Sari la conținut

sophie_tantra


Postări Recomandate

  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Buna seara!

 

Care este programul pentru vizite dupa ce ai revenit?

 

Cand ar trebui facuta programarea si in ce mod?

 

Multumesc

http://www.publi24.ro/anunturi/matrimoniale/saloane-masaj/anunt/Sophie-Tantra-Massage/7b0064717c616257.html

 

 

Sophie - tantra massage

 

1hr masaj tantric - 200 ron (finalizare inclusa)

 

 

program: luni - vineri 10:00 - 18:00

 

 

*nu raspund la numere ascunse

buna, numele meu e sophie, am 30 de ani imi place sa ma joc si sunt foarte iubitoare. intru totul o femeie, sexy si autentica cu un zambet sarmant, figura gratioasa si personalitate captivanta. vorbesc engleza, spaniola si italiana la nivel avansat. sunt curioasa, imi place sa explorez locuri si oameni noi, sa calatoresc si sa descopar culturi noi.

 

telul meu este sa reintregesc corpul, mintea si spiritul in timpul sesiunilor de masaj tantric pe care le ofer. eu cred ca am o abilitate speciala care ma ajuta sa ma conectez la cerintele clientilor exigenti (barbati sau femei), de a explora si exploata energia lor intr-un mediu relaxant, oferind o experienta de neuitat.

 

un masaj tantric adecvat combina atingeri si blandete pentru a construi o constientizare senzuala in corp si minte, care este de altfel si esenta acestui tip de terapie si filosofia mea.

 

cu toate ca as vrea sa petrec mai mult timp cu mai multi din admiratorii mei, nu pot sa gazduiesc toate cererile. timpul meu este limitat doar la cateva programari pe saptamana, si prefer sa fiu selectiva. imi doresc sa ne simtim bine impreuna!

 

am o cariera in afara de acest program, si deci prefer sa fac programarile in avans, cu o zi inainte sau cel tarziu dimineata zilei programarii. pentru o calitate mai buna a serviciilor doresc sa primesc un telefon de confirmare cu o ora inainte de ora stabilita.

 

imi asum dreptul de a imi alege clientela. pentru ca igiena este foarte importanta, dus este disponibil inainte si dupa sedinta de masaj tantric.

 

nu ofer niciun tip de sex. pentru detalii va rog sa ma contactati.

 

daca nu pot sa raspund la telefon, va rog sa lasati un mesaj.

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:Romania
  • Oras:Romania

Multumesc.

 

Eu prefer dialogul direct, dar inca nu are PM.

 

In cadrul acelui program am incercat si nu a fost de gasit.

 

Poate exista anumite zile in care are programul mai incarcat si nu are rost sa insist

Link spre comentariu
  • Oras:Constanta
  • Oras:Constanta

Multumesc.

 

Eu prefer dialogul direct, dar inca nu are PM.

 

In cadrul acelui program am incercat si nu a fost de gasit.

 

Poate exista anumite zile in care are programul mai incarcat si nu are rost sa insist

Buna!! 

 

Maine sunt mai libera in timpul pranzului. Sambata si duminica nu sunt in oras. Iar pt saptamana viitoare pot sa fac programari oricand in orele mentionate. 

 

Prefer sa stiu cu o zi in avans sau in dimineata zilei respective. 

 

Imi puteti scrie la adresa de mail [email protected] raspund cat pot de repede

 

 

*Multmuesc Mada pt amabilitate :) 

  • Like 1
Link spre comentariu

 Dupa cateva incercari ratate, am reusit sa ajung la ea. Sunat, programat si ajuns , undeva la un bloc nou, apartament curat , mobilat modern nota 10. Ea ca aspect  brunetica simpatica la fata, slabuta cu sanii lasati, fata spune ca a slabit  f mult, Este sociabila, am discutat despre ce se poate face, doar masaj cu finalizare prin masaj, trecut la dus, baia curata prosop curat , gel, trecut si ea pe la baie.  Actiunea se petrece in dormitor lumina difuza, o muzica de relaxare in surdina,  si incepe masajul cu ulei de migdale daca am retinut bine. Masajul o combinatie  de erotic cu relaxare mangaieli se freca cu corpul, tatele, pasarica de tine, te lasa sa o mangai sa te joci cu tatele . Finalizarea-  ti o freaca cu mana si mult ulei, se freaca cu tatele care sunt lasate si nu pea iese futaiul intre ele, o baga intre gat si barbie, in acest timp eu am frecat o la pasa.. chiar tremura si s a umezit instant, terminat manual sters cu servetele umede si la baie, chinuit sa dau uleiul jos.

Imbracat,  stat putin de vorba si pup de la revedere.

