (chiar mi-a lipsit un masaj), fata incearca sa se faca placuta, am conversat, ai cu cine vorbi mi-a masat picioarele, fesele, spatele, umerii si gatul.

Masajul erotic: s-a frecat cu pieptul de mine, a venit aproape ca si cand ar vrea sa ma sarute dupa care se ferea, fata stie ce face si juniorului ia placut la nebunie. Mai gemea ea fals dar iam zis ca decat sa geama fals mai bine nu o face pentru ca imi dau seama.

Masajul foarte erotic a fost finalizarea propriuzisa. Aici s-a frecat cu pasarica de penisul meu, a mimat actul sexual, a acceptat sa ii fac oral, a acceptat un deget in prunica si, la sfarsit, am finalizat pe sanii ei.

Dupa finalizare am mai stat aproximativ 5 minute la povesti dupa care s-a auzit bataia in usa.

Note: Locatie: 9/10 (pentru ca ii cam departe de mine)

         Renata: 10 (la mine ia nota maxima pentru zambetul foarte frumos care il are si ii genul de femeie care imi place. De as intalni-o intr-un club sigur as incerca sa o agat)

         Masaj de relaxare: 8 (mai are de invatat un pic chiar daca ii foarte placut)

         Masajul erotic: 10 (a fost foarte draguta si nu mi-a refuzat nimic din ce i-am solicitat)

Daca recomand: Da. Sincer ii cel mai bun masaj erotic pe care l-am primit in cluj in incursiunile mele la fete (de obicei inainte de act le pun sa imi faca un masaj).

PS. Zicea Renata ca luna viitoare au o promotie: intrii de 3 ori cu o fata, a 4-a oara ii gratis. Eu is curios daca ne dau cartele, ne fac abonament, ne scriu in caiet sau cum tin "scorul".

Cam atat am avut sa va zic.

Spor la treaba si sange in instalatie.

  • Like 7
Link spre comentariu
  • Oras:Undeva aproape
  • Oras:Undeva aproape

Buna din nou.

Deci,trecuram din nou pe la acest salon minunat in urma cu ceva zile.

Sunat la ele si aflat ca erau disponibile la acea ora devreme 3 domnisoare:cele deja stiute de toti ca find Roxana,Renata si inca o domnisoara blonda,noua dupa cele aflate de mine ceva mai tarziu pe care din pacate ca si alt coleg am cam uitat numele ei.

Ajuns la locatie bine stiuta deja pe Fagului,aleg o ora in compania frumoasei si faimoasei Roxana,descrierile nemaiavand nici un rost deja,ele find date deja de catre alti colegi si atatea poze cu ea peste tot.

Ok,deci cum spuneam,fac un dus ca de obicei ca peste tot pe unde trec,pentru a fi mai fresh,dupa care in camera pentru sedinta.

Incepe Roxana cu un masaj de relaxare destul de bun,nu doar apasari cu palmele cam cum fac majoritatea fetelor,ci un masaj as putea spune chiar profesionist,eu unul find multumit de el,se vede ca stie ce face,dupa care trece la cel erotic,cel asteptat de mine.

Mult mai mult decat ma asteptam,stie sa te faca sa tremuri de placere cu masajul ei erotic, cu saruturi peste tot pe spate, pe ceafa,obrajori si din cand in cand mai se juca si cu limbuta,timp in care iti dadea impresia ca te pregatesti sa faci dragoste cu iubita,dupa care trece la mangaieri si frecari cu mainile,sanii,corpul ei sexy,eu find asa excitat ca nu mai rezistam nici o secunda un plus, sa nu ii vad minunata creatie a Domnului si sa am ocazia a o mangaia mai bine si a o simti mai bine in bratele mele.

Si incepe din nou cu mangaieri si sarutari pe abdomen,piept,gat,timp in care eu ma delectam cu sanii frumosi si pasarica ei minunata de buna,de imi era asa de greu dsa nu sar pe ea,doar bunul simt si stapanirea de sine imi stateau in cale.

Ii propun sa se joace si cu juniorul,pentru a gusta si eu din pasarica ei.

In timp ce ea era ocupata cu el si eu ma jucam si gustam din pasarica ei,care in cele din urma au dus la o finalizare glorioasa.

Am fost sters frumos si la dus cu mine.In timp ce ma imbracam si chiar dupa am mai vorbit cu ea una alta,despre mine,despre ea,despre ce planuri mai are si cum a mai spus si un coleg,isi vor schimba locatia,sunt sigur cape viitor vor avea o locatie mai buna.

Desi ar mai fi fost destule de vorbit eu cam eram in graba si nu doream nici sa ii rapest din timpul ei,asa ca mi-am spus la revedere si can eram pe punctul de plecare mi-a facut cunostinta cu noua lor colega,blonda despre care vorbeam si despre cre cred ca au intalnit-o si altii.

Cum a spus Roxana, si alti colegi,nu mai are asa de mult timp de sedinte de masaj,doar pentru clienti fideli sau daca aveti norocul sa o prindeti cand este prezenta la salon.

 

Acum ca si note:

Locatie-8,5(apartament curat,baie curata cu de toate,doar amplasarea nu prea imi convine,dar sper la mai bine)

Igiena-10(nu am nimic de adaugat)

Aspect-9,5(foarte frumoasa si sexy)

Atitudine,GFE-10(te face sa te simti dorit sa parca ai fi in camera cu iubita si nu cu o maseuza)

Masaj relaxare-9(destul de bine facut)

Masaj erotic-10(extrem de bine facut)

 

Raport pret/calitate-10

 

Sa nu uit, pe tot parcursul sedintei nu a dat deloc senzatia ca s-ar grabi.

Acum cum sa nu recomand o astfel tipa,chiar si salonul,din cate am inteles sau la cele vizitatae de mine toate fetele sunt ok.

Se vede ca acest salon este diferit fata de celelalte,este salon de top,cu fete de top.

