Sari la conținut

sophie_tantra


Postări Recomandate

  • Oras:Constanta
  • Oras:Constanta

Asta este anuntul meu, daca vreti mai multe detalii, astept intrebari :D

 

 

Buna, numele meu e Sophie, am 29 de ani imi place sa ma joc si sunt foarte iubitoare. Intru totul o femeie, sexy si autentica cu un zambet sarmant, figura gratioasa si personalitate captivanta. Vorbesc Engleza, Spaniola si Italiana la nivel avansat. Sunt curioasa, imi place sa explorez locuri si oameni noi, sa calatoresc si sa descopar culturi noi.

Telul meu este sa reintregesc corpul, mintea si spiritul in timpul sesiunilor de Masaj Tantric pe care le ofer. Eu cred ca am o abilitate speciala care ma ajuta sa ma conectez la cerintele clientilor exigenti (barbati sau femei), de a explora si exploata energia lor intr-un mediu relaxant, oferind o experienta de neuitat.

Un Masaj Tantric adecvat combina atingeri si blandete pentru a construi o constientizare senzuala in corp si minte, care este de altfel si esenta acestui tip de terapie si filosofia mea.

Cu toate ca as vrea sa petrec mai mult timp cu mai multi din admiratorii mei, nu pot sa gazduiesc toate cererile. Timpul meu este limitat doar la cateva programari pe saptamana, si prefer sa fiu selectiva. Imi doresc sa ne simtim bine impreuna!

Am o cariera in afara de acest program, si deci prefer sa fac programarile in avans, cu o zi inainte sau cel tarziu dimineata zilei programarii. Pentru o calitate mai buna a serviciilor doresc sa primesc un telefon de confirmare cu o ora inainte de ora stabilita.

Imi asum dreptul de a imi alege clientela. Pentru ca igiena este foarte importanta, dus este disponibil inainte si dupa sedinta de Masaj Tantric.

Nu ofer niciun tip de sex. Pentru detalii va rog sa ma contactati. Daca nu pot sa raspund la telefon, va rog sa lasati un mesaj. 

1hr Masaj Tantric - 200 Ron (finalizare inclusa)

PROGRAM: Luni - Sambata 10:00 - 18:00


*Nu raspund la Numere Ascunse

Masajul tantric este un instrument pentru:

Aprofundarea iubirii fata de altii si fata de noi insine;
Cresterea intimitatii;
Cresterea energiei;
Deblocarea, eliminarea armurii;
Echilibrarea energiei in fiecare chakra;
Raspandirea energiei;
Preludiu si post-ludiu;
Vindecare,
Cresterea nivelului spiritual;
Dezvoltarea constientizarii;
Deschiderea catre incredere;
Atingerea starilor de fericire si extaz;
A invata sa simti extazul fara eliberarea de energie (ejaculare, orgasm cu descarcare);
A te simti bine, fara a avea neaparata nevoie de actul sexual;
A trai ca experienta orgasme ale intregului corp;
Relaxare, fiind in acelasi timp pe deplin constient;
Sporirea placerii
Si multe altele … cerul este limita ??

  • Like 6
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Asta este anuntul meu, daca vreti mai multe detalii, astept intrebari :D

 

Bine ai venit pe forum Sophia

Pentru inceput cred ca niste poze cu tine ar fi utile pt cititori

Si cateva detalii despre zona locatiei unde te putem vizita

Sigur sunt si alte intrebari dar momentan parerea mea este ca acestea primeaza pt a 'ne cunoaste mai bine'

Sper sa colaborezi cat mai mult cu noi pe forum(bineinteles atat cat iti permite timpul)pt a te face cunoscuta si sunt sigur ca si placuta

Mult succes

Eu unul sunt 'ochi si urechi' la tine

:)

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Constanta
  • Oras:Constanta

Bine ai venit pe forum Sophia

Pentru inceput cred ca niste poze cu tine ar fi utile pt cititori

Si cateva detalii despre zona locatiei unde te putem vizita

Sigur sunt si alte intrebari dar momentan parerea mea este ca acestea primeaza pt a 'ne cunoaste mai bine'

Sper sa colaborezi cat mai mult cu noi pe forum(bineinteles atat cat iti permite timpul)pt a te face cunoscuta si sunt sigur ca si placuta

Mult succes

Eu unul sunt 'ochi si urechi' la tine

:)

 

 

Sper ca astea sunt suficiente, pt ca sunt din Constanta nu vreau sa se vada mai mult de atat. :)

 

http://imageshack.com/a/img922/940/ozcWLJ.jpg

 

http://imageshack.com/a/img921/3862/n4uuXm.jpg

 

http://imageshack.com/a/img922/153/TMeB45.jpg

 

http://imageshack.com/a/img924/9364/4Bsfwk.jpg

 

http://imageshack.com/a/img924/5784/TojSFe.jpg

  • Like 8
Link spre comentariu
  • Oras:Constanta
  • Oras:Constanta

 

in cadrul masajul tantric este posibil 69 ?
footjob ?! 
facesitting ? 
poate chiar o dominare soft
constanta e in cautare de dominare..poate pe viitor te gandesti si la chestia asta 
:boob

 

 

Daca vreodata am sa hotarasc sa fac mai multe servicii am sa va informez. Dominare as putea sa fac, poate intr-un viitor apropiat. Face sitting intra in sesiunea mea de Masaj, insa 69 sau orice alt fel de sex din partea mea nu este inclus. Multumesc pt intelegere :)

