Sari la conținut

alexandra..meda..0747516648


Postări Recomandate

  • Oras:Baia Mare
  • Oras:Baia Mare

neavand noroc la anca..am luat glasul..la rasfoit....unde am gasit "efectuez masaj si alte tipuri,zona Meda"

sunat..prezentat telefonic oferta...i-am zis ca nu ma intereseaza masajul erotic in mod deosebit..ci as dori mai mult...a zis ca nici o pb..150 lei..fara limita de timp

cerut descrieri...26 ani..1.65 slabutza

zic hai sa vad...

loatie...bloc turn..zona meda..la bd. decebal..sta la etajul 10..sunat..aruncat cheile cu cipul pt intrare in bloc..si pentru folosirea liftului...

duduia...probabil 26 ani...cam tarancutza...160 inaltime..slaba...ma asteapta in tinuta ..de casa..fusta scurta de blugi,tricou e blonda...simpaticutza la fata..dar gusturile nu se discuta

apartament cu 2 camere..cam imbacsit...am vazut suzete..desi zice ca are un baiat de 7 ani

si-a cerut scuze pt deranj..zicea ca spala rufe..intradevar chiveta din baie..era plina de rufe...se pare ca n-a ajuns la masina de spalat

nu accepta negocieri financiare...e drept ca imi convenea faptura

a zis ca face si sex oral..in functie de client

la fel..in functie de client..accepta sarurul

ne dezbracam...aici un punct minus..nu e epilata...sau a trecut mult de la ultima intalnire cu ceara

incepe cu un masaj...bunicel..l-as descrie...cu ceva ulei..pe spate..coapse...ok

ma intorc..dupa un alt masaj..bunicel ..il ia pe ala micul la framantat...fara implicare..totul mecanic...cred ca o puteam lasa 5 ore...nu scotea nimic de la el

dupa vreo 10 minute..am zis ca hai sa vad cum saruta...si licrurile au inceput sa se dezghetze...pune suflet...se unduieste..se lipeste frumos...in fine...finalizez fara contact...eram statut...nici n-am vrut sa foloseasca prezervativul..ziceam ca tura 2..va fi grozava

ma duc la dus..cada cam dubioasa..in bine...sapun lichid...apa aclda ..care vine cam greu...dat un prosop mare...care era in baie..sigur mai fusese folosit

revenim in camera ostilitatilor...ma invita sa stam la o tigara...sta..si imi spune ce clienti are...cum i dau o multime de bani...si ca 2 finalizari costa 200 lei(platisem inainte..chiar daca banii au ramas sub scrumiera..nu a fugit sa-i piteasca)

am fost indignat...nu exagerat..dar..la 150 lei..nu auzisem de asa ceva...senina imi spune ca mi-a zis telefonic..150 1 finalizare...la capitolul asta pot zice ca a fost tzeapa..in fine..acceptsi ma imbrac

mi-a promis..ca de voi mai reveni...la acelasi pret..voi avea parte de 2 finalizari...

Concluzii...o solutie de luat in considerare...poate la 150 lei..ora cu 2 finalizari era o optiune decenta ..aliniata ofertelor din mica noastra urbe..dar nu consider ca ar merita 200 lei

incearca sa te faca sa te simti bine...dar nu prea reuseste...

alte detalii..are sot care nu stie ce-i face doamna cat e pe santier..lucreaza in constructii

si..zice ca activeaza in bransa de 2 luni

..bafta...si astept de la voi noi oferte din oraselul nostru

 

Te rog sa revii cu note date de tine. Multumesc :)

  • Like 4
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...