Sari la conținut

Miskin utilizatorul lunii si RozKendra banata!


Postări Recomandate

  • Oras:In papuris ca sa ma chis
  • Oras:In papuris ca sa ma chis

Iti voi raspunde eu personal Stali,dat fiind ca mi-esti drag. Am facut spam cu linkul concurentei pt a n oara.

 

E drept am avut motivele mele cum pot explica succint,logic si deductibil orice fac. Doar ca nu prea am chef sa imi explic motivele si faptele. In niciun caz procesul pragmaticii. Cu nimeni deocamdata :)

Rozi ca o recomandare asa , daca vrei sa ti cont de ea bine , nu  , tot bine. Ti-o zic din respect si ptr. ca te percep ca pe o fata destul de isteata .

Incearca sa nu mai amesteci dragostea ta fata de Pisic cu businessul  acestuia , adica borcanele cu sticlele.

De ce ti-o spun ? Din experienta proprie . Cu 2 ani inainte sa ma casatoresc am trecut prin 2 relatii in care se cam amestecau "trebile" acestea  , fapt ptr. care am zis PASS si am trecut la faza urmatoarea .

Iti promisesem o poveste , la mine pe toping , din Real Life ce-i drept , al meu . Nu am avut timp s-o scriu ce-i drept , poate am sa am mai mult pe viitor si o s-o scriu .E o poveste cu multe invataminte .

Link spre comentariu

Rozi ca o recomandare asa , daca vrei sa ti cont de ea bine , nu  , tot bine. Ti-o zic din respect si ptr. ca te percep ca pe o fata destul de isteata .

Incearca sa nu mai amesteci dragostea ta fata de Pisic cu businessul  acestuia , adica borcanele cu sticlele.

De ce ti-o spun ? Din experienta proprie . Cu 2 ani inainte sa ma casatoresc am trecut prin 2 relatii in care se cam amestecau "trebile" acestea  , fapt ptr. care am zis PASS si am trecut la faza urmatoarea .

Iti promisesem o poveste , la mine pe toping , din Real Life ce-i drept , al meu . Nu am avut timp s-o scriu ce-i drept , poate am sa am mai mult pe viitor si o s-o scriu .E o poveste cu multe invataminte .

ce faci bă miky77, sclav al renumitului livuță fără puță?

acu verși tot din casă?!

adică recunoști sus și tare că înainte de a te căsători erai pește și ai avut 2 relații cu curvele tale?! :laugh2

și apoi ai trecut la ”faza următoarea” și te-ai însurat cu a treia curvă???  :laugh2  :laugh2  :laugh2

Ia mai spune! Detaliază băiatule! Tactu livuță știe și el ce-ai făcut?!  :laugh2

Link spre comentariu
  • Oras:In papuris ca sa ma chis
  • Oras:In papuris ca sa ma chis

Besi ma talambule  la Palmuela ta , poate termini de pus faianta in baie pe ziua de azi

Si ptr. cunostintele tale generale , ca tot esti curios  dau acum din casa : sunt casatorit de 14 ani (singura de altfel) iar pana la aceasta s-au derulat cateva  relatii prin viata mea

Tu in schimb ....cu Palmuela toata ziua

Hai razi ca muta la poola in continuare , da vezi sa nu faci bataturi in palma ....da-i mai incet din mana 

  • Like 6
  • Minus 15
Link spre comentariu

Besi ma talambule  la Palmuela ta , poate termini de pus faianta in baie pe ziua de azi

Si ptr. cunostintele tale generale , ca tot esti curios  dau acum din casa : sunt casatorit de 14 ani (singura de altfel) iar pana la aceasta s-au derulat cateva  relatii prin viata mea

Tu in schimb ....cu Palmuela toata ziua

Hai razi ca muta la poola in continuare , da vezi sa nu faci bataturi in palma ....da-i mai incet din mana 

Bă mikyduță, acum ne-am lămurit cu toții! 

Tu ești doar un puștan care e căsătorit ”de 14 ani (singura de altfel)”  cu doamna Manuela!  :laugh2

Înainte probabil că ai avut ceva relații oedipiene cu maică-ta sau cu vreo mătușă.

