Sari la conținut

Natalia 0785188173


Postări Recomandate

Buna dragilor! Am revenit pentru câteva zile ❤️ Va pup 

Nr contact:    0747459422

         Serviciile 💋

Preturile sunt urmatoarele:

-30 min* 150 ron

-60 min * 300 ron

 

#Ca servicii: -Sex Oral(Protejat/

Neprotejat in functie de igena)

#Sex Normal(PROTEJAT)

#FK(in functie de igena)

#Pozitia 69

#Cunnilingus

#Anillingus pasiv

#COB

#GFE

Extra servicii:CIM, COF,

(50 ron extra fiecare)

Link spre comentariu
1 oră în urmă, Natalialost a spus:

Buna dragilor! Am revenit pentru câteva zile ❤️ Va pup 

Nr contact:    0747549422

         Serviciile 💋

Preturile sunt urmatoarele:

-30 min* 150 ron

-60 min * 300 ron

 

#Ca servicii: -Sex Oral(Protejat/

Neprotejat in functie de igena)

#Sex Normal(PROTEJAT)

#FK(in functie de igena)

#Pozitia 69

#Cunnilingus

#Anillingus pasiv

#COB

#GFE

Extra servicii:CIM, COF,

(50 ron extra fiecare)

 

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Salut, tocmai ce m-am intors de la Natalia. Locatia Rin Grand Hotel(cam peste mana, dar merge). Am uitat sa intreb dar pare ca sta singura.
Modalitate de contact whatsapp, numarul postat de ea ieri. E o fata frumoasa, dar asta e relativ la ochii privitorului. Fiecare cum considera, are o atitudine deschisa, se vede ca se straduieste sa faca pe plac clientului, este toata numai un zambet. Daca te porti frumos ai numai de castigat. E prezenta cu tine mereu, pe parcursul intregii intalniri.  Face un oral bun, cu atentie la vecintatati si as adauga ca se joaca frumos, senzatii placute. Masaj de relaxare care isi atinge scopul. Nu m-am simtit deloc grabit. Am inteles ca vrea sa se mute in Vitan, eu i-am zis ca revin la ea odata ce schimba locatia. Am uitat sa intreb de program, data viitoare. Halatul 300/h. Natalia, m-am bucurat sa te cunosc, ne revedem data viitoare.

  • Like 1
  • Inimioara 1
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Va salut d-lor 🤠

Vizitat d-ra ieri...locația, cum a mai spus confratele mai sus la Rin, etaj superior, singura în locație..

I-am recomandat sa se mute că nu este o zona tocmai ok și este peste mana.. Stat 1 fin...am optat pt oral protejat cu atenție la sateliți, se bate peste gura...frumos🤩, trecut la mana iedului și finalizat in balon.

Priveliște de vis pt amatorii de slim/skinny.

Achitat la final 150 lei. Nu mi-a cerut banii înainte dat fiind faptul că ne cunoșteam. M-am întrebat dacă vreau să mă servească cu un suc/apa...foarte politicoasă.

Nu te simți grăbit, este acolo cu tine.

Poate se muta pe Cantemir unda mai fost, este mult mai accesibil.

De vizitat....da, cu toată încrederea.

 

  • Like 3
  • Inimioara 2
Link spre comentariu
Acum 20 ore, kosmin09 a spus:

Salut, tocmai ce m-am intors de la Natalia. Locatia Rin Grand Hotel(cam peste mana, dar merge). Am uitat sa intreb dar pare ca sta singura.
Modalitate de contact whatsapp, numarul postat de ea ieri. E o fata frumoasa, dar asta e relativ la ochii privitorului. Fiecare cum considera, are o atitudine deschisa, se vede ca se straduieste sa faca pe plac clientului, este toata numai un zambet. Daca te porti frumos ai numai de castigat. E prezenta cu tine mereu, pe parcursul intregii intalniri.  Face un oral bun, cu atentie la vecintatati si as adauga ca se joaca frumos, senzatii placute. Masaj de relaxare care isi atinge scopul. Nu m-am simtit deloc grabit. Am inteles ca vrea sa se mute in Vitan, eu i-am zis ca revin la ea odata ce schimba locatia. Am uitat sa intreb de program, data viitoare. Halatul 300/h. Natalia, m-am bucurat sa te cunosc, ne revedem data viitoare.

Mulțumesc pentru vizita! Te pup 💋

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...