Sari la conținut

Cleo masaj 0749630013 si 0749399319


Postări Recomandate

5 hours ago, laurc89 said:

Mi s a raspuns ca nu ma pot programa cu o zi inainte. Doar in ziua respectiva.... 

    Stii care-i adevarul adevarat? Cleopatra din experienta vietii si din mersul timpului a patit ca unii dintre cei ce s-au programat anticipat nu s-au mai prezentat.Asta nu-i asa mare bai ..dar din respect pentru fata aia care a stat o ora pe tusa asteptandu-l pa Fat Frumos trebuia sa anunte.Cum? Exact cum si-a facut programare.. Cazuri nu izolate, asa cum s-a mai discutat pe forum au fost la Diana si Misty din cate retin. Astfel s-a discutat si luat decizia in Consiliul de administratie sa nu se mai faca asemenea programari. Se stie chiar foarte punctual cine a facut programarile astea false sa zicem tocmai pentru a le discredita sau duce in eroare pe domnisoare sau pe Cleopatra( adica institutia ce o manuieste). Posibilitatea de-a te programa online dar cu plata in totalitate a serviciului are multe implicatii pentru ambele tabere: tu platesti cu cardul, iar daca zapada e mare si domnisoara nu ajunge pe str.Inau ce se intampla? Tu asteptand-o cu dusul facut si in curu gol in pat nu e mare bai? Dezvolta subiectul..

     Cum zice si colegul nostru de suferinta , la 8,01 sa sune deja telefonul, daca e inchis insisti din minut in minut daca vrei ceva! off cat sufera barbatii pentru micile placeri ale vietii asteia de rahat :)) Sa ai baterie buna la telefon:))

  • Like 2
Link spre comentariu
Vizitator altu2
Reputație: 0
Acum 48 minute, pyramidon a spus:

Colegii mai cu ochiul format fara miopie sau hemeralopie pot deslusi siluetele?..a doua din stanga Misty, apoi Diana..nu stiu extremele....

Extrema stânga Daria, extrema dreapta Ada. Centrul atacului, arma forte a echipei, cu veleități de Champions League, se cunoaște, respectiv Misty și Diana.

Gooooolllllll!

Link spre comentariu
Vizitator altu2
Reputație: 0
Acum 1 oră, cleo masaj a spus:

5.SIMINA(11-21)masaj relaxare standart+erotic standart

După două sesiuni de meditații sustinute pentru evitarea corigentei la materia masaj (relaxare & erotic) Simina tot nu a trecut clasa și sa ajungă și ea la nivelul cu jucării erotice?

Link spre comentariu
9 hours ago, altu2 said:

După două sesiuni de meditații sustinute pentru evitarea corigentei la materia masaj (relaxare & erotic) Simina tot nu a trecut clasa și sa ajungă și ea la nivelul cu jucării erotice?

Imi puneam si eu acelasi semn de intrebare...poate practic ,,face"" sau ,,face"" mai discret fara reclama :)

  • Like 1
Link spre comentariu
12 hours ago, altu2 said:

Extrema stânga Daria, extrema dreapta Ada. Centrul atacului, arma forte a echipei, cu veleități de Champions League, se cunoaște, respectiv Misty și Diana.

Gooooolllllll!

Corect, intotdeauna podiumul cu locul I este pe mijoc! Si scenaristul sau fotograful a stiut asta...

  • Like 1
Link spre comentariu

Probabil sau cu siguranta si domnisoara Ella cu de de ,,l" ar fi trebuit sa ia meditatii dar de bune maniere, buna crestere, scuzati expresia.Inca nu-mi pot scoate din subconstient experienta neplacuta avuta cu aceasta ,,diva" la care mana-i miroase a teava de autobuz metropolitan..Cea mai proasta experienta..Ma intreb oare mai activeaza, sau a plecat acasa pe taramurile mioritice ? o citez..,,Clientii mei sunt cu patratele,musculosi, merg la sala, au tatuaje pe corp ( daca nu pe corp unde pot avea??)..O rusine a fost pe salonul acesta.Punct! The worst experience of my  life!!

  • Like 3
Link spre comentariu
  • Oras:Cluj
  • Oras:Cluj
1 oră în urmă, pyramidon a spus:

Probabil sau cu siguranta si domnisoara Ella cu de de ,,l" ar fi trebuit sa ia meditatii dar de bune maniere, buna crestere, scuzati expresia.Inca nu-mi pot scoate din subconstient experienta neplacuta avuta cu aceasta ,,diva" la care mana-i miroase a teava de autobuz metropolitan..Cea mai proasta experienta..Ma intreb oare mai activeaza, sau a plecat acasa pe taramurile mioritice ? o citez..,,Clientii mei sunt cu patratele,musculosi, merg la sala, au tatuaje pe corp ( daca nu pe corp unde pot avea??)..O rusine a fost pe salonul acesta.Punct! The worst experience of my  life!!

A mai fost o perioada cand nu mai era salon de masaj ,era salon de matrimoniale ,doar prinți pe caii albi visau fetele și nu doreau sa intre la masaj decat daca aveau chimie cu clientul ori clienți cu punga groasa care lasa ciubuc mare și cand mai pațrști așa cdva ieși afara din camera sa trimita alta maseouza.

  • Like 4
Link spre comentariu

  • Oras:Când cum
  • Oras:Când cum
Acum 5 ore, pyramidon a spus:

Probabil sau cu siguranta si domnisoara Ella cu de de ,,l" ar fi trebuit sa ia meditatii dar de bune maniere, buna crestere, scuzati expresia.Inca nu-mi pot scoate din subconstient experienta neplacuta avuta cu aceasta ,,diva" la care mana-i miroase a teava de autobuz metropolitan..Cea mai proasta experienta..Ma intreb oare mai activeaza, sau a plecat acasa pe taramurile mioritice ? o citez..,,Clientii mei sunt cu patratele,musculosi, merg la sala, au tatuaje pe corp ( daca nu pe corp unde pot avea??)..O rusine a fost pe salonul acesta.Punct! The worst experience of my  life!!

Așa s-a comportat cu toții indiferent de vârstă, aspect fizic. Si cu cei politicoși si mai tineri, si cu cei slabi si cu cei solizi, si cu patratele si cu triunghiuri.  Fata astane pt cei mazochiști care vor sa fie umiliti prin vorbe si atitudine așa mi a zis odată un amic carena intrat si el odată cu Ella. Mie nu mi-a placut nici din pdv fizic, sincer sa fiu. 

  • Like 2
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...