Sari la conținut

Este foamea atat de mare, de se renunta atat de usor la conditia umana ?


v-ships

Postări Recomandate

  • Telefon: [email protected]
  • Oras:Traind printre panarame si cretini fomisti fara pic de caracter.
  • Telefon: [email protected]
  • Oras:Traind printre panarame si cretini fomisti fara pic de caracter.

..................

Mucea, pana nu te dezvirginezi, si nu ma refer in rozeta sau la gura-unde se pare c-ai facut-o deja, te rog pana atunci, sa nu te mai bagi in vorba cu mine.

.....................

attachicon.gifHot Bunny House.jpg

 

 

Scuze de deranj fetili dar asta-i unul dintre cei mai daunatori carcalaci ai site-ului... and welcome back . :hug1

 

Eu m-am convins, marinarul e o fosta centurista. :)

.........................

  Asa ti-au soptit tie vocile ?  :thinking

  • Like 1
  • Minus 2
Link spre comentariu
  • Oras:In papuris ca sa ma chis
  • Oras:In papuris ca sa ma chis

Si atunci de ce acea 100 de euro, acea cifra, doar o cifra dar totul exista, daca atractia aceea reciproca de ce a mai fost nevoie de bani ? Ce zici bah, desteptule care te crezi destept si ma gandesc ca esti si adeptul violentei domestice   :laugh2

ti-ai facut curaj ? :laugh2 :laugh2 :laugh2

  • Like 6
  • Minus 15
Link spre comentariu
  • Oras:In papuris ca sa ma chis
  • Oras:In papuris ca sa ma chis

N-are cum doar asta. Daca el(ea) stie cu atata lux de amanunte cui sug.... si ce mai fac fetele in cele mai josnice conditii..., trebuie sa fi vorbit din experienta, pare prea sigur(a).  :laugh2

e cu benoclul demult pe noi  :laugh2   nu-i scapa nimic

  • Like 5
  • Minus 15
Link spre comentariu
  • Telefon: [email protected]
  • Oras:Traind printre panarame si cretini fomisti fara pic de caracter.
  • Telefon: [email protected]
  • Oras:Traind printre panarame si cretini fomisti fara pic de caracter.

Si atunci de ce acea 100 de euro, acea cifra, doar o cifra dar totul exista, daca atractia aceea reciproca de ce a mai fost nevoie de bani ? Ce zici bah, desteptule care te crezi destept si ma gandesc ca esti si adeptul violentei domestice   :laugh2

.......................

  De tampit virgin ce esti tu, d-aia, ca doar nu trebuie sa le iau de neveste pe toate cele pe care le fut, mai trebuie sa aiba si creier, nu doar pizda, ca altfel ma plictisesc de ele in max 2-3 luni.
 Cat despre violenta domestica, ma rezum sa le bat doar cu pula-n cap, ma fatalaule onanist limbist.
  • Like 1
  • Minus 2
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

 

.......................

  De tampit virgin ce esti tu, d-aia, ca doar nu trebuie sa le iau de neveste pe toate cele pe care le fut, mai trebuie sa aiba si creier, nu doar pizda, ca altfel ma plictisesc de ele in max 2-3 luni.
 Cat despre violenta domestica, ma rezum sa le bat doar cu pula-n cap, ma fatalaule onanist limbist.

 

Ai fetisuri ? am mai citit '' le bat cu pula-n cap '' :laugh2

  • Like 9
  • Minus 6
Link spre comentariu

  Cat de disperata poti sa fii ca femeie sa ajungi sa te transformi in carpa, nu mai ai niciun respect de sine si sa te vinzi unor bosorogi cacati la cur, libidinosi, scarbosi, mincinosi si impotenti care ti-ar putea fi bunici, precum trupa celor 10-20 de dementi senili trecuti sau in apropierea varstei de 50 de ani prezenti pe forum, niste jeguri umane ?

 Degeaba s-a abolit sclavia, degeba au murit oameni pentru a lupta pentru drepturile altora, din pacate unii/unele chiar nu merita sa beneficieze de acest drept.   :no2  :cry2

    De ce nu incerci tu sa te tratezi la Palazu Mare? Am auzit ca au doctori buni,peisajul e de nota 10,nu ai ce pierde.

