Sari la conținut

Crys lori, in vizita la pitesti 0769533512


Vizitator crys lori

Postări Recomandate

Ești o mincinoasa și dacă mai aud de la tine ca vii tu și îmi dai picioare in cap și ce mai vorbești tu la lume de mine jur ca te lași de meserie ,pana in Craiova vin după tine !

 

ia zi-ne Cirsinta, intra pa contu ala al tau, tanya tanya si spune-ne, pana la urma l=ai pus pa Nicu sa te duca dupa ea pana an Craiova? Ca vad ca este bine mersi acum

Link spre comentariu

Ești o mincinoasa și dacă mai aud de la tine ca vii tu și îmi dai picioare in cap și ce mai vorbești tu la lume de mine jur ca te lași de meserie ,pana in Craiova vin după tine !

 

ia zi-ne Cristina Baclea, din Vulcan, intra pa contu ala al tau, tanya tanya si spune-ne, pana la urma l=ai pus pa Nicu sa te duca dupa ea pana an Craiova? Ca vad ca este bine mersi acum

Link spre comentariu

Ce dezvăluiri senzaționale parcă nu se știa până acum că une e fete e si pesti sau mă rog un prieten care are grijă asta e meseria fetili se mai ceartă pestii se amenință tre să se dea și ei cocoși altfel ce "interlopi" ar mai fi.

Oricum Crys are mult bun simț și nu cred că ar vrea să fie un scandal aici unde doar umplem pagini cu vorbe

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:cluj
  • Oras:cluj

Ce liniște băiete, ai înnebunit? E într-o pauză mai lungă. Am vorbit vineri, e acasa, își aranjează treburile in familie, o vacanta prelungita.....

De venit la treaba o sa vina cu siguranță, dar nu era sigura cand, probabil peste o lună....oricum o sa faca publică revenirea!

Asa ca luati o pauza de Lori, mai descoperiti noutati!

Link spre comentariu

Ce să mai știm Colegule, decât că este bine sănătoasă și mai rar că LORY să mai întâlnim vreodată 😎😎😎😎😎😎.Poate cine știe mai revine,dar trebuie să-i punem întrebarea:

LORICICO MAI NE VIZITEZI ȘI PE NOI,MAI LUCREZI, CÄ‚ TARE NE ESTE DOR DE TINE !!!ðŸ¤

HAI SÄ‚ AVEÈšI SPOR!!!

  • Like 1
Link spre comentariu

  • Oras:Pitesti
  • Oras:Pitesti

Ce să mai știm Colegule, decât că este bine sănătoasă și mai rar că LORY să mai întâlnim vreodată .Poate cine știe mai revine,dar trebuie să-i punem întrebarea:

LORICICO MAI NE VIZITEZI ȘI PE NOI,MAI LUCREZI, CĂ TARE NE ESTE DOR DE TINE !!!

HAI SĂ AVEȚI SPOR!!!

offff ... up verdeata ! :) unde esti tu lori ... 

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...