Sari la conținut

Andreea 0748491795


danadoo

Postări Recomandate

  • Oras:Romania
  • Oras:Romania

 

Salutare confrati !

 

Tin sa o salut si pe Andreea pe aceasta cale ! O cunosc pe Andreea de cand activa doar pe cautsponsor ! Am vizitat-o prin octombrie 2017 la Sfantu Gheorghe ! Este o tipa super !

Luat legatura pe cautsponsor, comunicat cu ea putin, este fff deschisa, mi-ai dat nr de tel si am comunicat pe whatsapp, stabilit intalnire prin msg, o anunt cand plec de la Brasov spre Sf. Ghe. pt., a avea timp sa se pregateasca ! Ajuns la Sf. ma ghideaza fff greu pt ca nu stia orasul bine, mi-a spus ce e doar de 2 luni in Sf si nu stie, specificandumi ca este brasoveanca ! intrun final ne intalnim, intr-o parcare si mergem sa cautam o camera de hotel/pensiune, ea ne-avand loc de nebunii !

Ajuns la hotel, achitat camera si purces spre nebunii ! Cum spuneam mai sus este o tipa super, desi nu este o frumusete, stie sa se faca placuta ! pe vremea aceea nu mergea pe limita de timp, era pe intalnire si nu cerea un anumit tarif, lasa la aprecierea ta ! Am stat impreuna in jur de 3 ore, spunea ca nu ii place sa se grabeasca ! ii place sexul hard, ii place sa suga, face un ON demential cu CIM , deep, atentie la zinele adiacente, te stoarce de toata vlaga ! NP in mai multe poziiti, ii place hard ! In 3 ore cred ca am avut parte de 4 - 5 finalizari, nu mai tin minte bine ! intre numere, fff vorbareata si comunicativa, mi-a povestit mai multe despre viata ei ! Aveam impresia ca sunt cu iubita/amanta, FK sustinut, sarutari pe corp, atitudine si prestatie de nota 10 , zicea ca face si anal, dar nu am apucat la nici un nr, este foarte meseriasa ! Un singur minus am pt ea ( avea cicatricea de la cezariana inca nevindecata complet si era inestetica )

 

ON - 10- cu CIM, deep, atenta la zonele adiacente

NP - 10 - ii place hard, incercat mai multe poziiti, unele ciar la initiativa ei

AP - nu am apucat

Aspect - 8

Atitudine -10+++

 

Intre timp si-a schimbat nr de tel si nu am mai putut lua legatura cu ea ! Astazi nafigand prin forum nimfomane, am dat de acest topic !

 

 

in ce luna si an te-ai intalnit cu ea pentru timp de 3 ore? cat ai platit?

mersi anticipat.

Link spre comentariu
  • Oras:România
  • Oras:România

salut. Va recomand o caprioara in Sf. Gheorghe. Presteaza doar outcall. Face total, doar oralul fara cu finalizare. Accepta fk, 69, face-fuck. Nu sta cu ochii pe ceas si este dispusa la negociere de pret pt mai multe ore. Asa cere 200 lei pe ora. Eu am optat la inceput pt oral cu finalizare. Incepe usor cu suptul dupa care trece la un stil aparte de supt si in 2-3 minute esti gata. La normal accepta orice pozitii, se implica, nu comenteaza. Telefon 0748491795

:rax2

Link spre comentariu

Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...