Sari la conținut

Red light masaj erotic


Postări Recomandate


  • Oras:Ploiesti
  • Oras:Ploiesti

Salutare!

Am găsit întâmplator pe facebook reclama unui nou salon de masaj erotic in Mures. Curios din fire si dornic sa incerc ceva nou sun la numărul afisat acolo si anume 0757656440.

Imi raspunde o domnisoara amabila, intreb daca este vorba de masaj erotic, imi raspunde afirmativ si imi spune preturile incepand de la 150 lei la 600 in functie de ce doresti.

Fac programare in 30 de minute si imi spune unde are locatia strada Iuliu Maniu (zona primariei), numarul si apartamentul.

Ajung acolo, intru in bloc, apartamentul este la subsol, acolo imi deschide domnita cu care discutasem, din pacate ea nu face masaj si imi prezinta singura fata disponibila.

Ma duc in camera cu ea, dupa aceea merg la dus si incepe masajul.

Note:

Locatie 9 aranjat ok, prosop curat, lumanari parfumate, fara oglindă.

Aspect dameza: 6,5 micuta, cel mult 20 de ani, cam bruneta, posibil de etnie, slaba, sani maricei si tari, blonda de la recepție e mult mai buna.

Gfe: 6 destul de amabila, dar nu prea vrea sa fie atinsa, nu e lipicioasa deloc.

Masaj de relaxare: 6 incearca ea ceva acolo, nu prea ii iese.

Masaj erotic: practic nu am ce nota sa dau ca nu face body masaj, finalizare prin laba.

De cercetat ce colege mai are, poate sunt mai ok ca ea.

Achitat 150 lei pentru o ora, de fapt a durat cel mult 45 de minute door to door.

De revenit la ea clar nu, poate doar la alta fata de acolo. Am intrebat si salonul este deschis cam de 2 saptamani.

  • Like 9
  • Minus 4
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...