Sari la conținut

0733538236 matura


Postări Recomandate

Vizitator
Reputație: 0

Ma indoiesc sa fie cea din poze...

nu este ea in poze dar seamana destul de bine in realitate.

mai are unthread deschis pe alt numar de telefon din cele 3 pe care le stiu eu.

locatia este bd timisoara nr 45 , primul bloc de langa Nufarul ptr cei care cunosc zona

Link spre comentariu

e buna rau de ciocan brunetica asta...dar nu e nici vorba de matura...

Tare mi-e teama ca realitatea nu are legatuta cu poza. Zilele trecute au fost postate doua anunturi cu ...Hilton si o fata venita de la cluj...bune rau...dar nu cred ca activeaza ca nu raspund la tel. Asa ca o verificare e riscanta...timp pierdut mai mult ca sigur.

  • Like 2
  • Minus 2
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

sau tapet nou, de Italia

"...Buna sunt anca sexy si dulce, 30de ani... Independenta,curata si cu mult bun simt, disponibila domnilor generosi, respectabili si cu stima de sine,te astept pt a petrece clipe unice in compania mea. Sex oral , normal protejat.."

http://media.publi24.ro/extralarge/20170221/1031/926c3bd3f9b9995d3eb5405e61dc2447.jpghttp://media.publi24.ro/extralarge/20170221/1031/b539f3bdbf5abe3c5563e6998631104d.jpghttp://media.publi24.ro/extralarge/20170221/1031/a7937e25b97077c8400e9ba96cb1990e.jpg

Link spre comentariu
  • Telefon: 0721552967
  • Oras:Bucuresti
  • Telefon: 0721552967
  • Oras:Bucuresti

Nu este tipa din poze. Este in schimb tot o tipa bruneta. E trecuta de 30 de ani. Nu este vreo frumusete insa nici nu fugi de ea cand o vezi. Face oral, normal, anal. Oral neprotejat cu finalizare orala, o suge destul de bine as zice, reuseste s-o ia pe toata in gura. Adora s-o tii cu capu-n pula odata ce ti-ai dat drumul. Face si anal insa nu am incercat dar este pe lista de ordine. Nu mi s-a parut grabita insa nici ca s-ar implica foarte tare. Ce pot spune insa e ca nu pleci neterminat de la ea.

 

Ca si locatie, vis-a-vis de Plaza Romania, blocul de pe strada de langa Nufarul. Sta pe la etajul 9 parca. Locatia in sine e cam bomba, baia e asa si asa insa exista apa calda si prosoape (nu garantez acum cat de curate sunt acele prosoape). Nu a folosit prosoapele respective, eram venit de-acasa dupa dus asa ca am considerat ca nu e necesar sa ma risc :)) Exista un miros pronuntat de tutun in locatie. Mai era o tipa cu ea, una mica si nasoala, care raspundea la telefoane. Nu am vazut alte persoane dubioase in garsoniera. Pe perioada "actiunii" aia mica si nasoala a stat in bucatarie, cu usa deschisa ce-i drept, ceea ce a fost cam enervant. Nu sunt pudic dar nici nu-mi place sa ma simt privit pe "ascuns" de-o aratare d-asta dubioasa...

 

Tarifele:

- 100 RON / finalizare (CIM inclus in banii astia)

- 150 RON / ora (2 finalizari), sex oral + normal

- 200 RON / ora (2 finalizari): sex oral + normal + anal

 

Fiind cumva in graba am optat strict pentru varianta de 100 RON, un oral cu finalizare orala, s-a executat, si-am plecat multumit as zice eu. O suge destul de bine, si lent si grabit, depinde cum iti place, reuseste s-o ia pe toata in gura. Dupa fata, ii place sentimentul de sperma calda-n gura si poti s-o tii infipta cu gura plina in pula odata ce ti-ai dat drumul... N-am intrebat-o daca inghite sau nu, a scuipat intr-un servetel.

 

Pare abordabila si la nivel conversational si probabil se si poate negocia cu ea in ceea ce priveste preturile (n-am discutat despre asta, e o simpla parere).

 

Asa cum ziceam nu e vreo diva sau vreo frumusete insa nici n-as putea sa zic ca fugi de ea cand o vezi. Pare genul de tipa plictisita care a supt multa pula la viata ei insa incerca sa fie amabila si comunicativa. N-a stat cu ochii pe ceas, n-as zice ca m-a grabit insa a sunat telefonul ca la informatii gara. Ce- idrept nu a raspuns la telefon in timul actiunii. N-as putea spune ca e o experienta WOW insa daca vrei sa dai o muie-n viteza si sa fii sigur ca macar o suge decent, eu zic ca se merita.

 
Stiu ca se dau note insa nu mi-au placut notele nici la scoala asa ca o sa sar peste acest aspect.
 
Spor la futut va doresc!
  • Like 5
Link spre comentariu
  • Telefon: 0721552967
  • Oras:Bucuresti
  • Telefon: 0721552967
  • Oras:Bucuresti

Nu stiu daca e cuib sau nu... Am revenit saptamana trecuta... Aceeasi tipa, era singura singurica in locatie (data trecuta mai era una care facea pe centralista). Am optat la fel pentru o singura finalizare, oral neprotejat cu finalizare orala... Dai 100 RON si zic eu ca primesti fix ceea ce platesti adica un oral neprotejat, cu finalizare orala, se straduieste sa faca deepthroat (o ia destul de mult in gura dar nu reuseste chiar un deep adevarat si complet). E comunicativa, nu mi s-a parut ca te-ar grabi... Am terminat fix in gurita si-i place senzatia de sperma-n gura (am mai zis asta) pentru ca nu se grabeste sa plece imediat ce ti-ai dat drumul la ea in gura... Nu am o pasiune anume pentur inghitit asa ca n-as putea sa spune ca m-a dezamagit ca a scuipat in bucatarie intr-un servetel... N-arata rau dar nu e nici vreo diva... Are peste 30 de ani si multa multa pula la activ... Mi-am propus sa merg sa incerc analul... La 200 RON/ora cred ca se merita... O sa revin cu un review cand mai ajung pe la ea si optez si pentru anal...

Pana atunci, daca vreti sa dati o muie cu raport calitate/pret decent, eu unul zic ca se merita

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Telefon: 0721552967
  • Oras:Bucuresti
  • Telefon: 0721552967
  • Oras:Bucuresti

In ultimele poze sanii par naturali, in cele de dinainte par a fi siliconati.

Sunt 2 fete diferite? Oricum arata bine ambele .

 

Pozele n-au nici o treaba cu anuntul si cu tipa care presteaza la numarul asta de telefon... Realistic vorbind, tu daca ai arata ca aia din primele poze ai suge-o pe 100 RON? :))

Link spre comentariu
  • Oras:București
  • Oras:București

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...