Sari la conținut

Crys lori, in vizita la pitesti 0769533512


Vizitator crys lori

Postări Recomandate

  • Oras:Pitesti
  • Oras:Pitesti

Nu cred ca cris lory ar face așa ceva.....Chiar nu are nevoie sa facă așa ceva pt ca sincer e greu sa își găsească ea concurenta. Așa ca domnule moderator dacă sunteți amabil am vrea și noi sa știm care este acea recenzie falsa. Nu cred ca este ceva de băgat la secret ....

Link spre comentariu
  • Oras:Pitesti
  • Oras:Pitesti

Chiar nu se poate pana la urma sa ne lămurească și pe noi cineva în privința acestei situații? ???

 

ciudat mi se pare ca "domnul" hquinn este înscris pe data de 17 octombrie și în nici o luna de zile după cum spune el este moderator???? Sper sa nu deranjez cu aceste afirmații dar e ceva ciudat la mijloc și ar fi de bun simt niște explicații

Link spre comentariu
  • Oras:Pitesti
  • Oras:Pitesti

hquin si puddin , va salut si vreau sa va zic direct ca va inselati amarnic si habar nu aveti ca ala este ip public de la hotel, fetele avand aceeasi conexiune Wi-Fi , atat crislory cat si inesines, le-am vazut pe amandoua eu in hotel si va pot confirma ca am fost si eu cazat acolo, inainte sa da-ti un verdict verificati cum trebuie, stiu ca am dreptate si informatia e strict informativa.

  • Like 1
  • Minus 1
Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0

Și după ce ii zicea lui Ines de mine și altor persoane de Ines :)

Ne vorbea pe amândouă.

In fine .

Mi se rupe .

Gestul nu a fost frumos deloc , suntem toate femei ,toate lucram in stilul nostru .

Nu cred ca am stat eu in usa la net sau Ines să ii furam clienții

Sa facă ce vrea , dar nu e frumos sa ne mâncam între noi

  • Like 43
  • Minus 1
Link spre comentariu
  • Oras:ðŸ”� OradeaðŸ”�
  • Oras:ðŸ”� OradeaðŸ”�

Recenzia era scrisă la mine pe topic exact după ce Cris lory mi-a spus in fata ca de când am apărut eu la net nu mai face bani !

Ai deslușit misterul 🤦ðŸ¼â€â™€ï¸

  • Like 2
  • Minus 8
Link spre comentariu
  • Oras:ðŸ”� OradeaðŸ”�
  • Oras:ðŸ”� OradeaðŸ”�

Ia asculta ma tanya in primul rand a fost o discutie intre mn si ines, din care reiese ca ines a zis doar in favoarea ei...oricm stiu ca u cu ines m ati banat pt ca aveti mai multe conturi

Si faptul ca pe mine ma barfeai pe mine la Tanya si pe la receptie ? Asta de unde era sa aflu eu ? :))
  • Like 2
  • Minus 8
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...