Sari la conținut

Mignona, vav spital Victor Babes 0764847987/ 0720931307


Postări Recomandate

Am avut chef de un anal la pret de criza si am gasit acest anunt:

ABA, sex anal, sex total, ofer oral neprotejat, sex normal in toate pozitiile dorite de tine, sex anal cum n-ai visat vreodata vino te astept, poze reale, locuiesc singura, discretie, igiena, non stop, 0764847987/ 0720931307

 

1 )unde ai gasit anuntul- eterna biblie AT

2 ) interval orar in care e disponibila- pana la miezul noptii.

3) locatie-vis-a vis de spitalul Victor Babes, in blocurile cu magazine la parter, intrarea prin spate. Apartament vechi, nerenovat, dus fara para, mizerie, fara gel de dus, prosop murdar, asternuturi neschimbate. Locuieste impreuna cu:

BLONDA, va satisfac cu un oral adanc, foarte discreta ofer servicii de companie intima doar domnilor generosi, discreti, sofisticati si seriosi, poze reale, 1.73 m, 52 kg, 21 Aug 12:09

0764294295/ 0727089052

Am vazut-o si pe acesta faptura, deoarece la dusul de dupa aproape ca m-a dat afara din baie pentru ca nu se mai tinea. Nu arata rau, e mai inalta si mai solida decat titulara acestui topic(blonda, 1,65/52), draguta la fata, merita incercata.

4) grad de curatenie- fata a facut dus imediat dupa mine inainte de inceperea programului.

5) aspect – nu cred ca e tipa din poze, desi seamana la corp. Bruneta, 1,60/47/22 ani, piele frumoasa, alba, fara asperitati. Mignona , slabuta, cu sani frumos conturati, nr 1,5-2, fund micut, picioare proportionate, draguta la fata, probabil ca imbracata, aranjata si pe tocuri as intoarce capul dupa ea. Dezbracata e o miniatura de femeie, dar frumos construita, nu am ce sa reprosez dpdv fizic, doar ca mie imi plac femeile atletice.

6) servicii- oral neprotejat, normal si anal protejat

7) prestatie- am incercat sa fac putina atmosfera, sa leg o conversatie, dar nu am avut cu cine si atunci am trecut la treaba. A inceput destul de direct cu un oral neprotejat destul de adanc si constiincios. Dar cum aveam trei feluri in meniu, am trecut la normal, misionar. Se cam stramba ca o doare, ca e prea mare(nu stiam ca sunt asa de dotat), dar rezista cu stoicism. Am vrut si felul trei, analul. Mi-a spus ca nu sta decat intr-o pozitie, ea pe spate, pozitie care mie imi convine. O rog sa dea cu lubrefiant, sa intre mai usor si vad ca imi da pe organ cu un lichid alb!? O intreb ce e, pentru ca seamana cu solutie de plaja! Exact asta era!!! Nu-I nimic, am mai avut experiente cu gel de dus, asa ca am incercat sa o patrund, dar jale: o am prea mare. Nu ma dau batut si reusesc sa intru, dar dupa cateva minute mi se face mila de ea si ii propun sa trecem la normal in pozitia caprei. O scoate din fund, am vazut cateva pete maro pe prezervativ, dar ea da sa o bage direct in pasarica fara sa schimbe balonul! Am rugat-o sa schimbe balonul, dar mi-a zis ca nu este nici-o problema, sa continuam asa! Am insistat sa schimbam balonul si cu greu am convins-o. Am mai pompat cateva minute uitandu-ma la funduletul ala mic si am terminat gafaind in preze.

8 ) pret- 100 lei/finalizare achitati la inceput pentru o intalnire care la mine a durat 30 min. Pentru o ora cere 150 lei.

9 ) impresii / concluzii- o pustoaica care ar putea arata bine, dar problemele de igiena ma scarbesc si acum, asa ca nu mai calc pe acolo. Daca vreti o pustoaica cu corp de copila care face si anal si puteti trece peste inconvenientele de mai sus, incercati!

