Sari la conținut

Andreea noua in Galati 0731441272


andreiaxxx

Postări Recomandate

  • Oras:.
  • Oras:.

 

 Locatia 9, o camera curata intr-un bloc din centru (nu imi mai aduc aminte adresa, a trecut mai bine de o saptamana de atunci, am primit adresa prin sms si am luat un taxi, deh.. nu sunt din localitate) pat mare confortabil, lipsa AC Andreea 9, față fumoasa de papushika (10+), picioare la kilometru, fund frumusel, sanii mici si moi (asta a depunctat)   Atitudine 9, f amabila (poate si pt ca nu era prima intalnire) mai vorbareata ca data trecuta ii place sa conduca actiunea asa cum vrea ea si nu neaparat cum ar vrea si partenerul, dar o face bine Oral neprotejat 9+ deepthroat mult si bine facut, limbi peste tot, chiar mai bine facut dacat la intalnirea anterioara (mi-am adus aminte.. ii spuneam: iti sta bine cu dansa in loc de nas ! ea, zambind: da, cu o fățucă ca a mea nici nu mai e nevoie sa fac oral, o pun in fata gurii si.. gata !) 

dovada: 

post-7097-0-89397300-1561044129_thumb.jpg 

Normal protejat 10 (cu un +) chiar daca fara LOT.. nu am insistat pentru ca stiam ca ce va urma va compensa: din pozitia caprita am ajuns la foarfeca apoi ea complet pe burta cu fundul bine arcuit in sus si cambrat si picioarele cracacite astfel incat sa intre bine de tot si simultan FK peste umar  

250 lei pentru ~ o ora   ca si la postarea anterioara, inchei zicand: Andreea.. o dulceata de fata !   :) 

  

  • Like 3
  • Minus 1
Link spre comentariu
  • Oras:Galați
  • Oras:Galați

Locatia 9, o camera curata intr-un bloc din centru (nu imi mai aduc aminte adresa, a trecut mai bine de o saptamana de atunci, am primit adresa prin sms si am luat un taxi, deh.. nu sunt din localitate) pat mare confortabil, lipsa AC Andreea 9, față fumoasa de papushika (10+), picioare la kilometru, fund frumusel, sanii mici si moi (asta a depunctat)   Atitudine 9, f amabila (poate si pt ca nu era prima intalnire) mai vorbareata ca data trecuta ii place sa conduca actiunea asa cum vrea ea si nu neaparat cum ar vrea si partenerul, dar o face bine Oral neprotejat 9+ deepthroat mult si bine facut, limbi peste tot, chiar mai bine facut dacat la intalnirea anterioara (mi-am adus aminte.. ii spuneam: iti sta bine cu dansa in loc de nas ! ea, zambind: da, cu o fățucă ca a mea nici nu mai e nevoie sa fac oral, o pun in fata gurii si.. gata !) 

dovada: 

attachicon.gif a-xxx.jpg 

Normal protejat 10 (cu un +) chiar daca fara LOT.. nu am insistat pentru ca stiam ca ce va urma va compensa: din pozitia caprita am ajuns la foarfeca apoi ea complet pe burta cu fundul bine arcuit in sus si cambrat si picioarele cracacite astfel incat sa intre bine de tot si simultan FK peste umar  

250 lei pentru ~ o ora   ca si la postarea anterioara, inchei zicand: Andreea.. o dulceata de fata !   :) 

 

Mulțumesc

Tin sa anunț ca am revenit

Link spre comentariu
  • Oras:Galați
  • Oras:Galați

Bună, dragilor, sunt disponibila in Galați pentru o perioadă limitată.

Condițiile sunt urmatoarele:

 

Locație: doar Deplasare la domiciliul tău sau la hotel

 

Tarif: 300 lei ora

 

Servicii: oral neprotejat cu deep, FK, 69, sex normal Protejat

 

Nr de contact: 0731441272

Prefer doar contact prin sms deoarece acest nr este si pe topicul din București și nu doresc sa ne încurcăm :)

Va rog programarile sa fie facute cu cel putin o oră înainte pentru o întâlnire reușită!

Link spre comentariu
  • Oras:Romania
  • Oras:Romania

Bună, dragilor, sunt disponibila in Galați pentru o perioadă limitată.

Condițiile sunt urmatoarele:

 

Locație: doar Deplasare la domiciliul tău sau la hotel

 

Tarif: 300 lei ora

 

Servicii: oral neprotejat cu deep, FK, 69, sex normal Protejat

 

Nr de contact: 0731441272

Prefer doar contact prin sms deoarece acest nr este si pe topicul din București și nu doresc sa ne încurcăm :)

Va rog programarile sa fie facute cu cel putin o oră înainte pentru o întâlnire reușită!

Câteva poze recente???
Link spre comentariu
Vizitator marmotto
Reputație: 0

Câteva poze recente???