Eu unul am fost multumit si desigur ca voi mai trece pe la ele. :maninlove 

 

C'est la vie. :mafia: 

  • Like 9
Link spre comentariu
  • Oras:Cluj
  • Oras:Cluj

Seara buna!
Fiind inca cu amintirile proaspete despre minunata ora de masaj cu Roxana ,intr-o seara tarziu am sunat fiind hotarat sa ma programez inca o data la Roxana sau daca nu era disponibilia,pentru ca la ultima vizita mi-a spus ca nu o sa mai ia clienti noi doar clientii fideli, pe Diana,maseoza recomandata de Roxana pentru masajul erotic efectuat...De obicei pun accent si pe masajul de relaxare ,considerand o perioada de asa zis preludiu in care ma relaxez total si ma pregatesc de partea erotica,dar dupa ce Roxana mi-a spus ca daca intru la masaj erotic cu Diana,o sa trec peste faptul ca nu se prea pricepe la cel de relaxare...si credeti-ma ,a avut dreptate!
Sa revin la subiect...asa cum am spus,sun si imi rapsunde o voce super dulce,mai tarziu o sa aflu ca este dulce si la propriu nu numai la figurat, care imi spune ca sunt 2 fete Tania si Felicia. Nestiindu-le pe niciuna ,am zis ok,hai sa incercam ceva nou,fiind impulsionat si de faptul ca colegul Songoku a fost foarte impresioant de Tania. Ajung la locatie,deschide usa si....SURPRIZA! Cine credeti ca mi-a deschis usa? Nimeni alta decat DIANA  care mi se prezinta ca Tania...si spune noi ne cunoastem si da Am fost Diana,dar acum sunt Tania! Si mai entuziasmat o aleg pe ea intru la dus si apoi fuga in camera...Dau sa achit 100,dar imi spune ca tariful de noapte este 120...hmmm...ma uit la ea si la cum arata zic merita! Platesc,merge si ea la dus si apoi se intoarce in camera,unde eu o asteptam cuminte pe burta... se urca pe pat se prelinge peste mine cu niste sarutari super senzuale si incitante...si surprinzator incepe cu un masaj de relaxare destul de bine facut,cam 10 minute,dupa care incepe partea erotica...si cand spun erotica,aici ma refer la tot arsenalul de care dispune o femeie...respiratie sacadata in jurul urechii,saruturi pe gat,urechi,spate...cam tot ce este cu piele..:D, mangaieri cu degetele,unghiile,cu parul iar sarutari,asa incet si sigur simteam ca ma apropiu de finalizare,chiar daca nu a pus mana in zona mea fierbinte...si parca simtindu-ma ca ma apropiu imi sopteste la ureche sa ma intorc,pentru ca vrea sa ma vada...ei,na,cum sa refuzi o asa invitatie? si m-am intors..aici s-au schimbat radical lucrurile..dar in bine! daca mi-ar fi spus cineva ca se poate mai bine decat eram pe burta,spuneam ca vorbeste prostii...si continua direct cu sarutari,pe obraz,pe gat iar pe obraz,ma saruta fugitiv pe buze,apoi coboara pe piept imi pune mana pe sanii ei si imi imprima un ritm pe care daca il domoleam,ma atentiona foarte subtil printr=un asa zis marait care aproba sau dezabroba ceea ce faceam eu..si continuand asa cu sarutari pe abdomen,pe picioare foarte aproape de zona "zero" super incitant nu mai pot continua si finalizez super furtunos! Zambind parca multumita de ceea ce a reusit sa faca,ma sterge frumos si se aseaza langa mine si se pisiceste,dar in sensul bun,adica se cuibarea la pieptul meu parca eram niste prieteni care tocmai ce facusera dragoste...nici nu mi-am dat seama cand a trecut la urmatoarea finalizare,care a fost la fel de bine structurata si efectuata...Sincer ,daca imi readuc aminte din no de ambele "numere" cred ca ma apuca vreo 2 zile sa termin recenzia...vine si finalizarea a doua glorios si placut!

Am mai povestit cate unele,am pornit spre dus pentru ca era trecut deja de miezul noptii imbracat..un sarut de bun ramas si dus am fost cu gandul la mangaierile catifelate ale Dianei/Taniei!

 

Note:

Locatie: 9

Fata: 10 cu steluta!!

Igiena: 9 ( nu ca nu ar merita 10,dar sa nu se zica ca fac reclama salonului)

Masaj relaxare: 8

Masaje erotic: 10 cu felicitari!

GFE: 10 ( nici la o escorta la care am fost pana acum,nu m-am simtit atat de bine ,din punct de vedere al GFE-ului!)

 

Recomand? DA de cate ori vreti voi,atat pe Roxana (chiar daca nu face parte din recenzia de fata) cat si pe Diana/Tania!!

  • Like 7
Link spre comentariu
  • Oras:cluj-napoca
  • Oras:cluj-napoca

Salutare.

In sfarsit am ajuns si eu la acest salon, pe care recunosc ca il urmaresc de ceva vreme. Saptamana trecuta am sunat si, avand eu un pitic care nu-mi dadea pace, am intrebat daca se face masaj cu stimularea prostatei... Secretara mi-a marturisit ca inca nu a cerut nimeni asa ceva, dar stia ea ca Roxana ar avea experienta necesara.  Ma roaga sa revin cu un telefon in cateva zile. Rabdator, astept cele cateva zile si resun. Primesc raspuns foarte promt cum ca Tania ma va putea ferici cu genul asta mai ciudat de masaj, pretul fiind 150 de lei pentru o ora. Dupa ce am vizionat pozele Taniei din ziarul local online, m-am hotarat sa imi incerc norocul. Sun, fac programare, afland ca Tania e destul de solicitata, banuiesc ca au ceva influente recenziile de aici. 

 

La ora stabilita ma infatisez la locatie (cunoscuta si nu mai intru in detalii) de pe str. Fagului, unde ma intampina una din fetele prezente (probabil secretara) , care la prima vedere nu prezenta niciun interes pentru mine. Ma conduce repede direct in camera de ostilitati, unde apare si Tania, cu care fac cunostinta , foarte incantat de ceea ce aveam in fata. 

 

Aspect Tania : o fatza foarte placuta, as zice frumoasa in adevaratul sens al cuvantului aduce oarecum cu Eva Mendez (pentru cunoscatori), ochi stralucitori, buze mari si carnoase (dar nu de negresa) , dantura perfecta, zambet sagalnic si incitant. Sanii cred ca sunt printre cei mai frumosi din cati mi-a dat Cel de Sus sa pipai, sarut, smotocesc (se vad si din poze) , talie de invidiat, fund la fel de "in ton" cu restul corpului. Nu prea le am cu dimensiunile, in orice caz, mie mi-a placut mult si mi s-a facut draga de la primul contact vizualo-verbal.

 

Desfasurare: Inainte de a ma dezechipa pentru dush, achit suma cuvenita serviciului pentru care am venit (150 de leuti grei dar foarte bine meritati). Dupa dusul de rigoare intr-o baie alaturata camerei, curata, mai multe geluri de dus si sampoane, prosop proaspat, generos, fara mirosuri, fugutza in patul pregatit cu un cearceaf mare de hartie si cateva pernutze aranjate peste el. Dau pernutele la o parte si ma asez confortabil pe burta in asteptarea frumoasei Tania, are se lasa putin asteptata , dar nu deranjant incat sa ma uit la cate minute trec. Ne marturisim unul celuilalt ca e prima oara cand incercam un masaj de genul, ambii stiam doar teoretic despre ce se face si cum. Mi-a spus ca in pauzele de masaje a mai studiat pe net , a urmarit si filmuletze sugestive, deci nu eram niciunul chiar pasta. Oricum, ma simteam ca si cand trebuia sa fac dragoste pentru prima data... cu ceva emotii de ambele parti, oricum o senzatie mai mult decat placuta. 