10 )Poze- nu stiu daca sunt reale dar seamana, doar ca in poze parul este saten inchis iar in realitate este bruneta.

post-23367-0-41110500-1345565066_thumb.jpg

post-23367-0-88257000-1345565073_thumb.jpg

  • Like 5
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Dra. Alina cu nr de telefon 0720931307 sta vis a vis la spital Victor Babes la un bloc cu intrare in spatele BCR`ului.

 

Nu cred ca Alina este fata din poze atasate de LemonDick pentru ca era mai slabuta. Sau poate ca s-a slabit de atunci.

Fata are 160-165 si 45-48Kg. O fatza banala sani medii spre mici. Dar per total un corp tanara, skinny si slim.

 

Apartamentul nu stiu cate camere are dar baia este foarte veche ca si mobila camerelor de o alta epoca.

 

La telefon a zis ca face sex total inclusiv anal la pret de 100RON. sau 1ora la 150RON.

 

Dupa ce am platit suma, cand a inceput la oral a propus sa cheme si pe colega ei Cristina 0727089052 pentru inca 50RON.

Nu am putut refuza.

Era o experienta interesanta dar fara show sau actiuni lezbi si oricum nici nu exita un GFE ridicat.

Cristina era mai prietenoasa decat Alina dar Alina avea un corp mai pe gustul meu. Asa ca dupa un oral executat de ambele fete am trecut la normal si am terminat cu Alina. Intre timp datorita emotiilor am uitat si de anal. Oricum eram cam dubios ca o face.

 

Experienta threesome in sine era interesanta mai ales la suma modesta de 150RON.

 

Am atasat pozele Cristinei pe care am gasit la AT.

Sigur ea este in poze si pozele sunt facute in locatie.

 

Acum trebuie sa ma mai duc si sa mai incerc pe Alina si la anal sau astept recenziile care confirma ca o face pentru ca sunt dubios ca o face.

post-4476-0-21484400-1346075573_thumb.jpg

post-4476-0-06293800-1346075585_thumb.jpg

post-4476-0-62190800-1346075593_thumb.jpg

  • Like 1
Link spre comentariu

salut all da am fost si eu ,aceasi adresa da si la fel aceasi combinatie .. dupa primele 5-6 min mi a zis daca vreau si cu colega sa ii mai dau inca 50 d lei am fost de acord deoarece cealalata e bruneta si mai slim iar pasarik destul de stramta .. personal mi a placut mai mult colega dekat blonda .. ( imi plac brunetele slabe si minioane) din fericire avea niste sani sincer marisori la cate kile avea cea blonda a plekat si am ramas doar cu bruneta care se cam plangea ca o doare dar intrun final a fost ok , eu va recomand sunt si de treaba si ai de unde alege o zi buna all

Link spre comentariu
Vizitator mr_clei
Reputație: 0

Salutare!Am sunat si eu azi 10:30 am si cu o voce f groasa mi-a raspuns o persoana care se recomanda tipa miniona brunetica care a zis ca presteaza sex total la pretul de 100 ron.Am intrebat si de colega ei blonda daca este prezenta si presteaza impreuna,ea zicand ca este Plecata din bucuresti pana luni.As fi mers decat pt o partida cu amandoua altfel nu,mai ales dupa ce am auzit vocea care parea de transexual..Mai incerc saptamana viitoare

Link spre comentariu
  • Administrator
  • Oras:La butoane
  • Oras:La butoane

catalin16 a scris:


Am vizitat fetele de mai jos insa nu am acces la pagina lor pentru a face o recenzie, va rog mutati voi aceasta recenzie.




