Sari la conținut

Noua...senzuala...pasionala-0760955988


intens

Postări Recomandate

Da si ru am patit la fel. Sunat vb cu ra.ii spun ca ajung in 15 minute si apoi ajung in 10 o sun din fata bl di imi spune ca nu a crezut ca vin asa repede ca deja urca alt client si sa ast ca in max 15 min termina si ei ca proatu am asteptat-o si am stat 20-30 apoi am sunat si pula. Deci nu merita astfel de creaturi sa le mai laudati.

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Necunoscut
  • Oras:Necunoscut

Salutare🤗🤗!!Se pare ca avem ceva nemultumiti pe aici...vad ca e foarte simplu sa faci o recenzie... numai ca mi-ar plăcea ca si cei care o fac sa tina cont de anumite aspecte: nu contest ca nu ar fii si seminte de adevar in ceea ce s-a scris mai sus...DAR dragilor daca voi ati fii in locul celor care apuca sa intre la mine si eu v-as spune ca trebuie sa vă grăbiți sa finalizati din motiv ca cineva ma asteapta..cum v-ar pica? Nu pot estima timpul in care ajunge fiecare si in ultimul timp sunt foarte solicitata... Ca ultim aspect...cu mine se vad si se vor vedea doar pers care stiu sa imi vb civilizat si fara ton de superioritate! Va multumesc!!😘😘😘😘

  • Minus 2
Link spre comentariu
  • Oras:Necunoscut
  • Oras:Necunoscut

Janjanel1923 sa nu te mire faptul ca nu ti-am mai rasp la tel...ai un limbaj care lasa de dorit..iar eu nu pot lucra cu astfel de pers..sau creaturi cum spui tu...cert e ca te crezi superior tuturor si am dreptul sa imi selectez clientii...

  • Like 4
  • Minus 2
Link spre comentariu
Reputație: 1641
  • Oras:.
  • Oras:.

Mulțumesc Myky pt cele 30 Min de placere de astăzi, nu mai detaliez ca par penibil si.mi sar multi în cap!

In alta ordine de idei, te.as lua secretara mea, te ai descurca de minune!!!

 

...si...sa îți schimbi rochia, ca ai văzut că nu mă descurc!!!

  • Like 3
Link spre comentariu
  • Oras:Necunoscut
  • Oras:Necunoscut

😆😆😆😆De ce sa pari penibil!? Cât timp relatezi experienta ta cu mine nu ai avea de ce...nimeni nu ar avea de ce sa iti sara in cap...mersi si eu pt prezența si comportamentul tau adecvat!!! 😂😂😂cât despre rochiță...cred ca data viitoare o să te astept fara....😉😉😉

  • Like 1
  • Minus 2
Link spre comentariu
  • Oras:.
  • Oras:.

De ce sa pari penibil!? Cât timp relatezi experienta ta cu mine nu ai avea de ce...nimeni nu ar avea de ce sa iti sara in cap...mersi si eu pt prezența si comportamentul tau adecvat!!! cât despre rochiță...cred ca data viitoare o să te astept fara....

Mda......pe tocuri obligatoriu si in plus cu un vibrator, asta daca detii... :laugh2 :laugh2 :laugh2 :kiss3

  • Minus 1
Link spre comentariu
Reputație: 1681
  • Oras:Pitesti
  • Oras:Pitesti

Azi am vrut s-o cunosc si eu pe Myky.Mi-a raspuns,a vorbit frumos si am facut programarea in 15-20 min.

Am ajuns in centru si am sunat-o de cateva ori dar mi-a respins apelurile.I-am trimis si 2 mesaje dar tot nimic.Am plecat dezamagit dupa 15 minute.Probabil fata merge pe principiul:primul venit,primul servit. :hihat

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:Necunoscut
  • Oras:Necunoscut

"Intens" nu merg pe principiul asta niciodata dar nici nu pot refuza pe cineva care tocmai a ajuns...nu sunt sigură ca toti cei care spun ca ajung intr-un anumit timp vor si ajunge!!! Cât despre mesaje de la tine...nu am primit absolut nici unul...sper sa ne vedem cat mai curand! Pup

  • Minus 2
Link spre comentariu
Vizitator daniel031285
Reputație: 0

cel mai corect principiu este ca daca faci programare in 20 min si intre timp suna altu nu il bagi pala care suna ci astepti 20 minute pe ala care ai programat in caz ca nu vine sa zicem ok atunci iei alt telefon .asta e principiul corect .

