Sari la conținut

Cleo masaj 0749630013 si 0749399319


Postări Recomandate

Asa o scurta descriere.vizitat ieri salonul,Programat telefonic,la ora srabilita ma prezint la salon intampinat de secretara,poftit sus,achitat secretarei ales 1.ora 2 finalizaricu Iulia,servit cu cv la alegerea mea.Intre timp alare in camera si Iulia,poftit la dus,intars in camera dupa cateva minute vine si Iulia inceput cu un masaj relaxare9.5,urmat de cel erotic 10,Iulia 10,igiena 10,gfe 10,salon 10 De revenit DA cu siguranta.multumesc

  • Like 1
Link spre comentariu
Vizitator altu2
Reputație: 0

Asa o scurta descriere.vizitat ieri salonul,Programat telefonic,la ora srabilita ma prezint la salon intampinat de secretara,poftit sus,achitat secretarei ales 1.ora 2 finalizaricu Iulia,servit cu cv la alegerea mea.Intre timp alare in camera si Iulia,poftit la dus,intars in camera dupa cateva minute vine si Iulia inceput cu un masaj relaxare9.5,urmat de cel erotic 10,Iulia 10,igiena 10,gfe 10,salon 10 De revenit DA cu siguranta.multumesc

 

Cu o insignifianta eroare in notare (cauzata de neatentia autorului, presupun), citind cele de mai sus ai impresia ca este vorba de evolutia Nadiei la Montreal.

Asa se atinge perfectiunea!!!

Link spre comentariu
  • Oras:Timisoara
  • Oras:Timisoara

Revin la Cluj dupa o perioada de cateva luni si bineinteles ca voi revizita salonul...insa cred ca va fi aglomerat din cauca Untoldului :). O intrebare: care e cea mai buna maseoza a voastra? :). Din pacate data trecuta am fost constrans de timp, iar cand am venit erau doar doua fete :)... Acum stau mai multe zile si as urmari sa vad cand este fata pe care mi-o recomandati. Nu zic ca nu m-al simtit bine data trecuta, insa vreau sa diversific :)

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:cj
  • Oras:cj

Revin la Cluj dupa o perioada de cateva luni si bineinteles ca voi revizita salonul...insa cred ca va fi aglomerat din cauca Untoldului :). O intrebare: care e cea mai buna maseoza a voastra? :). Din pacate data trecuta am fost constrans de timp, iar cand am venit erau doar doua fete :)... Acum stau mai multe zile si as urmari sa vad cand este fata pe care mi-o recomandati. Nu zic ca nu m-al simtit bine data trecuta, insa vreau sa diversific :)

nu poate nimeni sa-ti recomande asa ceva deoarece in viziunea fiecaruia alta este "cea mai buna".

 

vezi review-urile de mai sus si trebuie sa te hotarasti tu.

 

im plus vezi si la fata locului care iti face cu ochiul :D

  • Like 2
Link spre comentariu

Revin la Cluj dupa o perioada de cateva luni si bineinteles ca voi revizita salonul...insa cred ca va fi aglomerat din cauca Untoldului :). O intrebare: care e cea mai buna maseoza a voastra? :). Din pacate data trecuta am fost constrans de timp, iar cand am venit erau doar doua fete :)... Acum stau mai multe zile si as urmari sa vad cand este fata pe care mi-o recomandati. Nu zic ca nu m-al simtit bine data trecuta, insa vreau sa diversific :)

If I were you, I would try all the girls two to two: alternativ masaj. So you will know for yourself what you like and what no. :laugh2

Link spre comentariu
Vizitator altu2
Reputație: 0

colegul @bamboo a raspuns pe pagina anterioara:

 

http://nimfomane.com/forum/topic/7683-cleo-masaj-0740176620/page-111?do=findComment&comment=2870106

 

150 dupa ora 19 parca

130 ziua 

 

program de la 10-22

 

Si daca masajul incepe la ora 18:30 si se termina la 19:30 (ca ora e ora, salon serios, ce PLM), pe bonul fiscal emis de SRL suma marcata pentru servicii este 140 lei?

 

P.S.: sper ca nu este cazul sa prezint aici, detaliat, algoritmul de calcul (secret, dealtfel!).

Link spre comentariu
  • Oras:cj
  • Oras:cj

se tarifeaza din ce stiu ora la care ai ajuns; un prieten a ajuns cu 10 min inainte de ora 19 si a mers pe tariful mai mic.

 

eu intotdeauna am primit bon pe suma ce am platit-o. am inteles ca se dau si vouchere de recurece 10 % dar nu stiu cand, eu nefiind in situatie.

  • Like 2
Link spre comentariu

Vizitator altu2
Reputație: 0

Samanta ... Amanda ... nu este la fel.

 

Aici gresesti mon cher.

La Cleo totul este cum vrea muschiu' lor. Inclusiv recenziile cu 10 pe linie, tot din incordarea muschiului de la Cleo rezulta.

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...