Incepe cu un masaj de relaxare , recunoaste ca nu e experta in asa ceva, desi mie mi-a placut cum m-a masat pe spate si pe fese. Intr-un mod destul de firesc trece la partea erotica , incepe sa ma sarute pe urechi, gat, spate, in acelasi timp ii simteam sanii dementiali plimbandu-se incoace-ncolo , atingeri usoare cu unghiile. In fine, imi sopteste sa ma intorc pe spate sa-si continue minunata lucrare. Bucuros ca o pot vedea si simti in intreaga ei faptura, incepem sa ne imbratisam , reusesc sa fur mici si discrete saruturi , ma joc cu sanii ei , fara sa ma mai satur de masat. Fata e destul de pisicoasa, geme frumos, foarte sugestiv (vorba colegului huhulea) simti exact ce ai voie sa faci si ce nu. M-a lasat sa o pipai peste tot, dar mi-a interzis suficient de categoric (la fel de sugestiv) sa inspectez "interiorul". Mangaierile ei ma incalzeau din ce in ce mai tare si ca sa fac o pauza (sa nu ma termin prea repede) ii cer sa ma delectez o vreme cu fructul ei care se prezenta exemplar, epilat, curat si ma apuc de treaba. Ma concentram la ce faceam in acea pozitie (69) si am reusit cu stoicism sa nu imi decartez mostenitorii inainte de vreme. Toate bune si frumoase, simt ca se umezeste bine la pruna si da semne ca ar vrea sa ma opresc; banuiesc ca fiind la prima intalnire poate nu si-ar fi dorit sa-si dea drumul , habar nu am , poate eu nu am fost suficient de experimentat, in fine. Se pune intre picioarele mele in genunchi si incepe sa se ocupe de acele taninice miscari si fapte care urmau pentru amandoi. Am uitat sa zic ca nu mentionasem de la inceput cum prefer sa se efectueze masarea prostatei si ea si-a adus doua instrumente (un penis din cauciuc si ceva bile ciudate) , pe care le-am respins din start, preferand masarea cu degetul. Zis si facut, se unge cu ceva gel mai special pe degetul mijlociu si incepe sa maseze usor si timid intrarea... In timp ce ma urmarea intens, curioasa fiind de trairile mele, pe fatza mea citindu-se fiecare miscare pe care o facea, in acelasi timp imi masa usor si varful penisului, foarte incitant pana a reusit sa introduca tot degetul, grijuliu si sfios, curios de ceea ce gaseste. Nu se poate descrie in cuvinte prin ce trairi trece corpul unui barbat in momentul in care partenera descopera punctul sensibil... Nu dureaza mult si simteam ca se apropie "tsunami-ul" care se lasa asteptat de data asta, trairile foarte intense tinand mult mai mult decat la un simplu masaj. Reusesc de termin, moment in care am avut impresia ca ma ridic in slavi, dau mana cu D-zeu si revin fericit si cu greu pe pamant. Si acum tremur doar la gandul momentelor acelea, care imi doream sa nu se mai termine. Tania, foarte multumita de "prestatia" mea, eu foarte multumit de a ei, o felicit... in gandul meu ne felicitam pe amandoi pentru ca am reusit sa ajung in stari asa extazice. Nu stiu, cu siguranta sunt multi confrati care stiu multe despre acest gen de masaj, sper ca nu am obosit lumea cu detaliile date, dar e aproape exact ceea ce am trait. Vazand ca nu mai are ce sa stoarca din mine (nici sperma nici vlaga) , ma curatza frumos cu servetele, eu inca nerevenindu-mi , cu tot corpul tremurand inca de placere (la propriu). In timp ce ne mai imbratisam si vorbeam una-alta , auzim si bataile in usa, vestind neasteptata plecare a mea, nu inainte de a mai face un dus, pe care l-am preferat rece, pentru ca altfel cu siguranta m-as fi impleticit pana la masina, daramite sa mai conduc...

 

In inertia forumului dau si

Notele : - Locatia: 9 (am inteles ca vor sa o schimbe cu o casa, vila) aici avand doar 2 camere de lucru

- Tania: 10 cu PLUS (cei mai slabi de inima se pot foarte usor indragosti de ea)

- Masaj de relaxare:  9 (nici nu asteptam mai mult)

- Masaj erotic:  10 (Tania e constienta de atuurile cu care e inzestrata de la Mama natura si stie sa le foloseasca)

- GFE: Nu se pune problema : 10 (o adevarata iubita "pentru o ora" )

 

M-am gandit mult daca sa postez sau nu aceasta recenzie , avand in vedere ca , cu siguranta doresc sa o mai vizitez pe frumoasa Tania , desi sunt sigur ca va curge cu note maxime si multi clienti de-aici incolo. Stiu , suna egoist, dar trec peste orice si totusi impartasesc cele intamplate in acea foarte scurta ora. 

 

PS. Fetele urmaresc cu interes forumul, mi-a spus si Tania despre el, eu facand pe prostul , cu ocazia asta imi cer scuze ca am mintit, dar nu obisnuiesc sa vorbesc despre asta cu nicio domnisoara pe care o vizitez. 

 

Toate cele bune.

  • Like 6
Link spre comentariu
  • Oras:Cluj
  • Oras:Cluj

Cu vreo două zile în urmă fusei şi eu pe la acest salon. Într-un PM Songoku îşi exprima nedumerirea asupra faptului că nu le-am vizitat niciodată. De ce? Nici eu nu ştiu.

Stimulat de această nedumerire, îmi luai deci inima-n dinţi (şi penisul în chiloţi, şi bani în portofel...) şi pornii alaltăieri într-acolo. La faţa locului întâlnii pe Tania şi, pe loc, mă-ndrăgostii de ea...

Punând zâmbetul la o parte, ţin să afirm dintru început că toate informaţiile furnizate nouă de către camarazii Huhulea şi Unu-altu (postările 37-38) sunt pe de-a-ntregul corecte.

Ca atare, îmi voi îngădui să-l citez pe cel de-al doilea în descrierea Taniei: << o fatza foarte placuta, as zice frumoasa in adevaratul sens al cuvantului aduce oarecum cu Eva Mendez (pentru cunoscatori), ochi stralucitori, buze mari si carnoase (dar nu de negresa) , dantura perfecta, zambet sagalnic si incitant. Sanii cred ca sunt printre cei mai frumosi din cati mi-a dat Cel de Sus sa pipai, sarut, smotocesc (se vad si din poze) , talie de invidiat, fund la fel de "in ton" cu restul corpului. Nu prea le am cu dimensiunile, in orice caz, mie mi-a placut mult si mi s-a facut draga de la primul contact vizualo-verbal.>>

 

Într-adevăr, cu o astfel de fată eşti capabil pe dată să începi a visa: o plajă fierbinte, la capătul unei lagune albastre, făcând dragoste cu ea acolo unde cocotierii îşi aruncă obosiţi pe nisip umbrele fructelor dulci...