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Telefon: [email protected]
  • Oras:Traind printre panarame si cretini fomisti fara pic de caracter.
  • Telefon: [email protected]
  • Oras:Traind printre panarame si cretini fomisti fara pic de caracter.

Ai si tu dreptate mai bine il lasam sa se simta bine singur hihihihi :laugh2

  Besi ba de cioara borata si impotenta, proxenet bosorog si jegos de tiganci centuriste, bocci si nespalate.

 

 Cat de usor este sa prinzi muste, arunci un cacat si sar toate pe el, bosorogii impotenti cat si rapandulele in prag de pensie, care accepta umilinte de parca s-a reinventat sclavia. Ma intreb pe unde zace beat cacat pe el, boschetaru de picon, de n-a aparut inca ?

 Ti-ai dreaq de pleava societatii.

 

 

 

LE: acum am vazut ca cioara aia drogata, boccie si nespalata de deliaro m-a ars cu minusuri, fomisto mai deschide niste topicuri de jale sa atragi papagalii sa vina sa te chise in freza aia de gaina zapacita. 

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

   Inseamna ca te doare rau, baga cat mai multe minusuri, baga-ti-le-ai in toata rasa ta de cioara borata si impotenta, proxenet bosorog si jegos de tiganci centuriste, bocci si nespalate.

 

 Cat de usor este sa prinzi muste, arunci un cacat si sar toate pe el, bosorogii impotenti cat si rapandulele in prag de pensie, care accepta umilinte de parca s-a reinventat sclavia. Ma intreb pe unde zace beat cacat pe el, boschetaru de picon, de n-a aparut inca ?

 Ti-ai dreaq de pleava societatii.

te-ai enervat ? :rax2 :slap2

  • Like 9
  • Minus 5
Link spre comentariu
  • Telefon: [email protected]
  • Oras:Traind printre panarame si cretini fomisti fara pic de caracter.
  • Telefon: [email protected]
  • Oras:Traind printre panarame si cretini fomisti fara pic de caracter.

    De ce nu incerci tu sa te tratezi la Palazu Mare? Am auzit ca au doctori buni,peisajul e de nota 10,nu ai ce pierde.

  Io zic ca daca nu esti vreun muist rujat deghizat, vreo balena esuata ori vreo cotoroanta, fiind si aratand ca o femeie normala cu care nu mi-ar fi rusine sa ies din casa pe strada, mai bine ne-am fute .  :hihat

Link spre comentariu

  Io zic ca daca nu esti vreun muist rujat deghizat, vreo balena esuata ori vreo cotoroanta, fiind si aratand ca o femeie normala cu care nu mi-ar fi rusine sa ies din casa pe strada, mai bine ne-am fute .  :hihat

Mai bine te lasi de futut.In cazul tau e periculos sa ai urmasi.De laba numai zic.Uite si tu in ce hal ai ajuns cu nervi.

  • Like 3
Link spre comentariu
  • Telefon: [email protected]
  • Oras:Traind printre panarame si cretini fomisti fara pic de caracter.
  • Telefon: [email protected]
  • Oras:Traind printre panarame si cretini fomisti fara pic de caracter.

Mai bine te lasi de futut.In cazul tau e periculos sa ai urmasi.De laba numai zic.Uite si tu in ce hal ai ajuns cu nervi.

.....................

 Lasa tu, stai linistita, ca nu te las insarcinata, doar ne futem, sa ma calmez, ca te vad psiholoaga. Ia zi pe unde o arzi/te gasesc prin oras ?

Link spre comentariu
  • Oras:forum
  • Oras:forum

  Cat de disperata poti sa fii ca femeie sa ajungi sa te transformi in carpa, nu mai ai niciun respect de sine si sa te vinzi unor bosorogi cacati la cur, libidinosi, scarbosi, mincinosi si impotenti care ti-ar putea fi bunici, precum trupa celor 10-20 de dementi senili trecuti sau in apropierea varstei de 50 de ani prezenti pe forum, niste jeguri umane ?

 Degeaba s-a abolit sclavia, degeba au murit oameni pentru a lupta pentru drepturile altora, din pacate unii/unele chiar nu merita sa beneficieze de acest drept.   :no2  :cry2

mai pulica tu crezi ca ii pasa cuiva de lamentarile tale de impotent subnutrit?

  • Like 3
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...