Link spre comentariu
  • Oras:Necunoscut
  • Oras:Necunoscut

Daniel...in ultima perioada ai ceva cu toata lumea....eu imi aduc aminte ca de fiecare data cand ai venit la mine am fost mai mult decat ok cu tine.. cred ca gresesti in ceea ce spui.. poate mie nu îmi convine sa pierd pe cineva sigur in timp ce astept ceva care nu e sigur...sunteti foarte multi care spuneti ca ajungeți în 10-20 min si nu veniti deloc..asa ca te rog frumos ai grija la ceea ce scrii pe aici! Pup

  • Minus 2
Link spre comentariu
  • Oras:around
  • Oras:around

bine frumusico , iti respect punctul de vedere, te-am trecut oricum pe lista de prioritati , sper sa am norocul sa te gasesc la inceputul lui iulie si sper sa am drum prin Pitesti .

succes la baieti frumusei si pe placul tau .

Link spre comentariu
  • Oras:.
  • Oras:.

Azi am vrut s-o cunosc si eu pe Myky.Mi-a raspuns,a vorbit frumos si am facut programarea in 15-20 min.

Am ajuns in centru si am sunat-o de cateva ori dar mi-a respins apelurile.I-am trimis si 2 mesaje dar tot nimic.Am plecat dezamagit dupa 15 minute.Probabil fata merge pe principiul:primul venit,primul servit. :hihat

Hai ca...chiar ca nu ma gândeam să nu reușești să ajungi la Myky...!!!!!
Link spre comentariu
  • Oras:.
  • Oras:.

Azi am vrut s-o cunosc si eu pe Myky.Mi-a raspuns,a vorbit frumos si am facut programarea in 15-20 min.

Am ajuns in centru si am sunat-o de cateva ori dar mi-a respins apelurile.I-am trimis si 2 mesaje dar tot nimic.Am plecat dezamagit dupa 15 minute.Probabil fata merge pe principiul:primul venit,primul servit. :hihat

Hai ca...chiar ca nu ma gândeam să nu reușești să ajungi la Myky...!!!!!
Link spre comentariu
  • Oras:.
  • Oras:.

Azi am vrut s-o cunosc si eu pe Myky.Mi-a raspuns,a vorbit frumos si am facut programarea in 15-20 min.

Am ajuns in centru si am sunat-o de cateva ori dar mi-a respins apelurile.I-am trimis si 2 mesaje dar tot nimic.Am plecat dezamagit dupa 15 minute.Probabil fata merge pe principiul:primul venit,primul servit. :hihat

Hai ca...chiar ca nu ma gândeam să nu reușești să ajungi la Myky...!!!!!
Link spre comentariu

Reputație: 1681
  • Oras:Pitesti
  • Oras:Pitesti

Azi am vrut s-o cunosc si eu pe Myky.Mi-a raspuns,a vorbit frumos si am facut programarea in 15-20 min.

Am ajuns in centru si am sunat-o de cateva ori dar mi-a respins apelurile.I-am trimis si 2 mesaje dar tot nimic.Am plecat dezamagit dupa 15 minute.Probabil fata merge pe principiul:primul venit,primul servit. :hihat

 

 

"Intens" nu merg pe principiul asta niciodata dar nici nu pot refuza pe cineva care tocmai a ajuns...nu sunt sigură ca toti cei care spun ca ajung intr-un anumit timp vor si ajunge!!! Cât despre mesaje de la tine...nu am primit absolut nici unul...sper sa ne vedem cat mai curand! Pup

Tocmai mi-ai dat dreptate si m-ai convins sa nu te vizitez prea curand.Spor la bani!

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...