În fine, cu toate că fătuca ţinu să-mi prezinte încă două colege ale ei, prezente în locaş, nu aveam ochi decât pentru dânsa, aşa că ne-am retras în cameră, îi predai suma de 100 lei (probabil tariful de zi) şi, după ce răspunsei întrebării ei dacă doresc ceva de băut, mersei la duş.

În linii mari, locaţia corespunde activităţii desfăşurate într-însa, la fel şi igiena. Din nou, corespund adevărului spusele altor confraţi, potrivit cărora sunt pe picior de plecare, cu intenţia de a se reloca într-un imobil mai spaţios, o casă. Totodată, am avut şi eu parte de prosopul de hârtie întins pe pat şi care, după zbenguiala şedinţei, rămâne mai mult o amintire. La duş partea bateriei pe unde curge apa este fisurată, aşa că stropeşti peste tot şi transformi într-o aventură drumul înapoi către dormitor.

Am apreciat faptul că mi s-au dat şlapi de unică folosinţă şi un prosop curat.

Revenind la Tania, masajul ei a început în mod obişnuit, cu mine aşezat în poziţia misionarului, patul fiindu-mi parteneră...

Activitatea sa în această fază este conştiincioasă, dar lipsită de excelenţă ori imaginaţie. Vorbind de una, de alta, am povestit puţin şi despre forum, pe care îl citeşte. Mi-am exprimat nedumerirea de ce nu-şi face şi ea cont aici, pentru a interacţiona cu noi, la care a rămas puţin dezorientată: parcă s-ar fi zis că i-am spus ceva nou şi neaşteptat. 

Tot din discuţii am aflat că a venit la studii în Cluj, nefiind aborigenă (ci de prin Bănie), motivele "rebotezării" sale (degeaba, oricât ne-am umfla noi în pene, există exemplare masculine de care ţi se face lehamite) şi multe altele. Am apreciat că, în ciuda faptului că nu este o savantă - de altfel, e extrem de tânără, cred că are 19-20 ani - fătuca nu-i deloc proastă, ba chiar aş zice că este sclipitoare.

Dacă până-n pragul masajului erotic eşti atras doar de frumosul ei chip şi îmbietorul său trup, odată ce treci acel prag lucrurile devin extraordinare. Pizduţa aceasta extrem de sexy chiar ştie să facă un masaj erotic reuşit.

Stilul cum se mişcă, felul în care îţi aplică pe corp săruturi disparate, însă umede şi senzuale, modul de-a dreptul înnebunitor în care se uită la tine atunci când îşi lipeşte limbuţa de împrejurimile organului tău, ba chiar de el (este particularitatea ei această mişcare, ce te sminteşte de plăcere şi te chinuie totodată); maniera în care geme în scâncete constante şi domoale, uşor timide, puţin dar în acelaşi timp adorabil teatrale, parcă implorându-ţi plăcerea de a-i face şi tu ceva; metoda de a-ţi aborda penisul, când zgâriindu-l încet cu unghiile lungi, când trăgându-l încetişor de cap în toate părţile, când încotoşmănindu-l cu palma într-o mişcare lentă şi apăsată de du-te-vino; stilul fermecător de a te lăsa să-i furi câte un sărut al buzelor ei fantastic de senzuale, sau acel procedeu de nedescris, în care se aşează pe spate lângă tine, cu privirea scrutând-o pe a ta parcă plină de dorinţă, şi începând a se juca cu păsărica-i, invitându-te din priviri şi pe tine să o faci, iar atunci când o faci, ducându-şi încet un deget în anus şi cotrobăind puţin la intrarea în el, într-un fel ce scapă cuvintelor - toate acestea fac din Tania una din prinţesele masajului erotic.

Nu îmi dau seama la acest moment care este măsura profesionalismului şi care este meritul click-ului pe care îl face cu unii clienţi. Îmi vine greu a crede că ştie a oferi tuturor basmul erotic ce a ştiut atât de bine să mi-l povestească mie.

Am finalizat de două ori, eu, căruia la escorte asta mi se întâmplă din an în Paşti, iar la masajele erotice niciodată.

 

Note:

- locaţie: 8;

- aspect domnişoară: 10, la fel şi igiena (evident că mi-am pierdut şi eu buzele, şi chiar dorinţele, între labiile ei fermecătoare, şi nu numai că nu am întâlnit nici un miros suspect, dar era ca şi cum m-aş fi plimbat cu picioarele goale, în înserat, pe un câmp de flori umede...);

- masaj: 7;

- masaj erotic: 10;

- atitudine 10.

 

Concluzia: aş vrea să răpesc această fată ca să o ţin undeva doar pentru mine, eventual şi pentru Skappie, Bazdkiii şi alţi vreo doi. Mi se pare pur şi simplu îngrozitor că astă căprioară este expusă publicului larg...

  • Like 19
  • Minus 1
Link spre comentariu
  • Oras:Undeva aproape
  • Oras:Undeva aproape

Fata de colegu cu tancu,trecand prin Cluj, in urma cu 2-3 saptamani am decis sa trec din nou pe la acest salon,find multumit de fiecare data cand am mai fost.

Ajuns la locatia deja stiuta de multi,pe Fagului,aleg o sedinta de o ora la 100 lei,un pret mai mult decat acceptabil, :clap2 pentru calitatea care iti este oferita de catre aceste fete,cu draguta domnisoara Renata.

Primit prosop,slapi de unica folosinta, dupa care fac dusul mult asteptat,la dus gasind sapun lichid,sampon,geluri de dus,totul ok, find putin transpirat de la drum,dupa care intors in camera pentru inceperea sedintei de masaj.

Camera ok,cu muzica relaxanta,cearceaf de hartie intinsa peste pat,niste pernite,si toate cele. :138x 

Incepe cu un masaj de relaxare asa si asa,cu mangaieri pe ceafa,spate,dupa care trece la cel erotic si excitant,ajutandu-se si cu sanii si tot corpul domnisoarei.

Ma intorc pe spate pentru o priveliste mai buna asupra ei si pentru a ma putea delecta mai bine din ea.

Fata este mai timida si mai tacuta,asa ca a cam trebuit sa incep eu fiecare conversatie,aici nu fiind vorba ca nu este sociabila cu clientii,doar ca poate se deschide ceva mai greu,dar mie mi-a placut de ea,este tipul de fata mai nevinovata sa spun asa.

Si continua cu masajul erotic,timp in care eu ma jucam si ii lingeam sanii ei frumosi,iar cand aveam timp mai aruncam si degetele pe la pasarica ei.Dupa ce incepe sa ii dea mai multa atentie juniorului,ii spun sa treaca in pozitia 69,sa pot si eu sa gust din pasarica ei delicioasa, :drool iar dupa putintel timp ii spun sa treaca pe spate,sa continui ceea ce am inceput,timp in care ea il freca bine mersi pe junior. :P 

Dupa ceva minute,eu find foarte excitat de ea, vine si finalizarea mult asteptata,juniorul improscand ca o mitraliera,peste tot,pe sanii ei,pe burtica,pe pat,cred ca si pe perete,dar nu sunt sigur,a trecut ceva de atunci.

