Sari la conținut

Crys lori, in vizita la pitesti 0769533512


Vizitator crys lori

Postări Recomandate

Am fost de mai multe ori la Lori si am avut de fiecare data parte de o intalnire excelenta.

Locatia: in functi de hotel. cea curenta este foarte ok. acum 10

Aspect: arata bine si la fata si la corp, asa cum a mai precizat cineva putin cam mult machiata insa e ok. Sanii sunt potriviti si arata ok. 9

Actiunea: fk/oral nep/normal/anal super 10 - cardio complet in cateva minute

Concluzia: ff bine, de revenit.

 

 

 

La multi ani Lori!!

Sa ne traiesti!

  • Like 1
Link spre comentariu

Ma vericule, asta ca sa vb pe dialectul meu😜😜, fusei din nou la futacioasa noastră mica, ca nu mai fusesem de mult, ce pot sa sp este ca si azi m a futut tot ea pe mine si nu invers cum ar fi fost norma.

Ca sa detaliez, locatia o camera de hotel de la ieșire din pitesti, la Recepție erau niște persoane dar am salutat respectuos si ma strecurai in camera indicată prin telefon.

Dupa ce intrai in camera, găsii o fata frumos machiata, îmbrăcată intr o gecuta de blugi care lăsau sa i se vadă sânii micuți si frumoși, si niște pantalonași foarte scurți care acopereau chiloțeii aia roșii, dar sa nu uitam nici de pantofiorii cu toc care ma dădură gata de cum intrai.

Acțiunea a început cu un oral foarte bine executat, cu atenție la oo, suge pula de rămâi fara ea, acu o vezi acu nu o mai vezi,( o înghite toate, cu tot cu oo dacă se enervează).

La normal am început cu ea deasupra, unde a fost magnifica, se umezește natural.

La anal am început pe la spate, chiar ii place se excita destul de tare, aci nu schimbaram decât doua poziții, eu terminat in poziția umeri craci, una care îmi place mie mult.

La note nu pot sa zic decât atât 10 halatul 100 lei

Sa va zic ceva ca uitai (nu iti cere bani la început cum fac altele, eu unu era sa uit sa i plătesc, dar asta ramane între noi, ca data viitoare cand ma prinde ma fute iar)

In concluzie cris I Love YOU acolo unde îmi place mie.🌹🌹🌹😘😘😘😘

  • Like 5
Link spre comentariu

Ma vericule, asta ca sa vb pe dialectul meu😜😜, fusei din nou la futacioasa noastră mica, ca nu mai fusesem de mult, ce pot sa sp este ca si azi m a futut tot ea pe mine si nu invers cum ar fi fost norma.

Ca sa detaliez, locatia o camera de hotel de la ieșire din pitesti, la Recepție erau niște persoane dar am salutat respectuos si ma strecurai in camera indicată prin telefon.

Dupa ce intrai in camera, găsii o fata frumos machiata, îmbrăcată intr o gecuta de blugi care lăsau sa i se vadă sânii micuți si frumoși, si niște pantalonași foarte scurți care acopereau chiloțeii aia roșii, dar sa nu uitam nici de pantofiorii cu toc care ma dădură gata de cum intrai.

Acțiunea a început cu un oral foarte bine executat, cu atenție la oo, suge pula de rămâi fara ea, acu o vezi acu nu o mai vezi,( o înghite toate, cu tot cu oo dacă se enervează).

La normal am început cu ea deasupra, unde a fost magnifica, se umezește natural.

La anal am început pe la spate, chiar ii place se excita destul de tare, aci nu schimbaram decât doua poziții, eu terminat in poziția umeri craci, una care îmi place mie mult.

La note nu pot sa zic decât atât 10 halatul 100 lei

Sa va zic ceva ca uitai (nu iti cere bani la început cum fac altele, eu unu era sa uit sa i plătesc, dar asta ramane între noi, ca data viitoare cand ma prinde ma fute iar)

In concluzie cris I Love YOU acolo unde îmi place mie.🌹🌹🌹😘😘😘😘

bine ba vericule !

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...