Sari la conținut

arabian*s massage braila


Postări Recomandate

  • Oras:braila
  • Oras:braila

Sa va spun o poveste trista,pe 24 decembrie mergeam cu căștile în urechi pe aleea de lângă locuința unde stau eu.mergeam fără griji cu căștile în urechi și cu cumpărăturile de la penny market xxl:)).chiar înainte sa ajung în capătul aleei și sa urc pe trotuar mă împinge o mașină ,nu am auzit claxonul din cauza castilor:(.când ajung acasă simt ceva naspa la picior,pe moment nu am simțit.dupa ce ajung acasă am inceput sa caut adresa de la arrabians pe street view sa știu sigur unde este.si când ajung acolo ,cadoul meu de craciun:x.Oare cine mi la făcut?

Link spre comentariu
  • Oras:braila
  • Oras:braila

Sa va spun o poveste trista,pe 24 decembrie mergeam cu căștile în urechi pe aleea de lângă locuința unde stau eu.mergeam fără griji cu căștile în urechi și cu cumpărăturile de la penny market xxl:)).chiar înainte sa ajung în capătul aleei și sa urc pe trotuar mă împinge o mașină ,nu am auzit claxonul din cauza castilor:(.când ajung acasă simt ceva naspa la picior,pe moment nu am simțit.dupa ce ajung acasă am inceput sa caut adresa de la arrabians pe street view sa știu sigur unde este.si când ajung acolo surpriza mare ,cadoul meu de craciun:x.Oare cine mi la făcut?

Link spre comentariu
  • Oras:braila
  • Oras:braila

Acum dacă mai prind vreo șansă de genul ăsta o sa încerc sa mă dau la ea.deabia după ce mi-a spus ca se închide pe 22 ianuarie i-am cerut un nr de telefon și l-am șters după ce am văzut ca nu răspunde.

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...