Sunt curatat ca de obicei,cu ceva batistute sau hartie,nu sunt sigur ce,ca nu prea dau atentie,si la dus cu mine.

La sfarsit imi sunt prezentate si celelalte domnisoare,cum este traditia la ele,si plecat spre casa. :crazylove 

 

Ca si note:

Locatie-9(totul curat,doar ca este cam la periferie)

Igiena-9

Aspect-8,5(poate nu a fost in apele ei sau era obosita)

Atitudine,GFE-8(nu prea avea chef de vorbe,este mai timida, dar draguta in felul ei)

Masaj relaxare-7,5

Masaj erotic-8(se putea mai bine,dar in cele din urma tot multumit am fost)

 

Cum am mai spus am plecat multumit acasa,si o recomand celor care cauta fete mai timide,dragute,asa mai nevinovate si nu genul de pitipoanca,care iti da impresia ca doreste sa scape cat mai repede de tine.

Deci din nou, nu pot decat sa recomand acest salon,care dupa parerea mea este cel mai bun din CLuj.

 

PS-Tocmai ce am fost la ele,avand o noua locatie mult mai accesibila,pe Strada Inau,strada situata undeva intre sensul giratoriu din Piata Marasti si F.S.E.G.A.

 

In rest numai bine tuturor.

 

C'est la vie.

  • Like 5
Link spre comentariu
  • Oras:Cluj-Napoca
  • Oras:Cluj-Napoca

Salutare

 

Prima data am fost la salonul discutat in acest topic acum o saptamana cand inca era pe Fagului cu gandul ca poate dau de Roxana, dar nu am gasit-o la salon. Am avut parte de masaj din partea Roxanei pe vremea cand era la Issis si am ramas cu o amintire placuta pe care doream sa o retraiesc. 

Am avut insa parte in acea zi fatidica de un masaj facut de Tania, care a fost de vis si eram hotarat sa nu mai zic la nimeni, sa fie doar secretul meu, ca nu cumva sa apara ceva Harap-Alb sa o fure si sa o duca departe. De ce zic fatidica? pentru ca simt ca de-acum incolo tot timpul o sa am un grad de comparatie cand vine vorba de o experienta carnala cu o alta fata.

A doua oara am fost astazi, acum insa la noua locatie de pe Inau, am sunat inainte , am cerut programare la Tania care nu era disponibila la ora ceruta de mine mi s-a oferit alta ora si am acceptat, la ora stabilita m-am prezentat la salon. De ce m-am hotarat totusi sa va impartasesc experienta de astazi? pentru ca de ce nu. Am chef de o compunere, n-am mai scris una din scoala generala, acuma notele o sa mi le dati voi. Cunosc cat de cat regulile de compozitie pentru ca am mai rasfoit forumul din curiozitate, fara intentia de a scrie vreo recenzie pana acum.

Dar sa purced la descrierea experientei, vorba aia: Pisica blanda, saracia omului.

Dupa ce am platit Taniei 100 de leuti, m-am dezbracat si m-am dus la dusulit, ea s-a dus sa-mi aduca un pahar cu apa intrebandu-ma in prealabil ce doresc sa beau, eu fiind cam deshidratat dupa o ora de inot si o ora de sala in care mi-am terminat sticla de apa, am cerut un pahar simplu de apa. Am revenit in camera si dupa mine a intrat Tania cu paharul de apa, l-am luat, l-am pus pe noptiera si am uitat de el. Am inceput sa o dezbrac, textila cu textila, prosopul meu a cazut singur, am asezat hainele frumos pe scaun si am luat directia patului, nu inainte de ai aplica niste sarutari pe umeri si pe gat si ai admira formele frumos desenate de mama natura, sorbeam cu ochii reflexia corpului ei din oglinda de pe dulap . M-am Intins pe abdomen si i-am cerut Taniei un masaj de relaxare, nu exceleaza la el dar nici nu aveam pretentii, apoi a inceput partea erotica. Forme nedeslusite desenate pe spatele meu cu sanii, si mai jos pe fese, atingeri usoare cu unghiile pe spate, si in jos pe fese si pe picioare. Mi-am ridicat putin posteriorul ca sa ii dau acces la ala micu, ce era sculat demult si se chinuia sa-si faca gaura prin saltea. Il dezmiarda si pe dansul aplecata fiind peste mine cu sfarcurile atingandu-mi spatele, cu respiratia calda in urechea mea si cu sarutari usoare pe gat, in momentul ala mi se face pielea de gaina pe tot corpul si ma trec fiori. Ma intorc pe spate sa-mi scald ochii in fiinta asta care-mi da fiori. Intors fiind pe spate imi aplica sarutari usoare pe tot corpul de sus de la gura pana jos la ala micu si imprejurul lui. Se aseaza peste mine. Nu sunt imaginativ de felul meu, si imi place ca preia ea controlul. Imi ia mana si suge pe deget, cand mi-o lasa, o cobor pe san si in momentul ala ies din hipnoza provocata de privirile senzuale ce mi le arunca in timp ce degetul meu se afla in gurita ei si imi aduc aminte ca mai am o mana care sta degeaba asa ca o trimit la explorat. Ajung cu mainile pe solduri si din pozitia aia se freaca de ala micu cu pusilica, nu mai trece mult si imi dau drumul. Ma sterge frumos pe abdomen de ce-a varsat ala micu, luam o pauza si povestim despre una despre alta, discutie normala, relaxanta, amuzanta, chiar inteligenta, la care contribuim amandoi fara sa fortam nimic. Purcedem iar la niste lupte ale simturilor in diverse pozitii, ma asez peste ea cu ala micu intre fese, apoi un fel de misionar si la sfarsit un 69 unde ma afund cu tot cu nas intre labiile ei frumos mirositoare. A venit bataie in usa, a doua finalizare nu mai venea, asta datorita mie, nu am deplin control asupra lui ala micu, plus ca eram oarecum extenuat. In final ca si concluzie, am avut parte de un masaj erotic adevarat, cu accent pe "erotic", o sa revin cu siguranta.

 

Note:

Locatie-9,5(comparand cu Fagului, noua locatie de pe Inau e un pas mare in fata, vila chiar luxoasa s-ar putea zice, baie curata, prosop curat, slapi de aia de hartie etc.)

Igiena-10

Aspect-10(aici sunt subiectiv dar imi aduce aminte de prima prietena la fata, pentru ca la corp e mult peste)

Atitudine, GFE-10(desi ar fi cu adevarat 100% GFE daca mi-ar fi facut si un sandwich)

Masaj relaxare - 7

Masaj erotic-10 cu steluta

 

Sper ca lectura sa nu fie una dificila si va marturisesc ca nu stiam ca am atata vocabular in mine.

