Sari la conținut

0744238333 Iza Bruneta fara fite


bigpapa

Postări Recomandate

Vizitator allview1
Reputație: 0

A fost anuntu meu asta cu poze false ca sa nu im mai fure pozele și Nr d tel sa im facă anunț pe Iași , Suceava , Pitești și Timișoara

:))) Busted :)))

Pai in același timp aveai si anunțul cu pozele tale...

Ma rog, nu contează. Te întrebam din același motiv pentru care sugeram colaborarea cu Iulia.

Link spre comentariu
Vizitator allview1
Reputație: 0

‍♀

Nu ma refer la show lesbi (deși nu se știe niciodată :D), zic doar sa intrați amândouă cu un client.

Ce se întâmpla in timpul acțiunii rămâne sa citim aici (sau nu) :))

Link spre comentariu
Vizitator all_star
Reputație: 0

Nu, nu am fost nu ne cunoaștem .... dar sa vorbim civilizat nu costa nimic. CORECT?

 

 

Nu-ti mai bate capul cu toate jegurile umane care fura pozele altora, lasa-i in plata Domnului.  Acum sa revenim la ceea ce ne intereseaza, adica la serviciile tale.  Oferi si french kiss, dac-am igiena orala impecabila ?! 

Eu ti-am vorbit civilizat, dar tu in continuare m-ai ignorat, evitand raspunsul la intrebare !!!

Link spre comentariu
Vizitator all_star
Reputație: 0

D aia exista Nr d tel și anunț.... im cer mii de scuze dar mai multe detali îți dau la telefon .

Sa-nteleg ca pentru tine e tare greu sa raspunzi aici pe forum.  :slap2  E vreun secret sau ce PLM. Am vazut anuntul tau de pe publi 24 dar nu scrie nimic in legatura cu ceea ce te-am intrebat.  Daca tu crezi ca-i mai usor sa te sune clientii  de nu stiu cate ori pe zi pt. a-ti cere detalii, atunci procedeaza asa-n continuare. Sper ca nu te-ai suparat pe mine. O seara buna !!!

Link spre comentariu
  • Oras:In papuris ca sa ma chis
  • Oras:In papuris ca sa ma chis

Sa-nteleg ca pentru tine e tare greu sa raspunzi aici pe forum.  :slap2  E vreun secret sau ce PLM. Am vazut anuntul tau de pe publi 24 dar nu scrie nimic in legatura cu ceea ce te-am intrebat.  Daca tu crezi ca-i mai usor sa te sune clientii  de nu stiu cate ori pe zi pt. a-ti cere detalii, atunci procedeaza asa-n continuare. Sper ca nu te-ai suparat pe mine. O seara buna !!!

mie mi se pare o intreaga balacareala aici si nici nu am rabdare sa caut  :slap2

 

nici nu mi-am dat seama daca  alexandra3 si iulia386 sunt una si aceasi , serviciile nu le vad afisate......etc  :no2

  • Like 7
  • Minus 14
Link spre comentariu
Vizitator all_star
Reputație: 0

mie mi se pare o intreaga balacareala aici si nici nu am rabdare sa caut  :slap2

 

nici nu mi-am dat seama daca  alexandra3 si iulia386 sunt una si aceasi , serviciile nu le vad afisate......etc  :no2

Nu sunt una si aceeasi persoana. Au topice separat pe sectiunea Ploiesti.  :)

Link spre comentariu
  • Oras:Ploiesti
  • Oras:Ploiesti

mie mi se pare o intreaga balacareala aici si nici nu am rabdare sa caut  :slap2

 

nici nu mi-am dat seama daca  alexandra3 si iulia386 sunt una si aceasi , serviciile nu le vad afisate......etc  :no2

 

asa ma gandeam si eu ca e aceeasi fata, dar mi-ai luat-o inainte scriind :)

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Ploiesti
  • Oras:Ploiesti

mie mi se pare o intreaga balacareala aici si nici nu am rabdare sa caut  :slap2

 

nici nu mi-am dat seama daca  alexandra3 si iulia386 sunt una si aceasi , serviciile nu le vad afisate......etc  :no2

 

asa ma gandeam si eu ca e aceeasi fata, dar mi-ai luat-o inainte scriind :)

Link spre comentariu
  • Oras:In papuris ca sa ma chis
  • Oras:In papuris ca sa ma chis

Nu sunt una si aceeasi persoana. Au topice separat pe sectiunea Ploiesti.  :)

 pai am vazut celalalt topic dar acolo alexandra3 recunoaste cand este intrebata vsv de acest topic ca "da mai are" ce naiba sa intelegi ? ca nu au chef de treaba  ? :hmmm

Link spre comentariu
  • Oras:In papuris ca sa ma chis
  • Oras:In papuris ca sa ma chis

100 fin oral și normal

200 ora

Analul se plătește extra

 

 

 

Acum e Ok?

APP ... nu m-am supărat ca n-am Dc...

unde ai locatia ? la zona ma refer

Link spre comentariu
Vizitator all_star
Reputație: 0

 pai am vazut celalalt topic dar acolo alexandra3 recunoaste cand este intrebata vsv de acest topic ca "da mai are" ce naiba sa intelegi ? ca nu au chef de treaba  ? :hmmm

Ar fi bn sa-si pastreze numai topicul asta, ca sa nu mai existe alte confuzii. 

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...