Sari la conținut

doua fete ...


custome

Postări Recomandate

  • Oras:Arad
  • Oras:Arad

Niku esti in zodia peste? Sau esti una din fete?

 

daca vrei tu... :D

cifra de la "reputatie" zice si ea cate ceva. Vad ca esti mai nou ( pe forum) decat mine. Eu zic sa imi urmezi sfaturile iar pe langa asta, cand ajungi acolo sa ai un comportament exact asa cum ai vrea sa aibe si ele din partea ta si vei vedea tu ce patesti cu ele. Apoi te astept cu berea !! ( si cu o portie de hamsie prajita, ca merge cu berea)

Link spre comentariu
  • Oras:Arad
  • Oras:Arad

pana la urma am reusit. Aceleasi servicii si daca tot m-am facut peste, am primit si dreptul de la fete. 2 mandarine si o bomboana de ciocolata.

Per ansamblu, acum pot sa pun si un minus, totusi: Ciocolata nu a fost la fel de dulce ca fetele... :hug1

Link spre comentariu
  • Oras:timisoara
  • Oras:timisoara

Am fost si eu la ele. Langa profi pe lipovei. Una dintre ele arata bine sani mari,cur fain...cealalta e o grasa avea burta mai mare decat a mea. La telefon mi-au spus ca amandoua saruta...la fata locului numai una saruta si sex normal poti sa faci doar cu una dintre ele. Nu accepta nici una degetul in pizda....se tot trageau. Deci pe scurt nu are rost sa mergi cu amandoua pt ca cea grasa nu face decat oral. Nici nu se pune problema de show-lesby. Nici macar nu se ating intre ele.Totul este mecanic si pe graba. Note: Oral 8 Normal 5 Gfe 5 Halatul 150 cu amandoua

  • Like 1
Link spre comentariu
Vizitator lovedrop
Reputație: 0

nu , nu minti dar extra serviciile se platesc , probabil ai uitat sa intrebi

Nu sunteti voi cam nesimtite? serviciile extra se platesc cand se specifica inainte ce e extra!!!!  :dodgy:

Daca scri in anunt : "Va asteptam pentru a va face toate placerile cu noi" cum e scris la voi si apoi orice cere clientul e extra, atunci nu e extra. poate doar extra nesimtire sau extra tzeapa!!! :rant

 

Nu o sa merg niciodata la asemenea specimene... :hihat

  • Like 1
Link spre comentariu

Bifat de mine astazi.

Locatia este langa Profi de pe lipovei.Apartament cu o camera draperii trase,destul de intim.

Fetele placute la vorba.Am cerut programul cu 150 lei.2 fete una mai subtirica si una mai grasuta,dar nu arata rau.

Atitudine placuta la amndoua.

Au inceput cu un ON,faceau cu schimbul.In timp se ce una se ocupa de soldatel cealalta se ocupa de zonele adiacente.

Cea subtirica insista mai mult pe deep si anilingus.

Np am incercat cu cea mai grasuta deoarece de subtirica s-a scris deja,in timp ce colega continua cu anilingus si oo.

Pentru pretul de 150/fin.

Cu note voi reveni dupa ce voi face NP si cu cea subtirica.

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...