 

  • Like 11
Link spre comentariu
  • Oras:Cluj
  • Oras:Cluj

De mult timp imi doream sa vizitez acest salon al placerilor uleioase. Asa ca dupacaeva zile de concediu, ieri m-am hotarat sa ma rasfat in compania domnisoarelor atat de laudate aici.

Am sunat si m-am programat destul de repede...ghinionul facand ca pana sa ajung la noua locatie depe Inau sa inceapa potopul afara, asa ca am mai stat in masina pret de vreo 10 minute pana s-a mai calmat ploaia. Oricum, pana sa nimeresc exact vila salonului, m-am udat bine.

Am fost intampinat de receptionera, care m-a condus la etaj unde s-au prezentat 3 dintre fete: Alexandra (o bruneta cu parul prins si destul de bronzata, si inca 2 fete dintre care una blonda cu parul cret, mai micuta de statura, iar cealalta destul de comuna....n-am retinut-o). Am fost rugat sa aleg si am ales-o initial pe Alexandra, ca mai apoi in camera cand m-a intrebat ce fel de masaj doresc sa ma razgandesc si sa aleg varianta cu 2 cate 30 minute (Alexandra + blonduta)...la 150 lei.

Am inceput cu un dus...ghinion ca tocmai se stricase dusul....se rupsese furtunul chiar de langa para....asa ca in imposibilitatea de a repara ceva a trebuit sa fac un dus la furtun. No pb... Baia este mare, dotata cu ce trebuie....singurul; minus este gresia lucioasa ce odata uda, in combinatie cu papucii de unica folosinta transforma ambientul intr-un veritabil patinoar, de cateva ori fiind la limita sa-mi pierd echilibrul.

Primul masaj in compania Alexandrei a inceput un cel de relaxare....care pot spune ca a fost unul mediocru. Nimic deosebit.... A urmat cel erotic unde senzatia sanilor ei in forma de para si stilul cum isi plimba degetele pe spatele si fesele mele au avut efectul de a trezi interesul amicului ce incepuse sa-si ceara drepturile. Masajul a fost asezonat pe alocuri si cu cetva saruturi pe gat si lobul urechii, care impreuna cu cateva gemete usoare au fost binevenite. Am fost invitat apoi sa ma intorc pe spate, iar Alexandra a inceput sa se ocupe de amicul ce se inalta falnic. Am avut senzatia de usoara graba, asa ca am mai temperat-o aducand-o peste mine pentru a-i saruta sanii frumosi. Am trecut apoi si la un 69 ce se pare ca i-a placut aproape la fel de mult ca mie....pasarica epulata corect, frumoasa, gustoasa...fara pic de miros in imprejurimi. Asa ca in timp ce eu ma desfatam din frumusetile cu care a inzestrat-o natura....ea a continuat sa ma frece, pana ce inevitabilul s-a produs exploziv....atat pe abdomenul meu cat si partial pe ea. Atenta, m-a stors pana la ultima picatura ca mai apoi sa ma curete cu servetele. Avand in vedere ca ne ma ramasese ceva timp din prima jumatate de ora...m-am gandit sa-i ofer si eu putina placere, afland ca-i place sa primeasca masaj. Asa ca am trecut eu la treaba si m-am delectat mangaindu-i trupul frumos, bronzat perfect, fara urme, ocazie cu care am aflat locul pentru nudism din Costinesti. Au trecut vreo 10 minute....timp in care am si povestit putin, Conversatia nefiind unul dintre punctele ei forte. Am fost instiintati de clasica bataie in usa de expirarea timpului....asa ca am fost parasit de Alexandra si am ramas sa o astept pe blonduta creata.

Aceasta nu a intarziat sa apara si foarte degajata m-a intrebat daca mai doresc masaj de relaxare sau trecem direct la partea erotica. Am zis ca putin preludiu nu strica....deci inapoi pe burta si am lasat-o sa vad ce stie. Masajul de relaxare in aceeasi nota mediocra....nimic memorabil. A trecut apoi la masajul erotic...unde sanii ceva mia mari decat ai Alexandrei si cu sfarcuri maaari se simteau excelent pe spate si fese. N-a durat mult si am fost poftit pe spate...fata trecand la o frecare destul de energica. Am temperat-o si pe ea pt a ma delecta cu sanii si pasarica ei. Sanii sunt foarte buni de sarutat...marisori si cu niste sfarcuri excelente de supt...printre cele mai mari intalnite. Curata si ea, fara mirosuri, pasarica epilata ok, labii marisoare (nu inca de dimensiunile lui Anca...dar tind in directia asta). Am fost limitat la explorarea lingvistica si digitala de suprafata....penetrarile fiind interzise. Dupa vreo 10 minute bune de lins si supt am chemat-o langa mine, pt a continua sa o mangai. II placea avand in vedere gemetele ce pareau sa fi trecut in sfera realului.....picoarele desfacute si ochii inchisi...uitase complet de a se ocupa de mine....dar imi placea sa- ofer placere. Din pacate am fost intrerupti de bataile in usa....pe cand era mai bine (conform si spuselor ei). Asa ca am fost nevoit sa purced la dusul de final....aici avand placerea sa fiu insotit de domnisoara blonda.

Note

Locatie - 9 minus pt gresia din baie si pt prosopul ud primit initial. De asemenea cred ca e de minus si acel cearceaf de hartie ce practic dispare pe parcursul unei ore mai "agitate".

Alexandra - Aspect: 8,5. Atitudine generala: 8. Destul de profesionala si expeditiva....nota ar fi avut sanse sa creasca daca am mai fi avut timp. Masaj de relaxare si erotic - 8.

Blonda creata (scuze pt ca nu i-am retinut numele, dar s-a prezentat f incet). Aspect 8 - putina burtica, o mica pb dentara, Masaje - 8.

Atitudinea domnisoarelor : 8,5

O nota generala de 8-8,5. 

Poate nu a fost una dintre cele mai bune zile ale lor....sau n-am fost eu inspirat, dar ma asteptam la ceva mai mult. 

Atymosfera este ok si fetele sunt primitoare....dar cu un usor aer prea expeditiv. Cel putin asa am resimtit eu.

Probabil ca voi mai reveni....dar nu in viitorul f apropiat.

Fire intinse!

  • Like 7
Link spre comentariu

Salutare.

Hmm..acum am ajuns acasa de la Domnisoara Tania. Mi-am aprins o tigara...incerc sa ma linistesc..si sa scriu o recenzie. Imi este cam greu...dar imi fac datoria fata de baietii de aici caci fara recenzile lor nu ajungeam sa traiesc cea mai buna sedinta de masaj de care am avut vreodata parte. Am tot vrut sa ii fac o vizita dar planetele nu s-au aliniat pana azi.

 

Bun. Sa incep cu inceputul. Am sunat .. m-am programat la Tania...facut un dus si directia str. Inau.

