Sari la conținut

Vizita la voi in 11(vineri).11.2016


Postări Recomandate

Poate, de fapt sunt convins ca nu a avut afluxul de clienti pe care si l-ar fi dorit. Ea a venit direct cu preturi de diva, in conditiile in care nu a avut niste recenzii pe Cluj care sa o recomande.. Initial am vrut sa-i fac si eu o vizita, dar vazand preturile, am asteptat sa vad ceva recenzii , sa nu arunc cu banii... mai ales ca aspectul fizic al domnisoarei nu ma coafeaza..

Poate cu un tarif de 200/h ON, NP, Fk (gen Rebeca) ar fi fost un start mai bun, urmand sa creasca tarifele pe masura recenziilor pozitive.. 69, anal si alte artificii taxate extra..

Sau poate ma insel...

  • Like 4
Link spre comentariu
  • Telefon: 0730430819
  • Oras:Timisoara
  • Telefon: 0730430819
  • Oras:Timisoara

Poate, de fapt sunt convins ca nu a avut afluxul de clienti pe care si l-ar fi dorit. Ea a venit direct cu preturi de diva, in conditiile in care nu a avut niste recenzii pe Cluj care sa o recomande.. Initial am vrut sa-i fac si eu o vizita, dar vazand preturile, am asteptat sa vad ceva recenzii , sa nu arunc cu banii... mai ales ca aspectul fizic al domnisoarei nu ma coafeaza..

Poate cu un tarif de 200/h ON, NP, Fk (gen Rebeca) ar fi fost un start mai bun, urmand sa creasca tarifele pe masura recenziilor pozitive.. 69, anal si alte artificii taxate extra..

Sau poate ma insel...

Buna,nu lipsa clientilor a fost motivul pentru care am plecat. O zi buna. 

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...