Sari la conținut

Cleo masaj 0749630013 si 0749399319


Postări Recomandate

  • Oras:Cluj
  • Oras:Cluj

(...)

Diana

Mignonă, față neconvingătoare, se străduiește să nu iasă din tiparele salonului, reușește uneori.

Înfățișare: 8,5 (corpul delicat trage mult în sus nota, fiindcă mie îmi place genul);

Atitudine: 8;

GFE: 6;

Masaj: 7;

Masaj erotic: 7.

 

Am mai ajuns de vreo două ori, în ultima vreme, la Diana, inițial pentru că așa a fost conjunctura, apoi pentru că așa am vrut.

Mă bucur că fata și-a îmbunătățit prestația (ori experiența își spune cuvântul, ori s-a obișnuit cu mine, ori ambele) pe latura erotică, chiar semnificativ. În manevrarea penisului are acum o mișcare proprie (îl mângâie insistent cu degetele, se joacă cu capul, îi agasează vârful necontenit și apăsat) deosebit de agreabilă. Pe mine cel puțin m-a cam robit.

Cresc deci notele la atitudine (9), GFE (8) și masa erotic (8,5). Cu toate că aș fi tentat să le cresc chiar mai mult, totuși am învățat să nu mă las pradă ușor entuziasmului.

  • Like 8
  • Minus 11
Link spre comentariu
  • Oras:Cluj Napoca
  • Oras:Cluj Napoca

Pot sa confirm ca , de saptamana trecuta , d-ra Sara( fosta Laura) nu mai lucreaza la acest stabiliment. Poate o vom regasi la Privilege ( Secret Obsession). Cam intre astea doua saloane se face " barter" in ultimul timp. Daca nu ... pacat..

 

Ba eu as zice ca nu-I chiar asa mare pacatul. Dupa mine ea era cea mai slaba de pe-acolo si la corp si la masaj. La fel a fost si cu Andra si Deea, cele mai slabe si ca masaj si ca atitudine de la Cleo. Bine ca a scapat de ele. Vad ca mai nou Cleo stie sa retina spuma si sa scape de ciurucuri. Felicitari.

  • Like 1
  • Minus 1
Link spre comentariu
  • Oras:Cluj Napoca
  • Oras:Cluj Napoca

Cleo dragă, ştim amândoi că nu asta era ideea...

 

Stalingrad crede-ma ca asta era chiar ideea. Am observat ca tie ti-a placut cu Sara , mie nu. La vremea respectiva am vrut sa postez o recenzie negativa la adresa ei, dar m-am abtinut ca am zis ca vorba ta  what the fuck... Poate unora le-o fi placand....

  • Minus 1
Link spre comentariu
  • Oras:Cluj
  • Oras:Cluj

Stalingrad crede-ma ca asta era chiar ideea. Am observat ca tie ti-a placut cu Sara , mie nu. La vremea respectiva am vrut sa postez o recenzie negativa la adresa ei, dar m-am abtinut ca am zis ca vorba ta  what the fuck... Poate unora le-o fi placand....

Nu te fac mincinos, nu afirm că dezamăgirea ta ar fi falsă. Dar, crede-mă, nu asta a fost ideea.

  • Like 5
  • Minus 11
Link spre comentariu
  • Oras:Cluj Napoca
  • Oras:Cluj Napoca

Nu te fac mincinos, nu afirm că dezamăgirea ta ar fi falsă. Dar, crede-mă, nu asta a fost ideea.

 

OK Scuze. Per total sunt acum niste bunaciuni la Cleo la care chiar nu poti da cu piciorul. In plus stau ca pe ace sa vad urmatoarea noutate care va veni in locul Sarei. Sper sa fie una cu tate mari si GFE cat mai ridicat.  Si sper ca pe viitor sa evite arogante de tipul Deea si Andra.