Onorariul 200 sincer nu stiu pentru cat timp ca nu a cronometrat

Pentru atitudinea ok  nota 9

Pentru masaj nota 7-8

Pentru cei ce doresc relaxare si mangaiere uleioasa, merge, dupa o zi agitata 

  • Like 6
Link spre comentariu
  • Oras:Constanta
  • Oras:Constanta

Multumesc pt ca ai acordat timp sa scrii acest comentariu, imi pare rau ca nu am fost pe masura asteptarilor tale. Din pacate nu pot pot fi pe placul tuturor, ceea ce ma bucura pt ca altfel nu mai puteam sa fac fata cerintei. 

 

Cat despre sistemul de review, mi-ar placea sa las si eu revie-uri despre clienti, ma gandesc foarte serios sa fac un blog, unde pot sa scriu despre incidentele ciudate in fata carora sunt pusa. 

 

De exemplu vineri seara a venit sa ma vada un baiat, in jur de 30 ani, avea un BMW, de afara parea ok, cand s-a descaltat insa avea niste gaurele in sosete, cu toate ca nu fac sex a vrut sa negocieze cu mine, i-am spus ca daca vrea sex ar putea sa ma plateasca dublu, a refuzat pt ca pretul era prea mare :). Nu era sigur daca sa stea sau nu, avand in vedere ca nu vreau sa "o bag macar un pic". In timpul sesiunii mi-a spus cum sa stau ce sa fac, si imi dadea indicative, aproape ca m-a prns de cap sa ii fac un oral. In cazurile astea nu prea stiu cum sa reactionez, cu toate ca as vrea sa lovesc, incerc sa fiu o doamna, m-a torturat pt ca nu avea stare si deci nu prea am putut face un masaj adecvat... vroia sa isi dea drumul cat mai repede si mai tare, sa țasneasca pasiunea din el. Pana la urma a terminat (alte comentarii neadcvate intre timp). La sfarsit cand sa plece a realizat ca nu ar vrea sa plateasca si a zis ca nu merit, si ca el pleaca. 

Atunci nu am mai putut si am renuntat la atitudinea de doamna, am luat atitudinea de cartier, sau maidaneza cum o mai numesc eu. I-am spus ca ii stiu nr la masina si ii distrug bijuteria (care probabil era a unui prieten sau a tatalui) apoi am spus ca voi chema pe cineva in momentul ala sa indreptam situatia. S-a albit la fata si a zis sa nu il amenint. Mi-a dat banii iar eu i-am deschis usa sa plece. 

 

 

Astfel de incidente sunt inevitabile. Am sa revin in curand cu un blog. 

  • Like 11
Link spre comentariu
  • Oras:Constanta
  • Oras:Constanta

daca decartez dublu, plec futut de acolo ? :D :D :D m-ai intaratat deja :D

 

sweeet !!! dar nu asta am vrut sa zic, sau sa subliniez. ceea ce vroiam sa spun e ca el ar fi vrut cu 200 de lei sa ajunga si in rai daca e posibil.

Ar fi interesant un astfel de blog

La asta lucrez!! 

Link spre comentariu
  • Oras:Antioquia, Medellin
  • Oras:Antioquia, Medellin

sweeet !!! dar nu asta am vrut sa zic, sau sa subliniez. ceea ce vroiam sa spun e ca el ar fi vrut cu 200 de lei sa ajunga si in rai daca e posibil.

La asta lucrez!!

 

imi cer scuze daca am parut nesimtit, nu am vrut sa sune atat de... :D :D :D , ramane sa ne vedem destul de curand :D

Link spre comentariu
  • Oras:Romania
  • Oras:Romania

Dupa stiinta mea exista cel putin 2 astfel de bloguri ale unor fete din Bucuresti ( Ramona si Randunica ).

Primul poate fi o sursa de inspiratie si chiar poti sa afli de la ea multe amănunte tehnice.

 

Din pacate nu ai PM, asa ca nu putem detalia.

  • Like 2
  • Minus 7
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Multumesc pt ca ai acordat timp sa scrii acest comentariu, imi pare rau ca nu am fost pe masura asteptarilor tale. Din pacate nu pot pot fi pe placul tuturor, ceea ce ma bucura pt ca altfel nu mai puteam sa fac fata cerintei. 

 

Cat despre sistemul de review, mi-ar placea sa las si eu revie-uri despre clienti, ma gandesc foarte serios sa fac un blog, unde pot sa scriu despre incidentele ciudate in fata carora sunt pusa. 

