Sari la conținut

Crys lori, in vizita la pitesti 0769533512


Vizitator crys lori

Postări Recomandate

  • Oras:Pitesti
  • Oras:Pitesti

Salutari....După o pauza cam lunga am ajuns din nou la Lory. Nu are rost sa descriu întâlnirea pt ca am facut-o de nenumărate ori....Așa Cum am mai spus și eu și și alți colegi de aici de la Lory nu ai Cum sa nu pleci satisfăcut. ...repet e cea mai completa fata pe care am cunoscut-o în aceasta branșă. ....Sper sa ne bucuram de ea mult timp de acum innainte....La final nu pot decât sa îți mulțumesc Lory pt nenumăratele clipe minunate petrecute cu tine....

  • Like 3
Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0

Salutare!

Profitand ieri de o conjunctura favorabila ( putin relax la munca si disponibilitatea ei)am reusit sa o intalnesc pe Crys Lori,vroiam demult s-o cunosc.

Nu o sa fac o recenzie clasica fiind in asentimentul total al celor care au facut recenzii pozitive si fiind 100% de acord cu notele acordate.

Dar trebuie sa specific ca:

-Crys este bestiala

-profesionista , cum nu sunt multe

- total lipsita de inhibitii care nu-si au rostul in activitatea pe care o desfasoara

-nu este o fata proasta,ai ce vorbi cu ea (daca-ti mai arde de vorba dupa ce-i vezi curul ala ðŸ˜)

-foarte deschisa si atenta la dorintele clientului

-trebuie sa ne consideram norocosi c-o avem pe Pitesti

-poate intra fara probleme pe "top", parerea mea.

Crys,inca o data , ms pt timpul gasit pt intalnire si dupa cum ti-am zis, faptul ca am plecat "high" de la tine si cu o dorinta nebuna de a reveni ,te face indiscutabil de nota ZECE.(+++)

Te pup!!😙😚😙

  • Like 9
  • Minus 6
Link spre comentariu
  • Oras:BUCURESTI
  • Oras:BUCURESTI

Am fost azi la Lori..mai incercasem sa ajung la ea dar abia acum am reusit. Fata e prietenoasa, nu o fi ea vreo frumusete, dar face un oral excelent cum putine fac. Am optat pentru un oral cu finalizare..a fost cu ddep..umed..tot ce trebuie.

Felicitari..isi merita renumele pe care il are. Carnea tare pe ea.

Contactat pe sms apoi stabilit ora prin telefon. A fost punctuala.

Locatia: hotel la iesirea spre Bascov...camera ok..primit prosop curat.

Cadoul 100 ron

Recomand..oralul punct forte..

Te pup Lori

  • Like 4
Link spre comentariu

Citind mai multe comentarii pe acest forum am hotarat zilele trecute sa-i fac si eu o vizita acestei domnisoare care ne onoreaza cu prezenta de ceva timp si sincer sa fiu am ramas placut impresionat.

Am fost primit exact la ora la care am stabilit de comun acord sa ne intalnim.Primirea a fost pe masura asteptarilor.Imbracata sumar cu pasarica la vedere,a acceptat din prima FK asa ca m-a excitat rau de tot pana sa apuc sa-mi dau hainele jos de pe mine.Am inceput actiunea cu un oral neprotejat foarte bine executat,m-am jucat apoi cu sanii ei superbi,i-am facut un control la pasarica si pot sa va spun ca este foarte curata si buna de pupat.Am trecut apoi in 69 si m-a lucrat foarte bine.Mi-a pus apoi prezervativul si am trecut la normal in pozitia misionar.Dupa cateva minute am intors-o pe o parte si am trecut la sex anal pozitie in care am si terminat.

A fost o experienta placuta si voi mai reveni cu siguranta.

Locatia la un hotel din Bascov curata.

Timpul petrecut impreuna cca 35 min.

Halatul 100 lei pe care i-am oferit la final.

Merita sa incercati.Eu o recomand sincer.

Te pup Lori si astept sa ne revedem.

  • Like 7
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...