  • Like 2
  • Trist 1
Link spre comentariu
  • Oras:Cluj Napoca
  • Oras:Cluj Napoca

eu am vazut recenzii pozitive la Andrea si Deea; sa fi fost oare toate false ?

 

Eu iti spun experienta mea. Inainte mergeam mai mult la Privilege, dar de cand is ele doua acolo m-am mutat la Cleo. Si chestia cea mai tampita e ca o maseuza cu personalitate si rau intentionata transmite aceiasi mentalitate nasoala la toate celelalte maseuze.

  • Like 3
Link spre comentariu

Imi zic si io parerea mea,Sara se straduieste la masaj sa fie bine ,dar o facea mecanic(cel putin cu mine).Andra primele dati a fost ok,apoi isi dadea aere de vedeta.Despre Deea ,numai laude de fiecare data cand am f la ea.desi era vedeta din punctul meu si al altora isi facea treaba chiar f bine.

  • Like 4
  • Trist 1
Link spre comentariu

Imi zic si io parerea mea,Sara se straduieste la masaj sa fie bine ,dar o facea mecanic(cel putin cu mine).Andra primele dati a fost ok,apoi isi dadea aere de vedeta.Despre Deea ,numai laude de fiecare data cand am f la ea.desi era vedeta din punctul meu si al altora isi facea treaba chiar f bine.

Normal, Deea a fost imaginea salonului si intens promovata...si pe bune, merita gagica! Dar pana la urma conteaza sa le gasim noi, aici sau dincolo si sa ne facem placerile, fiecare dupa gust! Numai de bine!

  • Like 2
  • Minus 6
Link spre comentariu
  • Oras:Cluj
  • Oras:Cluj

Sa traiti confrati futaciosi ,deoarece si pentru care am purces la Cleo dupa o pauza bunicica ,si binenteles la MAYA care a mai pus carne pe dansa si arata foarte bine moldoveanca .MAYA in notele obisnuite 9,99 poate putin regres dar deocamdaa nu o depunctez ,ma asteptam deoarece de la un timp devine rutina sa tot freci penisuri si iti doresti sa termine clientul repede sa vina altul sa pleci acasa .Maya deocamdata are atitudinea pozitiva si nu a cazut in capcana rutinei dar aluneca usor ,sper sa se autostimuleze sa isi puna imaginatia la bataie sa isi dea un refresh ,toti avem nevoie la un moment dat .In legatura cu cele discutate ma-i sus Sara(ex.Laura)avea corp frumos si arata bine si facea un masaj bun ,dar o miroseam ca ceva nu este in regula cu ea deoarce interdictia de a nu pune botu in zonele intime era cumva asa de suprafata ,ca asa in timpul masajului era foarte ofertanta si chiar de cateva ori am reusit sa o ating si cu limbutza la pasarica asa cumva fara sa vreau.Sara nu este o pierdere pentru Cleo ,este un castig pentru simplu fapt ca nu impune ea reguli o maseouza ci salonul.Deea si Andra ......Deea profesionista desavarsita dar avea momentele ei cand te persifla si multi clienti daca o prindeau intruna din zilele acelea nu mai reveneau la ea.Andra cea mai frumoasa maseouza dar masaj zero .Matroana ,Roxana stie ca maseouzele dupa ce se "invechesc" la locul de munca, pe langa ca intervine rutina vor si mai mult profit si munca mai putina  si incearca tot felul de artifici financiare de aceea trebue" rotite " si acum la salon doar MAYA rupe normele de aceea trebue cautate inca 2 ca si Maya sa aiba concurenta sa ridice nivelul calitativ.Parerea mea personala este ca TANIA este o pierdere si as fi bucuros daca ar reveni, stiu si cunosc faptul ca nu avea tot timpul atitudinea cuvenita si era cateodata nonconformista si proscrisa dar era in coastele Mayei si salonul avea de castigat in calitate.

  • Like 5
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   1 member and 1 guest

×
×
  • Creează nouă...