Sari la conținut

...


relaxed

Postări Recomandate

Am citit recenzia colegului nostru relaxed si mi-am dat seama ca domnisoara merita o incercare si din partea subsemnatului, ieri ma aflam in zona si am zis sa dau un telefon poate o prind sa o aranjez si eu, spre norocul meu a raspuns si era libera. Ajuns la locatie imi deschide o bruneta inalta dar cu tocuri de vreo 10cm spunandu-mi ca tocmai atunci isi proba incaltamintea, nu m-a suparat ca eu am venit s-o fut, putea sa fie si in picioarele goale. Tipa arata bine sanii sunt cam mici dar compenseaza cu atitudinea, vreau sa va spun ca a fost un oral foarte scurt la cerinta mea, dupa asta a urmat o actiune foarte intensa, lady on top, missionary, doggy style, ea intinsa complet in pat... ceva frumos, sa nu mai vorbim de gemete, FK si dirty talk "fute-ma" sau "m-ai rupt"..... intr-un cuvant mi-a placut, nu am avut timp de 69 dar o sa ma revansez. Am stat doar un numar ca nu aveam timp, dar dupa anu nou cand voi avea ocazia promit ca am s-o prenotez o ora sa vedem mai exact ce si cum.

La note, fara sa fac copy-paste de la colegu relaxed (care deja mi-a atras atentia odata) concord in plin cu concluziile lui, totusi eu as acorda note putin mai mari.

 

100 nr /200 ora.

Eu o recomand, face toti banii.

  • Like 8
Link spre comentariu

Acu m-am intors de la domnisoara, initial vorbisem cu ea de o ora apoi a intervenit ceva si a trebuit sa plec dupa primul numar dar asta nu inseamna ca a am ceva sa-i reprosez. Cunoscand locatia mi-a fost usor sa ma orientez si in zona dar sa ma incadrez si in orarul stabilit asa ca ajuns acolo sun si ma astepta intr-un tanga + sutien. Intru vorbim despre una, alta intre timp incep sa ma acomodez si usor ne indreptam spre camera unde se va consuma actiunea, pot spune ca domnisoara ar fi fost dispusa sa faca Oral Neprotejat dar am convenit amandoi ca ar fi mai bine protejat asa ca o data pusa caciulita pe cuculet incepe un oral spre Deep bine executat, atentia la sateliti a fost slabuta dar mie imi place, oricum trecem la 69 unde pot spune ca a folosit manuta mai mult asa ca am intors-o pe missionary si i-am dat pana la sfarsit. S-au reconfirmat gemete + FK + gfe intr-adevar e una dintre fetele care nu-s la top si eu sper ca o voi mai calari....

  • Like 4
Link spre comentariu

Ea a vrut neprotejat dar tu nu...si i-ai facut oral????

PROTEJAT EVIDENT :))))))

De unde iesiti frate???

 

Mai omule eu am descris experienta care am avuto cu tanara, nici nu am zis ca nu este riscul de a contacta boli, nici nu am zis sa faci cum fac eu si nici nu am intrebat daca e bine sau nu....  asa ca lasa-ma draqu in pace.

  • Like 1
Link spre comentariu

  • Oras:Iasi
  • Oras:Iasi

Confirm ce a zis colegul relaxed , fata e peste medie la prestare cat si la aspect. Eu am vizitat-o de mai multe ori insa in ultima perioada nu mai are celasi "avant" ...se vede ca s-a plictisit.

Nu are rost sa detaliez ...nu am nimic de adaugat inafara de ce e in primul post.

Spor!

  • Like 3
Link spre comentariu
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...