Jump to content

Andreea noua in Galati 0731441272

Recommended Posts

• Replies 429
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

multă lume necăjită :))))

Buna searaaaa.....programul e prelungit astazi si maine....va pup si va astept cu drag

😘😘😘😘😘pupiciii

Posted Images

On 12/1/2020 at 5:42 AM, xxlxxl said:

Felicitări Andreea,ar trebui să ți dau numele ,ai reușit sa pui pe cineva să mi taie cauciucurile la mașini ce oferi aia primești,eu te am respectat pe tine și meseria ta.

2 hours ago, xxlxxl said:

Se pare că o cunoști bine ii știi și numele adevărat ,era de așteptat ai crezut vrajelile ei ,  

Pai nu aveai tu datele ei de o amenintai ca de le-ai dat mai departe la toti baetii destepti? Au ajuns unde trebuie stai linistit 🤣

Acum 3 ore, mareleshaf a spus:

Pai nu aveai tu datele ei de o amenintai ca de le-ai dat mai departe la toti baetii destepti? Au ajuns unde trebuie stai linistit 🤣

Exclus nu am făcut așa ceva nu sunt genul de om să fac rău, eram supărat că  a promis ceva și a plecat mai devreme ,eu credeam că sunt clientul ei fidel de aceea m am supărat. Da ii cunosc familia și nu am cum să i fac rău,dar în perioada aia cineva a umblat la cauciucurile de la mașini noroc că nu trecusem la exploatarea de iarnă , pluș că cineva incerca sa mi spargă contul de aici din două locații diferite. Și sincer îmi este milă de ea îi știu situația se zbate singură sper sa fie sănătoasă și să revină la Galați sa va bucure cu serviciile ei. Eu o aștept la București