Sari la conținut

Carmen din berceni 0721359748 un GFE excelent cu sanii mari!!


Vizitator

Postări Recomandate

  • Oras:București
  • Oras:București

Masaj tradițional românesc...

 

Dacă nu ai în lista de servicii și masajul dacic, atunci n-ai făcut nimic!

Nu știu dacă te-ai lovit de dileala cu dacii liberi, tunelurile lor, etc.; știu că există undeva în țară un nene care te învață arte marțiale în stil geto-dac...

"Vino să ai parte de un masaj special de care au beneficiat Burebista și Decebal (personalitățile istorice, nu bulevardele)..."

  • Like 1
Link spre comentariu
Vizitator legistu
Reputație: 0

 

Dacă nu ai în lista de servicii și masajul dacic, atunci n-ai făcut nimic!

Nu știu dacă te-ai lovit de dileala cu dacii liberi, tunelurile lor, etc.; știu că există undeva în țară un nene care te învață arte marțiale în stil geto-dac...

"Vino să ai parte de un masaj special de care au beneficiat Burebista și Decebal (personalitățile istorice, nu bulevardele)..."

 

 Mai bine ziceai ca din Traian si Decebal s-a nascut un "fudas" ca tine. Carmen nu se pune ca e lovita de dileala de mult   :)  

  • Minus 1
Link spre comentariu
Vizitator scorpion1970
Reputație: 0

Cuvântul „frustrare†a devenit foarte răspândit în discursurile sociale ÅŸi politice din ultimele decenii atât în Å£ările în curs de tranziÅ£ie spre democraÅ£ie, cât ÅŸi în Å£ările înalt dezvoltate. Mai ales în vocabularul psihologilor sociali ÅŸi al psihanaliÅŸtilor cuvântul „frustrare†ocupă o poziÅ£ie aparte, aproape privilegiată. Dar ce este frustrarea ÅŸi de ce i se acordă atâta atenÅ£ie? ÃŽn termeni psihologici, frustrarea este o stare psihoemoÅ£ională în care se găseÅŸte un individ atunci când i se refuză sau când îÅŸi interzice el însuÅŸi satisfacerea unor dorinÅ£e sau a unor cerinÅ£e de origine pulsională/instinctuală; deci, frustrarea este consecinÅ£a unor inhibiÅ£ii, a unor interdicÅ£ii, a unor insatisfacÅ£ii.

 

........

A dracu vulpe, nu poate ajunge la..... 😀

Link spre comentariu
Vizitator legistu
Reputație: 0

Învață mai întâi să scrii corect... Și oricum, nici acolo nu mă doare de ce părere ai tu despre mine!

 

 Corect este : "homosexual" ca asta esti si sigur te doare, dar iti face si placere  :)

Link spre comentariu
  • Oras:București
  • Oras:București

 Corect este : "homosexual" ca asta esti si sigur te doare, dar iti face si placere  :)

 

Dacă nu pui și lista bărbaților care mi-au tras-o, n-ai făcut nimic. Sunt absolut convins că știi tot: cine, când, unde, cum... Hai, Ticuță, poți mai mult!

Link spre comentariu
  • Oras:București
  • Oras:București

 

Sunt absolut convins(a)

In curand vine si lista, ai rabdare  ;)

 

Ticuță, tati, hotărăște-te: sunt un homosexual sau o lesbiană?

Să pui lista pe acest topic: https://nimfomane.com/forum/topic/5310-andreea-aka-rebeca-0721780370-mall-vitan/?view=getlastpost

Doar acolo o să-ți răspund.

 

 

 

Carmen, îmi cer scuze pentru postările care nu își aveau rostul aici!

Link spre comentariu
Vizitator legistu
Reputație: 0

Ticuță, tati, hotărăște-te: sunt un homosexual sau o lesbiană?

Să pui lista pe acest topic: https://nimfomane.com/forum/topic/5310-andreea-aka-rebeca-0721780370-mall-vitan/?view=getlastpost

Doar acolo o să-ți răspund.

 

 

 

Carmen, îmi cer scuze pentru postările care nu își aveau rostul aici!

 

 Iza esti "marca inregistrata" ... incon...fund...abila  =))

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...