Sari la conținut

0744238333 Iza Bruneta fara fite


bigpapa

Postări Recomandate

Deci... urat este ca a spus citez "am revenit"  pai unde tuti tatuajele tale esti?   trebuia corect sa spuna: am sa revin in cateva zileaproximativ 69 ... era mult mai clar si nu starnea reactii de asteptare, de oftica sau regret. eu reactionez asa de nerabdare. abia astept sa o prind sa o rup pe genunchi. stie sigur cine sunt.... 

Link spre comentariu
  • Oras:ploiesti
  • Oras:ploiesti

Fata știe că este criza, asa ca a anuntat din timp, astfel incat cei care doresc sa petreaca momente intense in compania ei sa aiba răgazul necesar obtinerii sumelor de bani.

Eu n-am uitat-o. E "varză"!

Sunt în același asentiment cu tine. Când mă gândesc la ea parcă deja simt dinții ei cum mă scrijelesc!
  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Centru
  • Oras:Centru

Soarta, uneori nu te pui cu ea... dar ce sa faci nu poti fi pe placul tuturor , uni vor asa alti vor asa , daca spui mai fata ma musti sau mai fata te miri ce se rezolva😉

Cand se vorbeste cu vorba frumoasa nu cred ca nu se rezolva , eu sunt genul care ma conformez situatiei dar daca nu spui nu am de unde sa stiu ðŸ˜ðŸ™

  • Like 1
Link spre comentariu
Vizitator marcus_cezar
Reputație: 0
  • Oras:bruxelle
  • Oras:bruxelle

vroiam sa-i dau o belita azi am sunat-o pe la 5.30 insa tel inchis o so belesc eu in urmatorele zile

 

https://s3.publi24.ro/vertical-ro-f646bd5a/extralarge/20201126/0730/b4538ab3722d11e759b2923de7bdfd48.jpg

Poti sa aștepți mult si bine o sun de o săptămână si nu răspunde, dupa 3 numere diferite, ma gândeam ca al meu la blocat, telefonul suna dar nu răspunde ea

Link spre comentariu
Vizitator marcus_cezar
Reputație: 0

Poti sa aștepți mult si bine o sun de o săptămână si nu răspunde, dupa 3 numere diferite, ma gândeam ca al meu la blocat, telefonul suna dar nu răspunde ea

nu m-am agitat so am fost foarte ocupat sa explorez pizdute  noi insa daca vorm avea oportunitatea dupa data de 6 decembrie sigur ca o so re vizitez

 

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...