Ajuns acolo am sunat la interfon si apoi am fost primit inauntru chiar de catre domnisoara pe care o alesesem. Am urcat cu ea in camera..si pentru ca facusem dus cu 10 minute inainte nu a mai fost nevoie sa repet actiunea...asa ca despre baie nu va pot da detalii.

Locatia : mie imi aduce a Playboy Mansion...ma asteptam sa apara de dupa vreun fotoliu Hugh Hefner cu un trabuc in gura. Noroc ca nu s-a intamplat asta :). E o casa mare..moderna. jos din cate am observat este un living mare..probabil si cateva camere de actiune, iar sus camere una langa alta pregatite pentru primirea clientiilor dornici de o eliberare prin masaj. Camera e dotata cu tot ce iti trebuie...adica nu multe. Pat matrimonial , umeras pentru haine ,multe oglinzi si muzica ambientala de masaj ( foarte buna ). 

Tania : Pfff. si inca o data PFF. nu stiu cum sa o descriu. E ca si un cadou de Craciun ..pe care ti-l tot doresti un an intreg...il astepti cu nerabdare...stii aproximativ cum va fi...stii ca iti va placea...iar cand insfarsit vine ziua si il primesti ..chiar daca ai avut anumite asteptari..ti le depaseste cu mult, nu te poti satura de el..si vrei mai mult.

Asa e si ea. E exact ca in poze. Foarte draguta si amabila..zambitoare tot timpu si foarte ' lipicioasa '. te face sa te simti dorit. E ca si o prietena cu beneficii. Fundul bombat..sanii mari si surpriza : sunt reali. Buzele senzuale si foarte foarte jucause..dar am sa detaliez mai jos.

Actiunea :  A inceput cu un masaj de relaxare...m-a atentionat ca nu e prea buna la asa ceva...dar mie mi-a facut placere. O fata ca ea iti poate face aproape orice si tot iti face placere :). Oricum chiar a fost bunicel masajul..a fost atenta la toate zonele incordate. Am schimbat cateva vorbe. Mi-a placut ca ea a inceput si apoi a intretinut conversatia. 

Apoi incet incet a trecut la masajul erotic. Foarte foarte senzual. Mai intai..cat eram pe burta...a trecut usor cu unghiile pe la ' ala zapacitu` ' ...foarte foarte placut. Apoi..mi-am ridicat fundul putin si a putut sa isi foloseasca toata mana pentru a face miscari de dute-vino ..foarte incet...de deja simteam ca is pe alta planeta. Totul era acompaniat de sarutari pe gat..pe urechi..pe spate + sanii iei parca scriau alfabetul pe spatele si fundul meu.

Deja nu mai rezistam si m-am intors pe spate. In fata mea un corp de zeita. Sincer arata cel mai bine din fetele cu care am fost. Totul e perfect. A inceput cu sarutari . usor pe buze apoi pe piept si apoi chiar langa ' ala zapacitu` '. Senzatia care ti-o ofera sarutandu-te langa si putin pe el...senzatia de ' tease ' e superba. Eu cel putin tremuram deja. Simteam ceva ciudat. Ma gandeam ce bine ar fi daca s-ar putea sa imi faca un ON dar in acelasi timp imi placea mult mai mult senzatia aia de tachinare . Asa ceva e chiar rar :) dar ea a reusit. Apoi am schimbat tot felul de pozitii.. ea deasupra cu fata spre mine...ea deasupra dar cu spatele la mine ( oau ce priveliste ) .. eu deasupra ei pozitie in care i-am facut si eu un scurt cunilingus si e foarte gustoasa. Apoi..am terminat exploziv in pozitia 69. Foarte incitant a fost ca si in pozitia asta..cand ma lasam putin pe spate..o vedeam ca in timp ce se ocupa de mine..se si uita si imi cauta privirea. Apropo de asta...are o privire foarte foarte provocatoare te da pe spate pur si simplu. Geme foarte incitant si jucaus cateodata. Mi-a placut ca dupa ce am terminat a continuat pana m-a stors de toata energia si apoi , cu ajutorul unui servetel, a avut grija sa lase locul curat :)

Si dupa aceea ...supriza ! s-a cuibarit langa mine..m-a luat in brate...si am inceput sa discutam una alta. Foarte foarte placuta senzatia. De aceea nici nu am grabit-o la o a doua finalizare. COntinuarea a venit foarte firesc...mi l-a trezit din nou pe zapacit dar din pacate nu mai aveam timp...bataia in usa venind la foarte scurt timp.

Ideea e ca eu prefer o finalizare dupa mult timp de tachinare decat 2 finalizari la foc automat. Dar oricum..daca mai aveam timp cu siguranta reuseam si a2a ..lucru care nu mi s-a intamplat niciodata la o escorta. Tania mi-a placut ca ea chiar isi dorea sa ma faca sa mai termin inca o data si a fost dezamagita la auzul bataii la usa.

 

Am mai stat putin la povesti si glume cat timp alt client a intrat cu o domnisoara intr-o camera de langa noi..ca nu cumva sa ma intalnesc cu el :) si cu parere de rau...a trebuit sa plec spre casa. Cand am coborat...erau 2 domnisoare in living dar nici nu m-au interesat. Ochii mei doar pentru Tania.

 

NOte : 

locatia 10 . nu ai ce reprosa

Tania : mai e nevoie sa dau nota ? 10 gfe 10

Masaj relaxare : 8

Masaj erotic : 10 cu steluta :) cel mai bun masaj primit vreodata

 

recomandare :  Nici vorba. nu mergeti. nu are rost. ma duc doar eu! :) glumesc. Recomand cu R mare eu cu siguranta am sa revin

o zi buna tuturor

  • Like 9
Link spre comentariu
  • Telefon: harrypoker77
  • Oras:Lalaland
  • Telefon: harrypoker77
  • Oras:Lalaland

Recenzia asta este atipica, precum subiectul ei. Tania este un exemplar rarisim in peisajul erotic clujean si foarte probabil chiar in cel transilvanean, Nu ma refer doar la saloanele de masaj ci la intreg spectrul damezelor ce ne ofera desfatari trupesti. Chiar asa, o partida cu ea concureaza cu succes unui futai de calitate cu cele mai de top escorte de dincoace de munti. Fata asta e o rara avis, e din categoria crede si nu cerceta... incearca orbeste.

