Sari la conținut

Cleo masaj 0749630013 si 0749399319


Postări Recomandate

  • Oras:Romania
  • Oras:Romania

Buna! Ieri am avut ocazia sa revin la acest salon, unde am ales sa intru cu Deea si Andra.A fost o experienta foarte placuta, amandoua fete tinere, 24 si 22 ani, foarte frumoase , subtirele , Deea cu niste sani superbi.Masajul a fost succesiv, Deea apoi Andra, m-am simtit bine cu amandoua, am fost servit din partea casei cu doua pahare de vin rosu.Eu unul o sa mai revin cu siguranta, au fete pe gustul meu...Cat despre locatie, nimic nu e schimbat,igrasia e tot prezenta dar pe mine nu ma deranjeaza in mod deosebit.Toate cele bune!

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:Cluj
  • Oras:Cluj

Sa traiti confrati futaciosi ,am purces din nou la Cleo de data aceasta cu tinta precisa OANA ,pe care doream sa o explorez  pentru o viitoare combinatie la  sohw cu alta Dameza si eram curios cum se prezinta ,deoarece ultima intalnire cu dansa nu a fost tocmai fericita ,dar nici nefericita ,asa intre fericiri.Patit 100 de ron 40 de min +10 minute din oferta am trecut la fapte binenteles dupa dusul de rigoare.Oana se prezinta bine ,a mai slabit a facut o schimbare de look ,atitudine schimbata radical OANA face o figura frumoasa este acolo pe scena de la Cleo si daca isi joaca rolul bine poate ajunge printre vedete ca talent are cu caru .Masajul de relaxare bun foarte placut ,puternica,de la talpi pana la gat ....bun masaj ...masajul erotic cu artifici ,pupaturi,mangaieturi ,bun masaj erotic finalizare frumoasa .Masaj relaxare 9 Masaj erotic 9,20 Trup 9 Chip 9 Atitudine 9,10  .OANA imi da de gandit foarte serios o sa revin la dansa,binenteles urmatoarea vizita la Cleo o sa fie pentru Junioara Julia.

  • Like 3
Link spre comentariu
  • Oras:Cluj
  • Oras:Cluj

Sa traiti confrati futaciosi ,si cum era 8 Martie ,am zis hai sa imi fac si eu un cadou de ziua femei si am purces binentles la Cleo si binenteles cu gandul la junioara Julia dar Julia intra doar de la ora 16 si cum nu doream sa astept si Oana era disponibila am aleso pe Oana dar am omis sa scot banii de pe card si am dat o fuga in mol la bancomat deoarece la cleo nu se poate plati cu cardu si pe cand am revenit disponibila era doar Laura ........ufff ce sa fac ma gandeam eu in gandul meu ...Laura stiam ca nu accepta saruturi in zona intima ...celelante Maseouze  nu se eliberau decat peste 1 ora ...zic hai sa ma bag cu Laura ca ma si grabeam si zic cum o fi asa o fi, o fac pentru a da informatii futaciosilor de pe forum ma sacrific pe altarul Nifomane .Laura :frumoasa ,satena bronzata la solar ,ochii caprui ,corp slim ,fundul tare ,buze groase ,sani potriviti frumosi ,nu are silicoane si nici buzele injectate este naturala dar este super ok .Binenteles platit 100 de leuti 40 de minute.+ minutele din oferta ,dusul de rigoare si a inceput masajul de relaxare cu un masaj foarte bun ....dupa care a trecut la masajul erotic aici este problema mare ....fara saruturi in zona intima si fara saruturi de la gat in sus ....poti sa i bagi degetul dar nu foarte tare doar sa o mangai ....si atentie e foarte stramta prima data am crezut ca este virgina ....ea zice ca a facut sex cu barbat in viata ei privata dar nu stiu ce sa zic ....binenteles ca nu a reusit sa ma finalizeze ...si-a dorit dar nu a reusit si chiar a insitat,  a fost draguta atitudine frumoasa .CONCLUZIE :Daca o sa accepte saruturi in zona intima o sa fiu primu care merg la dansa si "tactica " aceasta de a refuza si aia si aia si aia si interziceri de tot felu   se practica la celelante saloane rivale nicidecum nu este politica salonului Cleo ,aceste refuzuri care vin doar de la o singura domnisoara nu o fac sa fie mai speciala ca cellelante poate sa o marginalizeze sper ca in viitorul apropiat sa accepte si dansa si sa intre in colectivul maseouzelor de la Cleo.Note :Nu este cazul deoarece masajul de relaxare si atitudinea nu are cum sa faca un "tot comun" cu "nimic" la masajul erotic..

  • Like 4
Link spre comentariu
  • Oras:Cluj
  • Oras:Cluj

TOP # 3 CLEO Frumusete:1 Karla 2Laura 3Deea  Top 3 MASAJ 1Deea 2Diana 3 Oana .....Deea este singura vedeta a salonului din pacate   are locu 3 in topul de frumusete deoarece nu imi plac silicoanele .Si pentru intrebarea lui confratele cu tancu DA pe toate vreau sa le moflaesc la bijboaca si le-am moflait pe toate in afara de Laura care zice ca sunt "pervers".Laura draga majoritatea sunt "perversi "clientii de la Cleo im procent de 80% sunt "perversi". 

  • Like 4
Link spre comentariu

Am trecut din nou pragul acestui stabiliment. Reiterez ideea ca acest salon este cel mai bun din Cluj datorita profesionalismului si, nu in ultimul rand prin faptul ca le au pe Deea - cea mai buna maseusa si Andra- cea mai frumoasa maseusa ever, de fapt un chip si infatisare angelica.

Am intrat cu Andra, chimia creata intre noi a fost de domeniul transcedentalului..

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...