Sari la conținut

Ramona noua in Galati !


Postări Recomandate

  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti
Salutare confrati
Vin de acolo ,postez de pe mobil. O casa pe Mihai Eminescu cu intrare direct din strada, langa VOXTV.
Inauntru două fete care nu au nimic in comun cu pozele,una slabuta fara sani,cealaltă tot micuta dar cu sani maricei,bunicica. Am optat un nr 100 ron.
Duş, prosop folosit am intrebat daca are unu curat a spus ca nu are, am trecut în cămăruţa cu cea din imagine cu sani mari .Aici au început problemele. Fata din imagine dar in realitate e mult mai mica. Nu am făcut scandal oricum venisem pt un fast fuck. Nu face decat normal protejat. De căcat,bani aruncaţi şi timp pierdut. Nici ailaltă nu părea mai brează. 
  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

 

Salutare confrati

Vin de acolo ,postez de pe mobil. O casa pe Mihai Eminescu cu intrare direct din strada, langa VOXTV.

Inauntru două fete care nu au nimic in comun cu pozele,una slabuta fara sani,cealaltă tot micuta dar cu sani maricei,bunicica. Am optat un nr 100 ron.

Duş, prosop folosit am intrebat daca are unu curat a spus ca nu are, am trecut în cămăruţa cu cea din imagine cu sani mari .Aici au început problemele. Fata din imagine dar in realitate e mult mai mica. Nu am făcut scandal oricum venisem pt un fast fuck. Nu face decat normal protejat. De căcat,bani aruncaţi şi timp pierdut. Nici ailaltă nu părea mai brează. 

 

https://www.google.ro/maps/@45.4362871,28.0377597,3a,75y,201.37h,65.74t/data=!3m6!1e1!3m4!1shb8XSGN-GDXl-TaOEelBFQ!2e0!7i13312!8i6656

 

nu am mai putut  edita 

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...