Salt la continut

Prieteni Buni:

* * * * - 23 Voturi

Carmen din berceni 0721359748 un GFE excelent cu sanii mari!!

• Te rugam sa te loghezi ca sa poti raspunde.
2680 raspunsuri in acest thread

#1541 >cityoflove<

cityoflove

Serious Contributor

• >Serious Contributor<
  • 276 Postari:
  • Inscris la:
    16 January 2018
  • Reputatie: 8

Postat 08 February 2018 - 01:01 AM

[quote name="shark864" post="3702062" timestamp="1518035555"]Subscriu!
    Niciun bărbat nu ar trebui să-și permită să moară înainte [quote name="shark864" post="3702062" timestamp="1518035555"]Subscriu!
    Niciun bărbat nu ar trebui să-și permită să moară înainte de a-i face (măcar) o vizită![/quote]

Latura cea negativa este ca si cu programarea.ori cit ai accelera,usa tot nu se deschide mai devreme.
    • 1

Robotel Reclama

Robotel Reclama

#1542 pesterica

pesterica

Curvar Ucenic

• Curvar Ucenic
    • Pip
    • 15 Postari:
    • Inscris la:
      15 February 2016
  • Reputatie: 31

Postat 08 February 2018 - 11:39 AM

Buna Carmen,

Am avut si eu o programare pentru data de 09.02, insa astazi cand am contactat pe doamna, zice ca este racita si ca 3 zile din pacate nu poate sa lucreze. Dupa o asteptare de 3 saptamani imi spune ca vb luni pentru o programare. Acum nu stiu ce sa mai inteleg, oare este racita cu adevarat sau nu, nu o sa stiu niciodata adevarul. Programul de lucru fiind de luni pana vineri intre 9:00 si 18:00, exact acelasi program care il am si eu la munca, iar eu stau in celalalt capat al Bucurestiului. Imi pare rau insa eu chiar nu o sa mai fac o a doua programare! Ca sfat pentru doamna ar fi ca sa nu mai programeze cu 2-3 saptamani inainte, pentru ca nu o sa faca decat sa incurce lumea.

Asta a fost ce vroiam sa precizez.

O zi buna tuturor!

• 0

#1543 >carmen2017<

carmen2017

😘Carmen

• >Serious Contributor<
    • 954 Postari:
    • Inscris la:
      11 March 2017
  • Reputatie: 2090

Postat 08 February 2018 - 03:26 PM

Buna Carmen,
    Am avut si eu o programare pentru data de 09.02, insa astazi cand am contactat pe doamna, zice ca este racita si ca 3 zile din pacate nu poate sa lucreze. Dupa o asteptare de 3 saptamani imi spune ca vb luni pentru o programare. Acum nu stiu ce sa mai inteleg, oare este racita cu adevarat sau nu, nu o sa stiu niciodata adevarul. Programul de lucru fiind de luni pana vineri intre 9:00 si 18:00, exact acelasi program care il am si eu la munca, iar eu stau in celalalt capat al Bucurestiului. Imi pare rau insa eu chiar nu o sa mai fac o a doua programare! Ca sfat pentru doamna ar fi ca sa nu mai programeze cu 2-3 saptamani inainte, pentru ca nu o sa faca decat sa incurce lumea.
    Asta a fost ce vroiam sa precizez.
    O zi buna tuturor!

Serios🙈Te credeam ok.Sa precizez ca si tu ai avut programare si ai anulato..Eu de ce nu ma supar cand cineva anuleaza ,totusi te-am anuntat din timp.Racita nu lucrez ,ceilanti nu se supara ,inteleg.O zi minunata iti doresc!

Aceasta postare a fost editata de carmen2017: 08 February 2018 - 03:26 PM

• 0
    Bună dragilor!Va sarut si vreau sa imi actualizez serviciile.😘😘Despre mine :sunt o tipa voluptoasa si pupacioasa 😘😘😘😘.Va garantez discretie si curatenie maxima,la fel si rasfatul maxim.💋💋💋 Servicii:masaj de relaxare 💆 -Masaj erotic🍭 -Oral neprotejat sau protejat in fuctie de igiena🍌aici cu multe artificii: 🎉 -Normal (doar protejat)🛏↔in diferite pozitii - -Mici fantezii🙊 -🛁Dus si inainte si după actiune -Se poate consuma 🍾🍹in limita bunului simț -Va sarut si va astept cu drag 💋💋💋💋 -Locatie :discretă👀si curată -Aparatorii Patriei🏠 -Programari📞:pe whatsapp si pm ,telefonic la numarul din titlu -Putem sa ascultam sau să vizionam ceea ce te face sa te simnti bine🎶📀💋 -0721359748😙↔📞

#1544 pesterica

pesterica

Curvar Ucenic

• Curvar Ucenic
    • Pip
    • 15 Postari:
    • Inscris la:
      15 February 2016

Postat 08 February 2018 - 03:44 PM

SeriosTe credeam ok.Sa precizez ca si tu ai avut programare si ai anulato..Eu de ce nu ma supar cand cineva anuleaza ,totusi te-am anuntat din timp.Racita nu lucrez ,ceilanti nu se supara ,inteleg.O zi minunata iti doresc!

