Sari la conținut

Caut Sclav menajer !!!!


antoniasb

Postări Recomandate

  • Oras:Sibiu
  • Oras:Sibiu

Defapt caut un sclav care sa imi fie animal de companie .

Cerinte : CURAT si INTELIGET , ordonat , discret , de incredere , permis auto si sa aive un program flexibil ! Pt mai multe detali contactati-ma prin sms . In sms astept o descriere , daca ai experienta in B.D.S.M ar fii un mare plus . Mai multe aspecte le vom discuta daca mesajul tau ma v-a face sa fiu interesata .

post-138457-0-11578300-1479181528_thumb.jpg

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:Sibiu
  • Oras:Sibiu

La INTELIGET si detali se intelege ca ai mancat cate o litera, lucru care se petrece si altora, dar va face nu se scrie v-a face.In rest ramai aceeasi femeie superba care aprinde pasiuni .

Daca nu imi faceai observatile acestea , dormeai noaptea linistit ? :) .

Sau ai devenit profesor de gramatica peste noapte ? Si vrei sa iti dai licienta aici ? : )))

Link spre comentariu
  • Oras:bucuresti
  • Oras:bucuresti

Daca nu imi faceai observatile acestea , dormeai noaptea linistit ? :) .

Sau ai devenit profesor de gramatica peste noapte ? Si vrei sa iti dai licienta aici ? : )))

Nu frumoaso, se știe că bărbații dorm bine după o partidă bună de amor.Despre licentă, aș prefera oricând lecții de sex de la tine, sumt sigur că ai doctoratul.

Link spre comentariu

Vizitator johnny89
Reputație: 0

Nu frumoaso, se știe că bărbații dorm bine după o partidă bună de amor.Despre licentă, aș prefera oricând lecții de sex de la tine, sumt sigur că ai doctoratul.

 

Intre "amor.Despre licenta" nu ai lasat spatiu... lucru care se petrece si altora presupun !!!  deasemenea ai scris "sumt" cu "m" dar stiu cu certitudine ca nu esti un agramat, doar ti-a deraiat un pic degetelu la vale... right?!

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...