Daca ai un "cuibusor de nebunii" nu o rata, nu vreau sa ii fac reclama mascata, nu am niciun interes, dar iti spun eu, nu ai ce pierde. Am fost la ea, dar in loc sa o fut, am carat dupa mine mini-studioul foto. Ehh, fiind prost (adica eu), stii cum se spune, pățăști...

 

De fapt, de doua ori nu s-au legat astrele, a doua oara pentru ca avea pwla tare cel care era programat inaintea mea, iar eu ma plictisisem sa fac ture in jurul blocului, asteptand 5 minute, apoi inca 10, iar inca 5, dupa care am plecat.

 

Ehhh, asta este, nu le poti avea pe toate. :)

 

Ma bucur ca a revenit, cand am intrebat-o daca mai revine, spunea ca sansele sunt de la inexistente la extrem de scazute, dar fiind doar pe deplasari, nu am "cuibusor de nebunii"... :(  :no2

 

Pup, Andreea !

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Galați
  • Oras:Galați

eu m-am abtinut de la comentariul asta :))

Cu locatie 250h,fara locatie 300h.Matematica ei ma invinge

Da serios acuma ...mai plătești si taxiu dus-intors si unde ajungi ? Majoritatea în alt oraș aveau finalizarea 100 aici au venit cu 150 de ce nu stiu

Nu vă obosiți colturile minții sa-mi înțelegeți matematiaca. Nu am spus sa-mi plătească nimeni taxiurile.

Cine știe cunoaște ;)

Link spre comentariu
  • Oras:Galati
  • Oras:Galati

Cine a vizitat-o pe Andreea știe ca , fie 250 fie 300 e un best deal ! O tipa super si o frumoasa pe deasupra ! Am vizitat-o și in Galati dar și in București , ultima data prin toamna, așa ca nu prea sunt proaspete detaliile! Oricum media sare de 8,50 din punctul meu de vedere, cu toate ca nu sunt tocmai fan slim , skinny! Îmi Pare rău ca nu are locatie in Galati, sper sa rezolve curând! Dacă nu , asta e! P.s : când te întorci in București?

Link spre comentariu
  • Oras:Galati
  • Oras:Galati

Cine a vizitat-o pe Andreea știe ca , fie 250 fie 300 e un best deal ! O tipa super si o frumoasa pe deasupra ! Am vizitat-o și in Galati dar și in București , ultima data prin toamna, așa ca nu prea sunt proaspete detaliile! Oricum media sare de 8,50 din punctul meu de vedere, cu toate ca nu sunt tocmai fan slim , skinny! Îmi Pare rău ca nu are locatie in Galati, sper sa rezolve curând! Dacă nu , asta e! P.s : când te întorci in București?

Testul COVID il are la zi?

Link spre comentariu

Ce importanta are? Il face acu, in secunda 2 il ia si e negativ, in secunda 3 o fute un asimptomatic...si in secunda 4 e pozitiva.

Desigur am exagerat putin, dar ideea ati prins-o. Cam asa stau lucrurile.... asta daca nu cumva se fut ambii cu masca N95 pe fata, nu chirurgicala.

Dar la distanta necesara fututului chiar si un N95... nu cred ca ofera cine stie ce protectie. Asta daca n-ai pula de elefant sau balenoi sa respecti distantarea fizica :laugh2

Link spre comentariu
  • Oras:Galați
  • Oras:Galați

Bună din nou băieți! De mâine dupa ora 14:00 sunt oficial disponibilă în Galați. Locația va fi in Tiglina, undeva pe Brailei.

 

Tarif: 150lei finalizarea

250lei ora

Iar ca servicii tot ce ține de oral si normal doar ca fara finalizare orală sau faciala.

Prefer programarile pe whatsapp sau sms normal!

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Membru Premium
  • Oras:Outcall
  • Oras:Outcall

Bună din nou băieți! De mâine dupa ora 14:00 sunt oficial disponibilă în Galați. Locația va fi in Tiglina, undeva pe Brailei.

 

Tarif: 150lei finalizarea

250lei ora

Iar ca servicii tot ce ține de oral si normal doar ca fara finalizare orală sau faciala.

Prefer programarile pe whatsapp sau sms normal!

bine ai (re-)venit ^_^

  • Like 6
  • Minus 1
Link spre comentariu
  • Membru Premium
  • Oras:Galati
  • Oras:Galati

Bună din nou! Locația este pe Brăilei, la Ultimul Leu!

Bine ai venit (din nou) la Galati , pisi :lol:    

O mica recomandare daca imi permiti - mai pune o poza , doua cu tine, ca sunt multi aici care n-au rabdare sa rasfoiasca 3 pagini pe GL sau 50 de pagini pe Bucuresti sa se informeze.... :D

O parte dintre noi am avut deosebita placere de a te cunoaste, dar pe Galati sunt destul de multi membri noi, majoritatea inscrisi anul asta , si cred ca daca pui cateva poze ar fi de ajutor pentru toata lumea .... :D

 

Topicul de pe Bucuresti unde se pot gasi recenzii este asta 

https://nimfomane.com/forum/topic/102736-andreea-new-0731441272/

  • Like 1

 

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...