Sari la conținut

Adriana 0753584839 Sighisoara


soty84

Postări Recomandate

  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Salut ,

Eram in trecere prin Sighisoara si am fost la domnișoara din anunț ( publi24)

Fata este foarte ok 1.55 si 45 kg extrem de simpatica , nu descriu acțiunea va las pe voi sa descoperiți ,

Locație 8 , baie 9 ,

Note 10 GFE ,

Oral 9 ,

Normal 10 pune pasiune :)

Halatul 250 o ora , domnișoara are locație ,

Spor la treaba :)

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Salut ,

Nu am pus poze deoarece pozele sunt Photoshop , tipa este simpatica este ea in poze numai ca este mai 'bronzata' nu știu daca este gipsy 100% oricum chiar m-am simțit bine si pot spune ca am stat aproape 2 h ...nu m-a grăbit si ai ce discuta cu ea ...eu recomand chiar daca prețul este unul ridicat ,

Un minus ar fi mobila care este bătrânească dar este curat !

Link spre comentariu
  • Oras:Mures
  • Oras:Mures

Salut ,

Nu am pus poze deoarece pozele sunt Photoshop , tipa este simpatica este ea in poze numai ca este mai 'bronzata' nu știu daca este gipsy 100% oricum chiar m-am simțit bine si pot spune ca am stat aproape 2 h ...nu m-a grăbit si ai ce discuta cu ea ...eu recomand chiar daca prețul este unul ridicat ,

Un minus ar fi mobila care este bătrânească dar este curat !

E greu de schimbat culoarea pielii in Photoshop fara sa afectezi intreaga imagine. Parerea mea!

Link spre comentariu
Vizitator etala
Reputație: 0

Sunt aproape sigura ca este vorba despe ea:

 

Nu este vorba de ea, sunt 2 fete total diferite. Cat despre poze, sunt false, nici nu stiu de ce mai discutati. Fata e cat se poate de etnie, dar e curata si amabila. Am fost la ea acum vreo luna si jumatate. Mi-a comunicat la telefon detaliile si preturile, am ramas sa o sun peste o jumatate de ora sa imi dea adresa exacta. Cand a venit momentul, am sunat si avea tel inchis, noroc ca am mai insistat si in cele din urma am ajuns la ea. Locatia este o garsoniera ca pe vremuri, dar e curata si ok pentru asa ceva. Actiunea in sine foarte ok, oral neprotejat de nota 8 asa, normal protejat in mai multe pozitii, FK din greu (foarte curata si nefumatoare dupa cum mi-a zis). Per total eu zic ca merita incercata, dar sa nu aveti asteptari mari dupa poze, are maxim 1.50 fata, si e vinetica :D Spor la ciocanit!

Link spre comentariu

Buna tuturor . 

 

Am sunat am obtinut o programare , locatie intr-un bloc de garsoniere destul de murdar . Am ajuns , nu este fata din pozele de mai sus , este o tigancusa conform descrierii colegului de mai sus . Eu nu am ramas deci nu am ce sa mai scriu , decit ca fata mi-a cerut banii pe taxi pt ca a venit la intalnirea cu mine .... Am refuzat , daca era cine zice ca este in anunt ramaneam ...

o zi buna 

zodrac 

Link spre comentariu

Buna tuturor . 

 

Am sunat am obtinut o programare , locatie intr-un bloc de garsoniere destul de murdar . Am ajuns , nu este fata din pozele de mai sus , este o tigancusa conform descrierii colegului de mai sus . Eu nu am ramas deci nu am ce sa mai scriu , decit ca fata mi-a cerut banii pe taxi pt ca a venit la intalnirea cu mine .... Am refuzat , daca era cine zice ca este in anunt ramaneam ...

o zi buna 

zodrac 

ne poti spune cam pe unde sta ?

Link spre comentariu
  • Oras:CLUJ-NAPOCA
  • Oras:CLUJ-NAPOCA

Am trecut si eu pe la Adriana, sunat raspuns rapid, indrumat spre locatie, str cu nume de Flori , ajuns in locatie, o mica garsoniera,gasit o fata max 1,40, de etnie mai era o doamna in bucatarie cica colega, am fost bagat in camera unde am convenit ca raman la un numar, primit prosop curat, facut dus, Baie mica dar curat geluri multe. intors in camera ma asteptat goala fata, sani frumosi ceva tatuaje. Actiunea a fost insa una modesta, oral protejat foarte putin facut doar ca na trebuie, dupa care trecut la normal aici mai pune un pic de suflet, geme fals, schimbat cateva poziti finalizat capison. Platit suma convenita 150 ron si dus am fost. Nu merita mai mult de o 100.eu nu mai revin.

Note.OP 6 NP 6

Link spre comentariu

Da, este activa doar ca a trecut pe circuit inchis. Cere 300 ron pe ora, presteaza oral p/np dar fara finalizare, si normal protejat. Oralul este slabut, fara deep si fara atentie la bilute, doar cat sa te pregateasca pt normal. Normalul este ok, fara artificii dar se implica. Accepta si fk. Este de culoare, daca ai probleme cu asta nu te duce. Este si micuta, dar cu un corp bine proportionat cum se vede si in poze.

Daca reusesti sa faci acel celebru click, ai parte de o partida soft, dar paeca cu amanta sau prietena. Eu pentru asta ma duc.

Spor la ciocanele.

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:Transylvania
  • Oras:Transylvania

Da, este activa doar ca a trecut pe circuit inchis. Cere 300 ron pe ora, presteaza oral p/np dar fara finalizare, si normal protejat. Oralul este slabut, fara deep si fara atentie la bilute, doar cat sa te pregateasca pt normal. Normalul este ok, fara artificii dar se implica. Accepta si fk. Este de culoare, daca ai probleme cu asta nu te duce. Este si micuta, dar cu un corp bine proportionat cum se vede si in poze.

Daca reusesti sa faci acel celebru click, ai parte de o partida soft, dar paeca cu amanta sau prietena. Eu pentru asta ma duc.

Spor la ciocanele.

 

    Mersi de pont. Incerc sa dau de ea, chiar daca spui ca este pe "circuit inchis".

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...