Acum te ”îndrumă” uncheșu livuță fără puță și accepți toate mizeriile/perversiunile la care te supune libidinosu bătrân, în speranța că poate o să vezi și tu cu ochii tăi, în realitate minunea cea mare: PIZDA!  :laugh2  :laugh2  :laugh2 

Link spre comentariu
  • Oras:In papuris ca sa ma chis
  • Oras:In papuris ca sa ma chis

Bă mikyduță, acum ne-am lămurit cu toții! 

Tu ești doar un puștan care e căsătorit ”de 14 ani (singura de altfel)”  cu doamna Manuela!  :laugh2

Înainte probabil că ai avut ceva relații oedipiene cu maică-ta sau cu vreo mătușă.

Acum te ”îndrumă” uncheșu livuță fără puță și accepți toate mizeriile/perversiunile la care te supune libidinosu bătrân, în speranța că poate o să vezi și tu cu ochii tăi, în realitate minunea cea mare: PIZDA!  :laugh2  :laugh2  :laugh2 

daca ma grabeam prostanacule aveam unul ca tine , dar nu asa fraier 

Ia zi prostutule cum e cu punctul 9 de la compunere  , varsa tot  Palmuela 

  • Like 6
  • Minus 15
Link spre comentariu
  • Oras:Satu' cu ministri
  • Oras:Satu' cu ministri

Besi ma talambule  la Palmuela ta , poate termini de pus faianta in baie pe ziua de azi

Si ptr. cunostintele tale generale , ca tot esti curios  dau acum din casa : sunt casatorit de 14 ani (singura de altfel) iar pana la aceasta s-au derulat cateva  relatii prin viata mea

Tu in schimb ....cu Palmuela toata ziua

Hai razi ca muta la poola in continuare , da vezi sa nu faci bataturi in palma ....da-i mai incet din mana 

Adică vrei să spui că are urme de labă în baie?  :laugh2

  • Like 4
  • Minus 3
Link spre comentariu
  • Oras:In papuris ca sa ma chis
  • Oras:In papuris ca sa ma chis

Adică vrei să spui că are urme de labă în baie?  :laugh2

urme ? a placat-o peste de vre-o 10 ori , numai cate clone si-a facut de luni de zile de grija noastra  :laugh2

distractie maxima cu el cand intra ...in forta  :no2

  • Like 6
  • Minus 15
Link spre comentariu
  • Oras:Satu' cu ministri
  • Oras:Satu' cu ministri

urme ? a placat-o peste de vre-o 10 ori , numai cate clone si-a facut de luni de zile de grija noastra  :laugh2

distractie maxima cu el cand intra ...in forta  :no2

Râdem noi, dar e trist! E trist că asemenea ipochimeni sunt în libertate. 

  • Like 4
  • Minus 3
Link spre comentariu
  • Oras:Satu' cu ministri
  • Oras:Satu' cu ministri

bă moș picon, ia explică tu la toată pulimea: ce înseamnă mai exact ”ipochimen”?

o fi vreunu care te-a futut în gură și l-ai ținut minte?

o fi poate vreunu care le dă muie sclavilor lui livuță făr”de puță?

:laugh2  :laugh2  :laugh2

IPOCHÍMEN, ipochimeni, s. m. (Învechit, azi numai ironic) Persoană, personaj, ins, individ. Iată ce ipochimen de amic își găsise ceasul rău să-i scoată în cale. C. PETRESCU, A. R. 11. Firește că, după potriva ipochimenilor, n-are să-ți fie osteneala degeaba... Ai înțeles ? CARAGIALE, P. 100. Ah, scumpa mea cucoană Chiriță hăi !... crede-mă că de cînd sînt în lume n-am întîlnit un ipochimen atît de nostim ca mata. ALECSANDRI, T. I 200. – Pl. și: ipochimene

  • Like 4
  • Minus 3
Link spre comentariu

 

IPOCHÍMEN, ipochimeni, s. m. (Învechit, azi numai ironic) Persoană, personaj, ins, individ. Iată ce ipochimen de amic își găsise ceasul rău să-i scoată în cale. C. PETRESCU, A. R. 11. Firește că, după potriva ipochimenilor, n-are să-ți fie osteneala degeaba... Ai înțeles ? CARAGIALE, P. 100. Ah, scumpa mea cucoană Chiriță hăi !... crede-mă că de cînd sînt în lume n-am întîlnit un ipochimen atît de nostim ca mata. ALECSANDRI, T. I 200. – Pl. și: ipochimene

 

amice, ești idiot?!  :laugh2

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...