Sari la conținut

Cleo masaj 0749630013 si 0749399319


Postări Recomandate

  • Oras:CJ
  • Oras:CJ

      Buna dimineata , vreau sa iti spun CLEO MASAJE ca rau faci ca nu postati anutul in functie de ce domnisoara  lucreaza, asa in felul acesta duceti oamenii in eroare, pacat ce sa mai spun, oricum nu e frumos gestul .Cel Mult ma asteptam la mai multa minte din parte ta.Pentru mine asta inseamna ca si un fel de a ma minte ( a minti): pacaleala ha ha ha :laugh2   pe cine puteti insa nu si pe mine. Amin.

 pana la urmatoarea recenzie va urez spor la frecat.

Link spre comentariu
  • Oras:Cluj
  • Oras:Cluj

      Buna dimineata , vreau sa iti spun CLEO MASAJE ca rau faci ca nu postati anutul in functie de ce domnisoara  lucreaza, asa in felul acesta duceti oamenii in eroare, pacat ce sa mai spun, oricum nu e frumos gestul .Cel Mult ma asteptam la mai multa minte din parte ta.Pentru mine asta inseamna ca si un fel de a ma minte ( a minti): pacaleala ha ha ha :laugh2   pe cine puteti insa nu si pe mine. Amin.

 pana la urmatoarea recenzie va urez spor la frecat.

 

 

Da, am înţeles că scopul tău aici este doar denigrarea, dar cu calificarea Taniei ca fiind "mulatră" cum rămâne? Poţi explica chestia asta?

În plus, am curaj să fac pariu că nu vei mai face nici o altă recenzie pe acest forum, decât, eventual, tot una negativă pe topicul salonului Cleo (chiar aş vrea să faci una laudativă în altă parte, căci atunci vom şti ce hram porţi).

Nasul meu de om rătăcit adesea prin litere îmi spune că eşti o fată, după stil, nu un bărbat căutător de plăceri carnale.

 

pisicuts, cred că n-ar strica o verificare a acestui user prin raportare la userii dovediţi falşi aici: Alin1983, Dragos209, MARCEL VADAN, japonezul.

  • Like 1
  • Minus 1
Link spre comentariu
  • Oras:cluj napoca
  • Oras:cluj napoca

ce fare e asta, cred ca e frate cu Fat Frumos, merge din prima si io baga in gura la fatuca caci de altfel ea era pe ciclu, vezi doamne de altfel  o si fetea de sarea in sus. 

Cat de mult mi-as dori ca si noi muritorii de rand sa fim la fel ca el (cum zicea si eminescu intr-una din scrisori "La un semn deschise calea....")

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:cluj napoca
  • Oras:cluj napoca

treaba cea mai amuzanta si interesanta in opinia mea, e ca aceste recenzii false si actiunile noastre, a celor cu reputatie nu le face decat un mare bine celor de la cleo,

Asa ca , mascaricilor continuati cu prostiile, faceti-le multmai mult bine concurentei.

  • Like 1
Link spre comentariu

trebuie sa ai clase cat trenu` sa tot insisti cu recenzii de genu asta. nu rezolva nimic. tot forumu cluj stie ca e fake. habar n-am de ce se mai chinuie sa faca recenziile astea. plictiseala e mare..

 

dupa ce nickuri isi alege...e clar cat il/o duce capu`

 

 

ontopic : cleomasaj ...s-au intors fetele din vacanta? :) tania si alexandra...ele ma intereseaza :P

Link spre comentariu

bai da cata lipsa de imaginatie au astia ... acuma a aparut susanu :D

Haidati sa facem pariu pe urmatorul subiect:  de la ce salon vin atacurile?

Cunoscatorii, va rugam propuneri si cotele aferente :D

Cele care au marketing mai de soi...asa ca Steluta  :laugh2

Link spre comentariu
  • Administrator
  • Oras:La butoane
  • Oras:La butoane

bai da cata lipsa de imaginatie au astia ... acuma a aparut susanu :D

Haidati sa facem pariu pe urmatorul subiect:  de la ce salon vin atacurile?

Cunoscatorii, va rugam propuneri si cotele aferente :D

 

care este salonul ?

large.xxxxx.gif.e9e57a37567b71fee318ced754364ca4.gif

Link spre comentariu
  • Oras:Cluj
  • Oras:Cluj
 

(...)

Haidati sa facem pariu pe urmatorul subiect:  de la ce salon vin atacurile?

Cunoscatorii, va rugam propuneri si cotele aferente  :D

 

 

Vreau să răspund provocării: în opinia mea, jegurile astea provin de la salonul Insomnia (http://nimfomane.com/forum/topic/17335-salon-masaj-erotic-insomnia-0747659653-0757156839-0757156842-0784732811/), respectiv de la patronul de acolo sau de la (una din) fete.

Pentru a depisa sursa unor falsuri, este necesar să observi către ce loc te îndreaptă mincinosul narator, respectiv pe care aşezământ îl laudă.

Din păcate, însă şi din fericire, aceşti/acest mişei/l au fost deconspiraţi mai înainte de a apuca să-şi prezinte laudele corelate cu sudălmile.

Cu toate acestea, avem un indiciu în a doua postare de pe topicul salonului Insomnia, unde un user dovedit fals la Cleo ne îndeamnă indirect să vizităm primul salon.

Este adevărat că, mai încolo (postarea 6), se face o "recenzie" negativă Flaviei, însă această recenzie trebuie privită în context: Flavia a plecat de la Insomnia, din câte ştiu eu chiar în perioada acelei intervenţii scrise, şi a plecat cu zarvă, adică certându-se cu patronul, poate şi cu celelalte fete. Raportat la acest element de fapt - incontestabil, căci l-am aflat din sursă sigură şi l-am putut şi observa personal la faţa locului - poate că lucrurile devin clare.

În concluzie, repet, părerea mea este în sensul că sursa atacurilor trebuie căutată în ograda salonului Insomnia.

 

Poate ar fi interesant ca Pisicul să lase pe viitor nebanat unul din userii aceştia, fireşte provizoriu, ca să vedem unde-şi aruncă apoi lauda.

  • Like 4
  • Minus 1
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members and 2 guests

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...