ABA, sex anal, sex total, ofer oral neprotejat, sex normal in toate pozitiile dorite de tine, sex anal cum n-ai visat vreodata vino te astept, poze reale, locuiesc singura, discretie, igiena, non stop, 0764847987 ( 0764.847.987 )/ 0720931307 ( 0720.931.307 )

Foarte tentat de prima recenzie a fetei si de pretul practicat, zic sa-mi incerc norocul. Sun de 2 ori, o data imi respinge, o data nu raspunde. Vazand in una din recenzi ca are o colega iau numarul si sun la ea. Suriza, blonda raspunde din prima, o intreb detalii, imi da urmatoarele coordonate :blonda 100 doua numere fara finalizare orala , bruneta 150 total doua numere si extra 200 sau 250 show lasby ( 250 total la bruneta ) Fata imi confirma ca nu trebuie schimbat prezervativul cand schimb intre ele ( eu foarte bucuros, fetele au incredere una in alta ) , fac programarea peste 40minute.
Ajung in zona, sun si supriza, nu raspunde. Astept zece minute insist iar intr-un final raspunde , imi spune ca trebuie sa astept 2-3 minute sa se pregateasca si ma suna ea. Astept, astept se face cam o jumatate de ora ( am asteptat, ma gandeam 200 show e o afacere ) si ma suna, imi da indicatii , undeva in spatele unui bcr de pe munciii.
Imi deschide fata blonda ma invita inauntru, imi spune sa mai astept putin ca cealalta fata e ocupata ( desi la telefon au spus ca sunt libere si facusem programare ) , imi propune sa uncep primul numar cu ea si la al doilea sa facem show ( nu sunt de acord deoarece imi cerea aceias suma ) Aleg sa astept, dupa o jumatate de ora se elibereaza si cealalta fata ( l-a expediat repede pe cel care venise cu cateva minute inaintea mea )
Vine intr-un final si prunate, blonda o expediaza repede la dus , las banii la fete si ne apucam de treaba. Le indemn sa inceapa ele cu show-ul, fetele se pun pe treaba, saruturi intre ele, apoi blonda cu limbi la bruneta. Imi pun prezervativi si o pun pe bruneta sa inceapa oralul (un oral destul de ok, soft asa cum am cerut ) Dupa ce prinde viata ala mic o iau pe bruneta pe la spate in timp ce ia se juca cu bruneta. La scurt timp a venit si finalizarea.
Al doilea numar, fara pic de chef (va spun la sfarsit dc ) incep fetele amandoua cu oralul , cu greu ma mai excita, o pun pe bruneta capra si dau pana la finalizare, scot prezervativu, ma imbrac si dus am fost.

Ce nu a mers :
1 timpi mari de asteptare,
2 trecerea de la o fata la alta fara schimbarea prezervativului nu a mai fost cum am discutat la telefon , fetele au cerut sa sterg prezervativul cu servetele umede ( mai putin timp imi luat sa-l schimb )
3 atitudinea brunetei foarte slaba , face unele glume fara gust
4 baia foarte nasala, plina de apa si cam lipicioasa
5 cer prosop dupa primul numar, mi-l da pe cel pe care se stersese bruneta
6 dupa primul numar incerca la un momendat sa-si stoarca cosurile din jurul sfarcurilor , desi nu am vazut sa aiba ce stoarce ( m-a cam scarbit faza )

Aspect fete :
Blonda : draguta la fata, cam plinuta la corp, burtica, fund cam mare
Bruneta : de etnie, banala la fata , nu era macheata, foarte slaba, cam 1,60, sani micuti dar frumosi. Nimic interesant la ea in pozitia capra
Nici una din fete nu te face sa intorci capu dupa ele pe strada.

Note :
Apartament : 6-7 baie: 2
Blonda fata 6-7, corp 6 oral 7-8(are cateva artificii) normal 7, gfe 7
Bruneta fata 5-6, corp 7-8 oral 7 , normal 6-7, gfe 3

Concluzie : dezamagit, eu unu nu mai revin.

large.xxxxx.gif.e9e57a37567b71fee318ced754364ca4.gif

Link spre comentariu

Vizitator taki
Reputație: 0

fetele au cerut sa sterg prezervativul cu servetele umede???

 

Doamne, prostia curata... decat sa se protejasa mai bine i mai probabi ca detergent de servetele strica preservativ si eficacia lui..

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...