Sari la conținut

0730481570 28 ani


Postări Recomandate

  • Oras:bucuresti
  • Oras:bucuresti

Hai ca mai era putin si faceai 4 ani de cand ai contu, si te-ai gandit sa raspunzi unui mesaj de acum o luna :laugh2 :laugh2 :laugh2

Pai am vazut topicul si mi-au starnit interesul pozele domnisoarei... Stie cineva mai multe despre ea? Mi se pare ca e mai veche in meserie dar nu sunt sigur.

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Hm. Sunat, raspunde sictirita. Intreb unde e locatia, imi spune, dupa care o rog sa imi faca un update la servicii si preturi. Ma intreaba 'cum'? Repet. Inchide. Poate nu trebuia sa folosesc 'update' :)

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Hm. Sunat, raspunde sictirita. Intreb unde e locatia, imi spune, dupa care o rog sa imi faca un update la servicii si preturi. Ma intreaba 'cum'? Repet. Inchide. Poate nu trebuia sa folosesc 'update' :)

Așa fac multe panarame, când nu le convine ceva închid telefonul! Habar nu au de capul lor și vor numai BANI BANI BANI!
Link spre comentariu
Vizitator alex_xx
Reputație: 0

O fi crezut ca e injuratura

 

Hm. Sunat, raspunde sictirita. Intreb unde e locatia, imi spune, dupa care o rog sa imi faca un update la servicii si preturi. Ma intreaba 'cum'? Repet. Inchide. Poate nu trebuia sa folosesc 'update' :)

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...