Eu ti-am dat un sfat acolo, sa nu mai iei programari peste cateva saptamani, tocmai ca nu poti sa stii ce se poate intampla peste cateva saptamani. Si da, recunosc, am aut la tine o programare care am anulat-o, dat te-am anuntat cu o saptamana inainte, tocmai pentru ca a intervenit ceva intre timp, iar programul tau nu este atat de flexibil, adica daca daca am o programare peste 2 saptamani eu unul nu stiu ce se poate intampla, vezi cazul de fata. Eu ma consider o presoana ok, care isi respecta promisiunile si programarile oriunde ar fi ele, insa sunt cazuri in care nu stiu ce se intampla peste 2 saptamani, iar timpul meu din pacate este limitat.

• 1

Robotel Reclama

Robotel Reclama

#1545 admiralfrost

admiralfrost

Rule the waves

• Maistru Curvar
    • 70 Postari:
    • Inscris la:
      10 May 2015

Postat 09 February 2018 - 12:51 AM

Subscriu!
    Niciun bărbat nu ar trebui să-și permită să moară înainte de a-i face (măcar) o vizită!

Floricica te soarbe din priviri. E devoratoare de buze, limbi, ochi...tot ce vrei. O vampiroaică cum rar îți e dat să întâlnești, în cel mai bun sens al cuvântului. 

Deja pe mine ma omoara curiozitatea, grav, mai ales ca astea vin de la clienti "regular"

Chiar sunt curios de poate sa-mi tina piept.

• 3

Robotel Reclama

Robotel Reclama

#1546 shark864

shark864

VIP Member

• Membru Premium
    • 2643 Postari:
    • Inscris la:
      24 August 2015
  • Reputatie: 3063

Postat 09 February 2018 - 09:40 AM

Deja pe mine ma omoara curiozitatea, grav, mai ales ca astea vin de la clienti "regular"

Chiar sunt curios de poate sa-mi tina piept.

:laugh2 :ras Ce te omoară curiozitatea,dar ce-o să te omoare ea!

Dacă îți poate ține piept? Cu pieptul ei?
    Îți ține piept,fund,gură și alte cele de te vei considera norocos dacă vei scăpa întreg și nevătămat,că dependent vei pleca sigur!

Aștept cu nerăbdare exprimarea impresiilor! :hihat
    • 2

Robotel Reclama

Robotel Reclama

#1547 ionut76

ionut76

Maistru Curvar

• Maistru Curvar
    • 78 Postari:
    • Inscris la:
      05 September 2012
  • Reputatie: 72

Postat 10 February 2018 - 11:04 AM

ame="shark864" post="3702062" timestamp="1518035555"]Subscriu!
    Niciun bărbat nu ar trebui să-și permită să moară înainte

Latura cea negativa este ca si cu programarea.ori cit ai accelera,usa tot nu se deschide mai devreme.

Cine poate sa ii faca o vizita, cand programarile se fac cu 1 saptamana inainte sau chiar mai mult. Pe bune? Stiu eu ce se va intampla peste o saptamana? Si daca nu reusesc sa vin, o sa ma puna pe lista neagra?

• 1

Robotel Reclama

Robotel Reclama

#1548 stefan_patima

stefan_patima

Platinum Member

• Membru Premium
    • 1367 Postari:
    • Inscris la:
      23 August 2012
  • Reputatie: 1767

Postat 10 February 2018 - 11:16 AM

Cine poate sa ii faca o vizita, cand programarile se fac cu 1 saptamana inainte sau chiar mai mult. Pe bune? Stiu eu ce se va intampla peste o saptamana? Si daca nu reusesc sa vin, o sa ma puna pe lista neagra?

Dacă perseverezi, mai reușești din când în când. Oricum prima oară merită să aștepți și o lună. 

• 0

Iubirea carnală te seacă ca deşertul.