  • Like 3
Link spre comentariu
  • Oras:Constanta
  • Oras:Constanta

Vreau sa mentionez ca pozele care le-am postat mai sus sunt facute cu ceva timp in urma. O sa le actualizez curand. Diferenta e ca am slabit destul de mult de atunci, si nu as vrea sa dezamagesc vreun domn caruia ii plac fetele cu forme, pt ca eu nu prea le mai am :D (momentan am 1,69 si 52 kg, in poze aveam in jur de 62)

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Vreau sa mentionez ca pozele care le-am postat mai sus sunt facute cu ceva timp in urma. O sa le actualizez curand. Diferenta e ca am slabit destul de mult de atunci, si nu as vrea sa dezamagesc vreun domn caruia ii plac fetele cu forme, pt ca eu nu prea le mai am :D (momentan am 1,69 si 52 kg, in poze aveam in jur de 62)

Stai linistita fataaa

Nu ai cum sa dizamagiesti pi ciniva

:)

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

 

Sophie - tantra massage

 

buna, numele meu e sophie, am 29 de ani imi place sa ma joc si sunt foarte iubitoare. intru totul o femeie, sexy si autentica cu un zambet sarmant, figura gratioasa si personalitate captivanta. vorbesc engleza, spaniola si italiana la nivel avansat. sunt curioasa, imi place sa explorez locuri si oameni noi, sa calatoresc si sa descopar culturi noi.

 

telul meu este sa reintregesc corpul, mintea si spiritul in timpul sesiunilor de masaj tantric pe care le ofer. eu cred ca am o abilitate speciala care ma ajuta sa ma conectez la cerintele clientilor exigenti (barbati sau femei), de a explora si exploata energia lor intr-un mediu relaxant, oferind o experienta de neuitat.

 

un masaj tantric adecvat combina atingeri si blandete pentru a construi o constientizare senzuala in corp si minte, care este de altfel si esenta acestui tip de terapie si filosofia mea.

 

cu toate ca as vrea sa petrec mai mult timp cu mai multi din admiratorii mei, nu pot sa gazduiesc toate cererile. timpul meu este limitat doar la cateva programari pe saptamana, si prefer sa fiu selectiva. imi doresc sa ne simtim bine impreuna!

 

am o cariera in afara de acest program, si deci prefer sa fac programarile in avans, cu o zi inainte sau cel tarziu dimineata zilei programarii. pentru o calitate mai buna a serviciilor doresc sa primesc un telefon de confirmare cu o ora inainte de ora stabilita.

 

imi asum dreptul de a imi alege clientela. pentru ca igiena este foarte importanta, dus este disponibil inainte si dupa sedinta de masaj tantric.

 

nu ofer niciun tip de sex. pentru detalii va rog sa ma contactati.

 

daca nu pot sa raspund la telefon, va rog sa lasati un mesaj.

 

1hr masaj tantric - 200 ron (finalizare inclusa)

 

program: luni - sambata 10:00 - 18:00

 

 

*nu raspund la numere ascunse

post-55084-0-72667700-1479286734_thumb.jpg

post-55084-0-12336800-1479286744_thumb.jpg

post-55084-0-46829600-1479286750_thumb.jpg

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Ci rautaciosi suntieti :)

Sofia ie o adivarata doamna si ie si fata buna

La ia ie valabila zicala ci spune aia faci si o faci si bini

Si moi important ie foarti sirioasa

 

Adica cei ce au trecut de nivelul placerilor primare

Sa nu te supieri pi colieji di moi sus

Asa moi glumim noi pi acilea

  • Like 3
Link spre comentariu

  • Oras:Constanta
  • Oras:Constanta

Da.... foarte profund! Auzi la ea," placeri primare". WTF!?

 

E ok pot sa inteleg punctul tau de vedere. Am fost si eu acolo. Si eu sunt om, si mie imi place sexul. Doar ca acum practic altceva. Nu e pe placul tau, sau al altora ... si e mai bine sa fie asa. Nu as vrea un card de barbati la usa mea, care nu au o maturitate emotionala.Probabil vine cu varsta si experienta. (cred ca aici e diferenta intre femei si barbati - no offence)

 

Fara primar nu este secundar, stii ce zic?

Da fara primar nu poti sa ajungi sa cunosti mai mult. Tocmai de aia lucrurile se desfasoara in etape. Cu fiecare etapa te maturizezi, si ai o intelegere mai buna asupra lucrurilor. 

 

Eu nu judec pe nimeni, sunt constienta ca fiecare are fetish-urile sale. Nu cer sa fiu inteleasa, dar as vrea sa imi fie deciziile respectate. 

 

De asta exista piata atat de mare de fete, preturi, servicii etc. Daca ceea ce ofer nu se incadreaza in cerintele voastre cu siguranta exista fete. 

 

Ci rautaciosi suntieti :)

Sofia ie o adivarata doamna si ie si fata buna

La ia ie valabila zicala ci spune aia faci si o faci si bini

Si moi important ie foarti sirioasa

 

Sa nu te supieri pi colieji di moi sus

Asa moi glumim noi pi acilea

Un gentleman, ca intotdeauna! Multumesc si te pup dulce 

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...