Sari la conținut

Andreea noua in Galati 0731441272


andreiaxxx

Postări Recomandate

  • Oras:In apa... :D
  • Oras:In apa... :D

Aha mersi de informatii. Ma gandeam ca e ratatu ala de la Br ca doar el poate fi atat de prost. Se pare totusi ca avem si noi unu pe aici... Ala de la Braila sigur voteaza cu pesedeu... da p'asta il vad votand sigur cu Aur...

 

In fine trecand peste prostii.... Am si eu cateva intrebari fiind putin intrigat si de pozele cu poezia si de faptul ca nu am gasit un anunt de-al tau ca sunt pe telefon si imi e lene. As vrea sa te vizitez insa...

 

Primesti si in stare de ebrietate? Ca mie imi place sa beau....

Alte 'adaosuri' nu am, ca e jucaria mica... deci aici ar fi OK.

Si daca faci CIM sau COF ? Stiu ca prima reactie e sa zici ca NU... dar mai gandeste-te... ca eu sunt o persoana speciala pe acest forum... si primesc de obicei si ceva Bonusuri... asa mai pe blat.

 

Lasand gluma la o parte daca vrei sa ne vedem trimite-mi PM ca eu nu pot, si mai discutam. Aici is multi dusmani... 🤣🤣🤣 si rechini...

  • Haha 1
  • Minus 2
Link spre comentariu
  • Oras:Galați
  • Oras:Galați
2 minutes ago, Gingo said:

Aha mersi de informatii. Ma gandeam ca e ratatu ala de la Br ca doar el poate fi atat de prost. Se pare totusi ca avem si noi unu pe aici... Ala de la Braila sigur voteaza cu pesedeu... da p'asta il vad votand sigur cu Aur...

 

In fine trecand peste prostii.... Am si eu cateva intrebari fiind putin intrigat si de pozele cu poezia si de faptul ca nu am gasit un anunt de-al tau ca sunt pe telefon si imi e lene. As vrea sa te vizitez insa...

 

Primesti si in stare de ebrietate? Ca mie imi place sa beau....

Alte 'adaosuri' nu am, ca e jucaria mica... deci aici ar fi OK.

Si daca faci CIM sau COF ? Stiu ca prima reactie e sa zici ca NU... dar mai gandeste-te... ca eu sunt o persoana speciala pe acest forum... si primesc de obicei si ceva Bonusuri... asa mai pe blat.

 

Lasand gluma la o parte daca vrei sa ne vedem trimite-mi PM ca eu nu pot, si mai discutam. Aici is multi dusmani... 🤣🤣🤣 si rechini...

Eu nu folosesc pm decât daca am o problema legată de cont. Ce îți dorești tu fix asta nu se poate, Nu pers in stare de ebrietate,  Nu COF, Nu CIM și îți si ecplic că poate mai sunt si alti curioși :

NU MA INTERESEAZĂ CUM TE SIMTI IN ULTIMILE 3 SECUNDE PTC PE MINE MA INTERESEAZĂ SA TE FAC SA TE SIMȚI BINE PE PARCURSUL ÎNTREGII ÎNTÂLNIRI 

si ca un adaos FII SIGUR CA TOATA ATENȚIA MEA E ÎNDREPTATĂ SPRE CLIENT PTC NU MA MULTUMESC SA ÎȚI IAU BANII O SINGURĂ DATĂ  😘

 

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:In apa... :D
  • Oras:In apa... :D
Acum 14 ore, max6969 a spus:

Si doar am spus ca blonda are cuvinte cu ea... 😉

@Gingo ala e Crezul (daca nu ma insel)....   Nu stii tu de astea... paginule :D

Are.. dar si eu stiu sa vorbesc... am fost la gradinita... Ray poate confirma... daca mai e cu noi pe aici... ca e cam suparat in ultima vreme.... ii e dor de Deea 😀

 

 

Acum 13 ore, michaeljiji a spus:

Încet, încet devine topic bun de "Acces direct", abia ce mi-am făcut o pungă de popcorn! 

Astept episodul 2, cu sufletul la pu.. gura, pardon. 🤣

Hai sa te bag si pe tine in seama ca vad ca plangi pe aici... sa te simti si tu important ca te-a bagat o LEGENDA in seama...

Se zice 'Abces din rect'...

  • Minus 2
Link spre comentariu
  • Oras:Galați
  • Oras:Galați
La 15.12.2020 la 14:12, andreiaxxx a spus:

Și? Vroiai sa fii pește nebunule 🤣🤣🤣🤣 ai greșit "curva" baiatu'meu

Nu mai rupe din context , mă refeream la atarnacii care au încercat să intre pe contul meu, cat despre pește chiar nu mă interesează la șase unu , de ani am obținut ceea ce am vrut de la tine .

Mă bucur că am terminat mai repede treaba in Galați, plec și nu mă mai întâlnesc cu tine la trecerea de pietoni când vii de la bancă. Îți doresc tot binele din lume, sănătate multe planuri realizate ,spor la bani să nu te mai plângi că nu ai.

Link spre comentariu
  • Oras:Galați
  • Oras:Galați

Cât ține de servicii nu am zis nimic decât că ai fost elixirul tinereții mele adică mi am dat seama că rama mea nu a murit de tot,am mai exersat și pe ceva mai tânăr decât tine la care am avut abonament că preț la fel,și mai ieftine vorba unui clasic în viață de pe acest site,,sunt destule mai ieftine și servicii mai bune".

Link spre comentariu
  • Oras:Galați
  • Oras:Galați

Am plecat din Galați așa că nu pot sa te mai bântui,in schimb pentru serviciile oferite de tine ce pot zice  , pentru mine au fost foarte bune că am mai zis și adevăruri despre tine nu ar trebui să te deranjeze.

Știind că ți place mult spor la bani

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...