 

De exemplu vineri seara a venit sa ma vada un baiat, in jur de 30 ani, avea un BMW, de afara parea ok, cand s-a descaltat insa avea niste gaurele in sosete, cu toate ca nu fac sex a vrut sa negocieze cu mine, i-am spus ca daca vrea sex ar putea sa ma plateasca dublu, a refuzat pt ca pretul era prea mare :). Nu era sigur daca sa stea sau nu, avand in vedere ca nu vreau sa "o bag macar un pic". In timpul sesiunii mi-a spus cum sa stau ce sa fac, si imi dadea indicative, aproape ca m-a prns de cap sa ii fac un oral. In cazurile astea nu prea stiu cum sa reactionez, cu toate ca as vrea sa lovesc, incerc sa fiu o doamna, m-a torturat pt ca nu avea stare si deci nu prea am putut face un masaj adecvat... vroia sa isi dea drumul cat mai repede si mai tare, sa țasneasca pasiunea din el. Pana la urma a terminat (alte comentarii neadcvate intre timp). La sfarsit cand sa plece a realizat ca nu ar vrea sa plateasca si a zis ca nu merit, si ca el pleaca. 

Atunci nu am mai putut si am renuntat la atitudinea de doamna, am luat atitudinea de cartier, sau maidaneza cum o mai numesc eu. I-am spus ca ii stiu nr la masina si ii distrug bijuteria (care probabil era a unui prieten sau a tatalui) apoi am spus ca voi chema pe cineva in momentul ala sa indreptam situatia. S-a albit la fata si a zis sa nu il amenint. Mi-a dat banii iar eu i-am deschis usa sa plece. 

 

 

Astfel de incidente sunt inevitabile. Am sa revin in curand cu un blog. 

 

Dezaprob total atitudinea individului, insa la ce te-ai referit cand i-ai spus ca vei chema pe cineva sa indrepti situatia ? :thinking

:fish12  ?

Link spre comentariu
  • Oras:Constanta
  • Oras:Constanta

Dezaprob total atitudinea individului, insa la ce te-ai referit cand i-ai spus ca vei chema pe cineva sa indrepti situatia ? :thinking

:fish12  ?

Nu stiu, cred ca noi femeile avem nevoie de aparare.... in fata unui barbat suntem destul de vulnerabile. Oricat as vrea sa ma apar singura, nu stiu cate sanse am sa duc lupta pana la sfarsit si sa ies si triumfatoare. Cred ca as fi vrut sa vina cineva sa ii spuna :"EXCROCULE CUM ITI PERMITI SA TE IEI DE FATA ASTA??? " 

  :D

Link spre comentariu
  • Oras:Constanta
  • Oras:Constanta

Dupa stiinta mea exista cel putin 2 astfel de bloguri ale unor fete din Bucuresti ( Ramona si Randunica ).

Primul poate fi o sursa de inspiratie si chiar poti sa afli de la ea multe amănunte tehnice.

 

Din pacate nu ai PM, asa ca nu putem detalia.

gata acum imi poti detalia :D

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Ai dreptate, e un escroc daca a procedat asa, dar tu in loc sa detii asemenea interventii, care la o adica pot si ei sa fie pusi cu botu pe labe - gandeste-te ca nu toti baietii de pe aici sunt ca ala, poti nimeri si un luptator in trupe speciale si atunci nu-l vad bine pe guvide - ai putea sa-ti selectezi clientela de pe forum si nu numai.

Deci nu ai nevoie de un :fish12, care mai mult te incurca la cap imagine decat te ajuta.

 

O triere mai riguroasa a baietilor pe care ii accepti ar fi mai ok.

  • Like 3
Link spre comentariu
  • Oras:Constanta
  • Oras:Constanta

Ai dreptate, e un escroc daca a procedat asa, dar tu in loc sa detii asemenea interventii, care la o adica pot si ei sa fie pusi cu botu pe labe - gandeste-te ca nu toti baietii de pe aici sunt ca ala, poti nimeri si un luptator in trupe speciale si atunci nu-l vad bine pe guvide - ai putea sa-ti selectezi clientela de pe forum si nu numai.

Deci nu ai nevoie de un :fish12, care mai mult te incurca la cap imagine decat te ajuta.

 

O triere mai riguroasa a baietilor pe care ii accepti ar fi mai ok.

Tu vb serios?!?!?!? 

  • Like 1
Link spre comentariu

  • Oras:Pe aici si pe acolo
  • Oras:Pe aici si pe acolo

Salut! Am avut ocazia sa o cunosc si eu pe domnisoara Sophie. Confirm cele scrise de cei care au vizitat-o - locatie, atitudine, curatenie, servicii prestate.

Incantatoare la telefon, incantatoare in realitate. Este genul de femeie care imi place si pe care as vrea sa o iau acasa.

O experienta interesanta!

  • Like 5
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...