Sari la conținut

Natalia 0785188173


Postări Recomandate

  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Da, da am ajuns si eu si nu-mi pare rau

am sunat la tel [din semnatura] programat , am ajuns la timp [chiar mai devreme] 

Locatia- centrala cu multe locuri de parcare , locul de joaca curat, atmosfera de semi intuneric [placut la ochi]

Detalii- Natalia e frumushica ,slim, pielea fina ,bronzata [mie imi plac brunetele-deci sunt subiectiv] cu tatuaj la locul lui, piesa de rezistenta e funduletul [si nu exagerez], serviciile prestate -O nep ,FK, N pro,am reusit doar 3 pozitii [ da bune] , foarte atenta cu clientul ,GFE ridicat

Note- O- 9 [ as fi vrut mai mult]

          N-9,5 [10 poate la a doua vizita]

          GFE- 9

De recomandat pentru cei care plac slim,bruneta,gfe .Eu voi reveni [poate o mai prind pana la concediu]

Tarifare 150 lei/fin -timp nu stiu dar m-am incadrat ,nu am fost grabit ,atentionat ,deci superOK

  • Like 3
Link spre comentariu
  • Oras:Rond Alba Iulia
  • Oras:Rond Alba Iulia

Da, da am ajuns si eu si nu-mi pare rau

am sunat la tel [din semnatura] programat , am ajuns la timp [chiar mai devreme] 

Locatia- centrala cu multe locuri de parcare , locul de joaca curat, atmosfera de semi intuneric [placut la ochi]

Detalii- Natalia e frumushica ,slim, pielea fina ,bronzata [mie imi plac brunetele-deci sunt subiectiv] cu tatuaj la locul lui, piesa de rezistenta e funduletul [si nu exagerez], serviciile prestate -O nep ,FK, N pro,am reusit doar 3 pozitii [ da bune] , foarte atenta cu clientul ,GFE ridicat

Note- O- 9 [ as fi vrut mai mult]

          N-9,5 [10 poate la a doua vizita]

          GFE- 9

De recomandat pentru cei care plac slim,bruneta,gfe .Eu voi reveni [poate o mai prind pana la concediu]

Tarifare 150 lei/fin -timp nu stiu dar m-am incadrat ,nu am fost grabit ,atentionat ,deci superOK

multumesc frumos! Cu drag când doresti te astept te pup
  • Like 1
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...