Sari la conținut

Pozele sunt facute la locatie!! anna <3 <3 <3 /// 0741642341


Postări Recomandate

am fost si eu la domnisoara

foate frumoasa vorbeste frumos nu te grabeste

merita

mai bine te duci la o fata ca ia decat sa te duci si cand deschide usa cazi jos

eu am fost la amundoua as frumoase amundoua si fac treaba

eu zic ca merita incercate

 

salut! cand ai fost? eu incerc de ieri sa dau de ea dar nu reusesc... nici la telefon, nici pe whatsapp

Link spre comentariu
Vizitator 1280ionut
Reputație: 0

aaaaa uite unde era scumpetea de Ana  ,cat m-am uitat dupa fatuca asta pe recenzii ab cj sibiu hd , mi-am dat seama ca e ea dupa primele poze postate de voi ,intr-una dintre ele i se zareste barbitza si atunci am stiut  suta la mie ca e ea   Am intalnit-o anul trecut in luna Mai in AB era  impreuna cu colega ei deacum  ,cred ca era la inceput de drum pt ca avea preturi la 100 fin 200 ora   Din pacate am intalnit-o in ultima mea zi in ro ,a doua zi trebuia sa plec din tara    PT mine Ana a ramas o pupacioasa de fata ))) o povestitoare care te binedispune ,am iscodit-o cu mai multe intrebari doar pt simplu fapt ca mi-a  placut   felul ei de-ati spune lucrurile  , am si certat-o putin ,i-am spus sa ridice preturile  pt ca la ce ofera ea merita mult mai mult   Mi-ar fi placut sa intru si cu colega ei ,mi-a lasat o impresie super faina si ea ,e o draguta la fel ca Ana      SA aveti grija de ele sunt doua scumpici si sa le mai lasati si putin prin AB  

Link spre comentariu
Vizitator 1280ionut
Reputație: 0

Vorba colegului... poate o cauți pe Anna cea care are numărul de telefon 0722965114. O găsești pe zona Reșița si Targu Jiu.

hmmm ,nu o stiu dupa nr nici dupa nume ,mi-a spus doar ca e din hunedoara  si era cu inca o fata blond vopsit carlontata  ea mi-a zis ca are 23 de ani si e satena  din primele poze atasate am dedus din cea in care i se zareste barbia ca e ea seamana mult ,mi-a mai spus ca a fost prin sibiu vine prin alba si deva ,i-am pastrat nr intr-un tell dar saracu a murit de tot dupa 2 saptamani si nu mai pot deschide agenda 

Link spre comentariu
  • Oras:Lost in the wind
  • Oras:Lost in the wind

 E vorba probabil de Anna care presta cu Adina si Monika in Hunedoara langa Penny si care nu are nici o legatura cu titulara topicului de aici, mai mult Anna aia a cerut stergerea topicului (nu ca ar fi si obtinut ceva cu cererea asta) !

Link spre comentariu
Vizitator 1280ionut
Reputație: 0

 E vorba probabil de Anna care presta cu Adina si Monika in Hunedoara langa Penny si care nu are nici o legatura cu titulara topicului de aici, mai mult Anna aia a cerut stergerea topicului (nu ca ar fi si obtinut ceva cu cererea asta) !

a spus ca e din hd si ca nu presteaza niciodata la ea in oras ,deci m-am uitat de zeci de ori la primele fotografii clar buzele si barbia aceea nu au cum sa ma faca sa ma insel ,am intrebat-o cati ani are colega ei si mi-a raspuns ca 19 si ea 23 ,colega ei e slabuta sau putin slabuta mai bine spus  parul putin mai jos de umeri carlontat vopsitblond spre culoarea focului  asa cred   ,a spus ca e prietena ei si tine mult la ea deci nu colega  mai sunt si recenziile  pe care le-ati facut si sunt multe asemanari  , mi-e lehamite sa conduc pana in deva ,i-as face o vizita sa ma conving 

Link spre comentariu
  • Oras:Lost in the wind
  • Oras:Lost in the wind

a spus ca e din hd si ca nu presteaza niciodata la ea in oras ,deci m-am uitat de zeci de ori la primele fotografii clar buzele si barbia aceea nu au cum sa ma faca sa ma insel ,am intrebat-o cati ani are colega ei si mi-a raspuns ca 19 si ea 23 ,colega ei e slabuta sau putin slabuta mai bine spus  parul putin mai jos de umeri carlontat vopsitblond spre culoarea focului  asa cred   ,a spus ca e prietena ei si tine mult la ea deci nu colega  mai sunt si recenziile  pe care le-ati facut si sunt multe asemanari  , mi-e lehamite sa conduc pana in deva ,i-as face o vizita sa ma conving 

 Imi pare rau atunci, nu stiu ! Pe titulara topicului eu n-o stiu personal !

Link spre comentariu
Vizitator 1280ionut
Reputație: 0

 Imi pare rau atunci, nu stiu ! Pe titulara topicului eu n-o stiu personal !

m -am uitat si pe recenziile Anei de care ai spus tu ,dracu stie ))  tipa aia avea colega blonda cu paru carlontat?

Link spre comentariu
  • Oras:... langa tine
  • Oras:... langa tine

Eu le cunosc pe ambele, si ambele au sau au avut câte o colega. Intr-adevăr Ana din tipicul acesta are o colega cu parul cârlionțat. Anna cealaltă - are ceva topic sub numele de AnnaHD parca - si a avut-o colega pe Alina (sau Adina) care habar nu am cum mai are parul.

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:bucuresti
  • Oras:bucuresti

După părerea mea este de evitat clar din toate punctele de vedere am vizitat și am rămas cam cu buzele umflate și ea și colega ei de atuncia Ramona sunt 2 tepare și 2 bandite nu inteleg cum de toți recomandați dacă va convine sa plătiți o ora și sa stați 20 de minute e treaba voastra

  • Like 1
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...