 

Mi-e greu sa gasesc cuvinte potrivite si sa le pun cap la cap pentru a descrie intalnirea avuta cu „printesa masajului erotic” (colegul Stalingrad i-a gasit cel mai potrivit calificativ). A fost ca un vis frumos din care-ti tot revin franturi in minte. Totusi, voi jalona prin cateva impresii, ca sa va dati seama despre ce a fost vorba:

 

*e o bomboana de fata, buna de trofeu in orice situatie

*e lipicioasa, fara riscul de a deveni ridicola sau vulgara

*e ca scoasa din cutie, curata, epilata, mani, pedi, par

*priceputa in arta comunicarii extraverbale, gemete, scancete, priviri, zambete, limbaj corporal

*cunoaste butoanele pe care trebuie sa apese, stie perfect de ce avem nevoie si ofera din plin

*m-am simtit rasfatat, adorat, dezmierdat, incitat, fascinat, excitat, si intr-un final, ejaculat

 

Tributul pentru jumatatea de ora in compania printesei a fost de 100 de lei, pentru ca am avut cu noi un dublu vibrator. Nu prea l-am folosit, si va spun de ce. La cata atentie am primit, coplesit si purtat in valtoarea pasiunii, nu mi-a mai pasat mie de dat, ci doar de primit. Asta e, sunt un egoist fara pereche.

 

Locatia este descrisa anterior, e o vila nu foarte ascunsa privirilor, insa accesul este facil, iar ordinea si curatenia este la locul lor. Am avut parte de discretie, putand defila in curul gol intre baie si camera. Am primit papuci de unica folosinta. Nota 10

Fata e ca in poze si in descrieri, intr-un cuvant, e o bunaciune. Are tot ce-i trebuie, inclusiv modestie si bun simt. Nota 10

La capitolul atitudine si girlfriend experience am un mare DA. Clar e de nota 10

Masajul de relaxare pe care mi l-a facut a fost aproape de unul profesional, Nu are ea forta sa framante muschii, dar nici eu nu prea am muschi in dotare. Ce-a gasit pe mine a masat. Nota 9

Masajul erotic a fost... n-are rost sa mai intru in alte detalii. Nota e relevanta: 10

 

Consider ca cel mai relevant e dialogul avut cu printesa la plecare:

-Ti-ai luat toate lucrurile din camera?

-Nu, pe tine nu pot sa te iau...

 

Doamnelor si domnilor, despre asta este vorba cand se discuta despre masajul erotic de calitate!!!

  • Like 9
  • Minus 1
Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0

Am fost și eu mai demult, când încă era pe Fagului.
Am fost primit de Alexandra și încă o tipă (nu mai rețin numele).
Am ales un masaj alternativ la 150, menționând ca primă să fie Alexandra.
Mie mi s-a părut o păpușică de fată, piele fină și bronzată, nu foarte înaltă, nici osoasă, numai bună de ținut în brațe, cu forme bombate.

 

Mi-a oferit o pereche de papuci de unică folosință și m-a întrebat dacă doresc să fac un duș sau altceva (apă, suc).

 

Totul a început cu un masaj de relaxare, mâinile alunecând ușor spre zonele sensibile. Soldățelul s-a ridicat încă înainte să mă întorc cu fața în sus.

Pentru mine sânii au o importanță deosebită și aici pot să zic că am fost răsfățat pe deplin cu ce am găsit când m-am întors spre ea. Bronzați complet, am putut să-i mângâi, să-i iau în gură, să mă joc cu ei.

Apoi am luat-o de mijloc și am aplecat-o ușor spre mine, unduindu-se ca o pisică cu tot trunchiul.

 

Apoi s-a întors cu fundulețul în 69 și mi-a oferit o priveliște minunată cu o pusilică epilată, curată, oferindu-i sărutări ușoare pe fundic în timp ce se juca cu soldățelul. Din partea ei totul a fost executat doar cu mâna sau cu corpul.

A fost foarte amabilă tot timpul, deși nu foarte vorbăreață, poate era și obosită. Am terminat pe sânii ei în timp ce stătea deasupra mea.

 

Apoi a intrat colega ei, ceva mai înaltă, un pic mai plinuță, deși, din nou, cu pielea foarte fină și uniform bronzată, sânii măricei, buni de prins în mână. Ea era parcă un pic mai vorbăreață. Oricum după explozia cu Alexandra am simțit că nu voi mai putea executa un al doilea act așa devreme, așa că am rugat-o doar să îmi facă un masaj de relaxare până am simțit că sunt gata de plecare.
Am stat cam 45 minute, făcut un duș. Baie curată, spațioasă, poate nu mai e prea relevant, locația fiind alta mai nou din câte am înțeles.

 

Am plecat relaxat de acolo și am primit o carte de vizită la ieșire.

Recomadare, valabilă în cazul tuturor saloanelor: pregătiți bani mărunți, să nu trebuiască să așteptați până caută rest.

  • Like 5
Link spre comentariu
  • Oras:Cluj
  • Oras:Cluj

Am sunat in aceasta seara la ora 23:40 si am intrebat daca este disponibila domnisoara Tania. Mi s-a spus de catre o domnisoara ca sa revin cu un telefon la ora 0:25 ceea ce am si facut. Am spus ca am sunat mai devreme si mi s-a dat adresa exacta urmand ca in 15-20 minute sa fiu la locul cu pricina. Cand am ajuns m-a intampinat domnisoara Tania si mi-a spus ca are o programare cu un alt client si ca daca vreau sa stau o jumatate de ora cu colega ei dupa care o sa intre ea. Am refuzat politicos si am intrebat ca daca nici cu 45 de minute inainte nu e suficient atunci cu cat timp inainte trebuie sa sun pt programare? Din pacate la pomul laudat trebuie sa nu te duci niciodata cu sacul. 

Link spre comentariu

  • Oras:cluj
  • Oras:cluj

                  Va salut pe toti vecini mei de pe acest forum minunat,am de gand sa postez si eu o recenzie.

                  Si eu ca oricare alt domn de pe aici ma batut gandul sa imi satisfac poftele trupesti.

                 Am dat de un anunt postat pe piata a-z.com si am zarito pe Alexandra :138x o bunaciune de fata WOW.

                  Am sunat la 0740176620, am intrebat meniul si mia spus 80 jumatate de ora si 150 o ora cu 2 fete.

                 Am ajuns pe strada Ina ,zona Iulius Mall, locatie curata ,frumos mirositoare.

                 Am facut un dus scurt si m-am dus in camera, am urcat la etaj .....ceva scari , camera cu oglinzi.

                 Nu mi-a placut faptul ca mi-a zis sa o astept ca vine imediat dar a venit peste 10 minute,asta la mine inseamna ca a trisat,a luat din timpul meu platit, :cry2 

                 Incepe actiune cu un masaj de relaxare de care nu am fost deloc multumit ,parca ma mangaia ,mai vorbim si noi cate ceva, pe pun pe spate ii mangai sani cam mari sunt cred eu, nu imi plac sincer sa fiu.Ne sarutam pe buze, o sarut pe sani, pe gat.imi umbla la ciocan.... :clap2 ii freaca bine. Ii spun ca vreau si sa dau limbute la pasarica. Accepta cu zambetul pe buze. Eu nu am fost multumit pentru ca mirosea.

                  

Locatie 8

Prestatie 7

Masajul de relaxare  unu de prost gust, cel putin mie

Atitudine 7

Masaj erotic 6

  • Like 1
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members and 5 guests

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...