Sari la conținut

Cleo masaj 0749630013 si 0749399319


Postări Recomandate

  • Oras:Bucharest
  • Oras:Bucharest

http://40.media.tumblr.com/8b9f01375241b7951cfb1509cc221291/tumblr_mu5fgodV9J1sggurso1_1280.jpg

 

 

Men doesn't need to exist for women pleasure. But as we see in that picture there are fallic objects replaced as men. 

Hey, mod. Could you delete this please with others.

Link spre comentariu
Vizitator altu2
Reputație: 0

Buna seara ,

Mai avem o domnisoara noua Laura

 

Oferta <discipol + maestru (de fapt, maestra)> ramane valabila si pentru aceasta noua achizitie, Laura, aflata pentru inceput in postura de invatacel (traducere: invatacel = ucenic)?

Link spre comentariu
  • Oras:Cluj
  • Oras:Cluj

Mersi,Cristina si Diana la cat pot fi gasite amandoua odata la 30\30 min

 

Să știi că atunci când suni la Cleo îți răspunde o domnișoară extrem de drăguță, care nu are vocea aspră și e plină de bun simț. În plus, cunoaște toate detaliile.

Încearcă și o să vezi că o să-ți placă glasul ei, iar atunci nu o să ne mai plictisești pe noi cu întrebările tale cretine.

  • Like 5
  • Minus 10
Link spre comentariu

Da colegu ,eu nu sant din cluj,si de acea intrebam ca sa stiu la ce ora sa plec nu am facut masah cu cele doua,si de acea intrebam un prrogram al lorlor daca se stie .nu una sa fie inainte de masa iar cealalta dupa amiaza.e asa cretina intrebarea,nu cred!!!!!!!!!

Link spre comentariu
  • Oras:Cluj
  • Oras:Cluj

Sa traiti confrati futaciosi ,am purces la salon pentru Diana care este favorita mea mai nou  ,binenteles lucreaza doar de la ora 14 pana la ora 18 si o prind doar cu programare din timp ,am recenzato in postul precedent  ,compenseaza prin atitudine tot in aceeasi nota docila,naturala,comunicativa........mmmsss suna cu incredere deoarece secretara iti raspunde la orcare intrebare o pui ...si daca nu e secretara ,este Ema care este ajutor de secretara :bow   si nu stiu cum se face ca de fiecare data cand merg la salon ma tot intersectez cu Ema  ,cu siguranta i sunt drag  :blushing2 , Deea nu mai are nevoie de recenzie este imaginea salonului pe care nu o prind deoarece are programari in avans ,pe Laura nu am vazuto   .deloc ,am inteles ca lucreaza doar de la ora 18, dar cu siguranta in viitorul apropiat o sa am onoarea sa o privesc.

  • Like 4
Link spre comentariu

Stiu,Demon si Inger.am fost de multe ori la salon,intradevar secretara mai e si Ema am recunoscuto la voce programandu ma chiar cu ea atunci ,da intradevar sant dragute toate isi fac treaba bine ,la Deea ,Andra chiar ajungeam mai greu trebuia programat din timp.spor la treaba tuturor

Link spre comentariu

  • Oras:Cluj
  • Oras:Cluj

Sa traiti confrati futaciosi ,nu o sa fac o recenzie dar vreau sa fac o observatie .....am observat acum zilele trecute in baie egrasie pe tavan care sa accentuat foarte mult ,care cade pe jos ,trebue luate masuri urgent acolo ...stiu ca e baia clientilor si voi faceti dus in alta parte dar noi platim.Ideeal este sa se introduca cum era inainte inclus dusul asistat de maseouza .Am zis si Dianei sa va zica sper ca va zis despre deficiientele din baie si tin foarte mult sa se introduca dusul asistat obligatoriu deoarece dupa ce intri in camera ca si client ramai singur si abandonat prin baie si camera .

  • Like 3
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members and 1 guest

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...