Sari la conținut

Andreea noua in Galati 0731441272


andreiaxxx

Postări Recomandate

  • Oras:apa
  • Oras:apa

Smf in numele voastre ca le tot schimbati ... sa faca Mau Mau o legenda sus sa stiu care si cum sunteti 😄

 

Esti celebru.. dapai cum. 

 

Pai si Paduchele cine e ? Ca oricum de acum vreo luna m-am interesat de donsoara si am inteles ca nu e chiar wow... si ii cam fuge si un ochi 😄 

  • Minus 1
Link spre comentariu
  • Oras:Galați
  • Oras:Galați

Serviciile oferite de Andreea sunt foarte bune oral adevărat dar fără finalizare,la normal nu i place deasupra in rest se implica și mai folosește mușchii vaginali, nu i fuge ochii,caracterul lasă de dorit.

Link spre comentariu
  • Oras:Galați
  • Oras:Galați
46 minutes ago, Grecux said:

Si daca se intampla chimia intre tine si client.ce faci?

Consider ca sunt chestii total diferite. De la a avea chimie in timpul sexului pana la a declara ca ma iubești ( ba sa mai faci si pe gelosul si sa mai și reprosezi ca iubirea nu e reciprocă) e cale lungă 

Link spre comentariu
  • Oras:Galați
  • Oras:Galați
La 12.12.2020 la 14:26, andreiaxxx a spus:

Ca sa le răspund frustratilor de pe topicul meu : LA FEMEI TE DUCI SA FUTI, NU  SĂ  TE  ÎNDRAGOSTEȘTI !

 

Ce ai pățit ți ai ieșit din mână cu tehnica comunicării,, la curve mergi sa futi " nu confunda cu femeile , chiar avem încredere în tine că poti avansa cu comunicarea ,dar ai rămas pe loc, păcat.

Link spre comentariu
  • Oras:Galați
  • Oras:Galați

Dragă Andreea, o doamnă poate fi curva dar o curva nu poate fi doamnă,cat despre frustrați,mai caută și tu alte sinonime ce dracu am pretenții. Diferența nu o face prețul și calitatea serviciilor,mai e ceva ce tu nu ai in goana după bani ai uitat  sa fii corectă să respecți oamenii care dau bani și programările. Nu te mai plânge că nu ai bani pentru că asta e rezultatul  comportamentului tău nu toți sunt  șoareci de prin birourile din București "știi ce zic".

Sa ai o zi superbă și mult spor la bani,că ai inceput sa lucrezi și sâmbăta și duminica mare lucru.

Link spre comentariu
  • Oras:Galați
  • Oras:Galați
2 minutes ago, Gingo said:

Bravo... acum m-ai facut curios... tre sa ma duc sa vad ce scrie acolo...

 

Cred ca au fost examene,  pe care le-am luat, si nu am scris asa mult... 😄😄😄

 Greșeala mea ca pun pozele doar din față  :)))) sa va arăt spatele mai des 😅

Link spre comentariu
  • Oras:Galați
  • Oras:Galați

Andreea de ce nu te liniștești ai incercat din Brăila sa intri pe contul meu, ieri ai pus pe cineva care locuiește în Galați bulevardul Milcov a încercat de doua ori , stați liniștiți mai am 18 zile și plec din Galați,crezi că dacă intră pe contul meu și înjură pe Pisicuțs sau știu eu ce face mă blochează,îmi pot face altul, și atunci voi spune tot ce știu despre tine, așa că stai liniștită,mai pozează spatele și învață ce e scris acolo poate te ajută. Cat despre cel care a încercat să intre stai liniștit nu mă afectează chiar dacă mă blochează,noi ar trebui să fim o castă și să nu punem botu la vrăjeală chiar dacă a oferit un număr gratis sau o finalizare,când o să ajungi la vârsta mea o sa ți dai seama că nu merită efortul și nici combinația decât dacă ești pește.

Link spre comentariu
  • Oras:Galați
  • Oras:Galați

Aberezi băiatule, am multe alte treburi mult  mai importante decât sa intru eu pe contul sau conturile tale.  Ești decât un mancator de cacat pe toate planurile, un ratat părăsit de viață,  dovadă ca nici fi-tu nu te baga in seama si d-zeu tia dat pe măsură atât tie cât si familiei tale de-a lungul timpului. Eu zic inainte să-ți dai tu cu parerea despre cei din jur, uită-te in gunoiul tău.  Eu sunt bine mersi, fericită pe toate planurile, înconjurată de oameni calzi, dragi si iubitori... Până sa îmi dai tu lecții despre familie si cum sa ma comport atat in viata mea privata cât si la job stai pardon !!!

Cât si despre "sorecii de prin birourile Bucurestiului" stai linistit ca nu te compari pe nici un plan nici cu ei. Ei nu sunt falsi cu 7000 de fete.

Tu ce esti? Tu cine esti?

Link spre comentariu
  • Oras:Galați
  • Oras:Galați

Aici e un site unde comentezi sau cel putin asa ar trebui strict despre intalnirile cu mine in cadrul job-ului meu. Dacă nu incetezi cu astea voi merge la poliție  ca ma hartuiești si vom discuta altfel am toate mesajele tale atat publice cat si alea private

Link spre comentariu

  • Oras:Galați
  • Oras:Galați
Just now, Gingo said:

Xxl esti MrBig de la Braila?

Nu este nimeni, mănâncă rahat cand se da drept alții.  Nu a avut cont pe forum ca cata inteligenta zace in el nu la dus capul cum se face un cont. M-a rugat pe mine sa ii fac cont ca sa imi faca recenzie si nu am vrut...dupa cateva zile iar a venit la mine cu alta versiune "sa ii fac cont macar sa poată vedea si el poze", promitandu-mi ca nu imi face recenzie( așa l-am rugat eu) si pe baza acestei promisiuni i-am facut la idiot cont....

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...