Sari la conținut

Roxana 0746826172


lovesexx

Postări Recomandate

  • Oras:Earth
  • Oras:Earth

vizitat ei eu domnisoara, primele poze sunt reale ( ultimele nu pare a fii ea), sunat inainte si ajuns la locatie vestitul hotel din centru orasului, lasa de dorit locatia. Am optat pentru un numar totul protejat ( se poate si oral neprotejat), la oral cu incercari de deep, daca ar acorda si atentiie la oo ar fii perfect, trecut la normal ea desupra destul de stramta, s-a lubrifiat putin si schimbat cateva poziti si finalizat in prezervativ. Sa aveti spor. Halatul 100 ron. :pepsi

Link spre comentariu
  • Telefon: fantoma de la opera .ro
  • Oras:Germany~Belgium-France
  • Telefon: fantoma de la opera .ro
  • Oras:Germany~Belgium-France

Tipa e f OK însă va relatez detaliile picante dintre un călător și o domnișoara care se mulează fff bine !!!

E și foarte drăguța !!!

Link spre comentariu
  • Telefon: fantoma de la opera .ro
  • Oras:Germany~Belgium-France
  • Telefon: fantoma de la opera .ro
  • Oras:Germany~Belgium-France

Multumesc frumos! Te pup!

Te aștept in Brașov !!! Dacă vei avea drum !!! Cu mare drag îți recomand Brașovul , noua ne plac fetele pe care sa ai pe ce sa pui mâna !!!:*. Ești dulcica aștept sa m revedem

Link spre comentariu
  • Oras:Pitesti
  • Oras:Pitesti

buna rau Roxana, sincer... sunt innebunit/topit dupa femeile plinute, ai pe ce pune mana, simti intr-adevar cand o executi, futi, mamma mia... abia astept sa dau de ea.

Te astept cu drag. Si da si eu am aceeasi parere ,dar si fetele slabute sunt foarte frumoase .te pup

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Pitesti
  • Oras:Pitesti

buna rau Roxana, sincer... sunt innebunit/topit dupa femeile plinute, ai pe ce pune mana, simti intr-adevar cand o executi, futi, mamma mia... abia astept sa dau de ea.

Te astept cu drag. Si da si eu am aceeasi parere ,dar si fetele slabute sunt foarte frumoase .te pup

Link spre comentariu
  • Telefon: fantoma de la opera .ro
  • Oras:Germany~Belgium-France
  • Telefon: fantoma de la opera .ro
  • Oras:Germany~Belgium-France

Multumesc frumos! Te pup. Incerc sa ajung si in brasov cat de curand

 

Te rog sa ma anunți :* eu te aștept cu mare drag , din punctul meu de vedere ai 10

Ne am văzut și știu ca ești frumușică foc te as cere de iubita / soție și te as răpi sa numai te las aici :*

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...