Sari la conținut

Roxana 0746826172


lovesexx

Postări Recomandate

  • Telefon: fantoma de la opera .ro
  • Oras:Germany~Belgium-France
  • Telefon: fantoma de la opera .ro
  • Oras:Germany~Belgium-France

te pup si eu si da pozele nu sunt furate dar fiecare au dreptul la o replica si nu am disparut fin cauza discutiei cu pozele ca nu prea ma intereseaza am niste pb cu niste persoane ( daca e ok iti dau maine un mesaj cu noul numar sau un bip cum iti este mai ok,ca nu as vrea noul numar sa ajunga aici )

 

Rox cum pot da de tine ??? Ca Nush cum si tare vreau sa ne vedem ?? Merci si poți pune ceva poze , dacă nu au loc de tine dai in colo ...

Link spre comentariu
Vizitator ade_adelina
Reputație: 0

Rox cum pot da de tine ??? Ca Nush cum si tare vreau sa ne vedem ?? Merci si poți pune ceva poze , dacă nu au loc de tine dai in colo ...

Roxy daca nu au loc de tine,n.au decat sa stea inghesuiti.....:)))
Link spre comentariu
  • Telefon: alexgaman
  • Oras:PITESTI
  • Telefon: alexgaman
  • Oras:PITESTI

Roxy daca nu au loc de tine,n.au decat sa stea inghesuiti..... :)))

 

inghesuiala asta se numeste gramada ordonata , stiu ca nu prea pare dar asta e totusi ....

 

https://frr.ro/wp-content/uploads/2010/12/IMGP1759_2.jpg

  • Like 2
Link spre comentariu
Vizitator elvisxxx80
Reputație: 0

O primavara frumoasa, Adelina! Si...sa ne bucuri si pe noi, totusi!!!  :kiss3

 

Nu are cu ce sa ne bucure pt ca s-a retras! Bine ca nici macar nu stiu daca a fost activ sau activa vreodata! :))
Link spre comentariu
  • Telefon: fantoma de la opera .ro
  • Oras:Germany~Belgium-France
  • Telefon: fantoma de la opera .ro
  • Oras:Germany~Belgium-France

Nu mai revine c.au speriat.o jderii astia!!!

Undeva spunea ca va Răspunde celor cu care sa mai întâlnit ... totuși suntem câțiva care știm sa apreciem ...de vreme ce știi aceste informații ii poți transmite un mesaj simplu ... ca s câțiva care nu-s jderi si vor sa o mai vadă

  • Like 2
  • Minus 9
Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0

Undeva spunea ca va Răspunde celor cu care sa mai întâlnit ... totuși suntem câțiva care știm sa apreciem ...de vreme ce știi aceste informații ii poți transmite un mesaj simplu ... ca s câțiva care nu-s jderi si vor sa o mai vadă

Si eu imi doresc sa o vad... Dar mă omora distanță pana la ea... Daca aveti ceva informatii despre anunțati... As fi dispus fac 2000 de km pt ea...

Link spre comentariu
  • Telefon: fantoma de la opera .ro
  • Oras:Germany~Belgium-France
  • Telefon: fantoma de la opera .ro
  • Oras:Germany~Belgium-France

Nu știm colegi cum sa dam de ea ... dacă aflu ceva te anunț !!! Probabil ca mai ia cunoscuți cine știe !!!

Link spre comentariu
Vizitator elvisxxx80
Reputație: 0

Multumesc frumos,Cata!!

Orgoliul asta te mananca de viu,Elvisxxx!!!

Pai hai sa facem ceva in privinta asta ..ca ma mananca si altceva nu numai orgoliul in privinta ta! :))
Link spre comentariu
Vizitator ade_adelina
Reputație: 0

Pai hai sa facem ceva in privinta asta ..ca ma mananca si altceva nu numai orgoliul in privinta ta! :))

N.ai decat sa ramai cu mancarimea,mai clara de atat nu pot sa fiu....intelege si tu cand iti spune omul ceva.

Link spre comentariu
Vizitator elvisxxx80
Reputație: 0

N.ai decat sa ramai cu mancarimea,mai clara de atat nu pot sa fiu....intelege si tu cand iti spune omul ceva.

Ok, bafta in continuare ! :))
Link spre comentariu
  • Oras:Pitesti
  • Oras:Pitesti

Nu se sperie asa repede numai că, zic eu au fost prea multi neserioși si de aceea a hotărât ce-a hotărât,Oricum este si va fi o fată ce trebuie respectată.Hai sa aveti spor.

VERDEATA AI CUMVA NUMARUL EI DE TELEFON?

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...