Robotel Reclama

Robotel Reclama

#1549 danydan46

danydan46

VIP Member

• VIP Member
    • 1806 Postari:
    • Inscris la:
      05 November 2017
  • Reputatie: 1426

Postat 10 February 2018 - 11:25 AM

😘😘😘😘💋💋💋💋

Fisiere atasate

• 1

Robotel Reclama

Robotel Reclama

#1550 brett10

brett10

Sfarmă Piatră

• VIP Member
    • 4363 Postari:
    • Inscris la:
      04 September 2017
  • Reputatie: 462

Postat 10 February 2018 - 11:57 AM

eu reusisem sa obtin o intalnire la o saptamana, dar am considerat ca e prea mult timp de asteptat si am renuntat

• 2

Robotel Reclama

Robotel Reclama

#1551 >carmen2017<

carmen2017

😘Carmen

• >Serious Contributor<
    • 954 Postari:
    • Inscris la:
      11 March 2017

Postat 10 February 2018 - 03:57 PM

Multumesc!💋💋💋💋💋💋💋💋💋💋

Aceasta postare a fost editata de carmen2017: 10 February 2018 - 03:58 PM

• 1
    Bună dragilor!Va sarut si vreau sa imi actualizez serviciile.😘😘Despre mine :sunt o tipa voluptoasa si pupacioasa 😘😘😘😘.Va garantez discretie si curatenie maxima,la fel si rasfatul maxim.💋💋💋 Servicii:masaj de relaxare 💆 -Masaj erotic🍭 -Oral neprotejat sau protejat in fuctie de igiena🍌aici cu multe artificii: 🎉 -Normal (doar protejat)🛏↔in diferite pozitii - -Mici fantezii🙊 -🛁Dus si inainte si după actiune -Se poate consuma 🍾🍹in limita bunului simț -Va sarut si va astept cu drag 💋💋💋💋 -Locatie :discretă👀si curată -Aparatorii Patriei🏠 -Programari📞:pe whatsapp si pm ,telefonic la numarul din titlu -Putem sa ascultam sau să vizionam ceea ce te face sa te simnti bine🎶📀💋 -0721359748😙↔📞

#1552 admiralfrost

admiralfrost

Rule the waves

• Maistru Curvar
    • 70 Postari:
    • Inscris la:
      10 May 2015

Postat 11 February 2018 - 12:29 AM

:laugh2 :ras Ce te omoară curiozitatea,dar ce-o să te omoare ea!

Dacă îți poate ține piept? Cu pieptul ei?
    Îți ține piept,fund,gură și alte cele de te vei considera norocos dacă vei scăpa întreg și nevătămat,că dependent vei pleca sigur!

Aștept cu nerăbdare exprimarea impresiilor! :hihat

Fii sigur ca voi veni cu impresiile, dar nedumerirea mea e ca, precum stii, if something's too good to be true, it usually is. Nu zic nimic, o fi cum zici, dar va trebui sa vad firsthand pana sa zic ca "da, ai dreptate".

• 2

Robotel Reclama

Robotel Reclama

#1553 >cityoflove<

cityoflove

Serious Contributor

• >Serious Contributor<
    • 276 Postari:
    • Inscris la:
      16 January 2018
  • Reputatie: 8

Postat 11 February 2018 - 10:27 AM

Baga poze miss
    • 1

Robotel Reclama

Robotel Reclama

#1554 deagosvatra

deagosvatra

Maistru Curvar

• Maistru Curvar
    • 56 Postari:
    • Inscris la:
      04 November 2016
  • Reputatie: 2

Postat 11 February 2018 - 08:28 PM

Buna,Pret pentru o finalizare?
    • 2

Robotel Reclama

Robotel Reclama

#1555 panoramic

panoramic

VIP Member

• Pedepsit
    • 3093 Postari:
    • Inscris la:
      07 August 2016
  • Reputatie: -2924

Postat 12 February 2018 - 02:42 AM

Bine punctat! Bravo!
    • 0
    Lick my balls!

Robotel Reclama

Robotel Reclama

#1556 danydan46

danydan46

VIP Member

• VIP Member
    • 1806 Postari:
    • Inscris la:
      05 November 2017
  • Reputatie: 1426

Postat 12 February 2018 - 08:12 AM

😘😘😘😘😘😘
    • 1

#1557 clonatu

clonatu

VIP Member

• VIP Member
    • 1584 Postari:
    • Inscris la:
      25 May 2017
  • Reputatie: -227

Postat 12 February 2018 - 08:55 PM

Se poate o programare pentru maine ?
    • 0

Robotel Reclama

Robotel Reclama

#1558 pesterica

pesterica

Curvar Ucenic

• Curvar Ucenic
    • Pip
    • 15 Postari:
    • Inscris la:
      15 February 2016

Postat 13 February 2018 - 12:49 PM

Revin cu o recenzie, ramasesem dator domnisoarei cu recenzia.

Am avut programare astazi dimineata la Flory (Carmen), la locatia cunoscuta.

Imi cer scuze pentru afirmatiile mele de mai sus, eram nervos si am exagerat din cauza programarilpo peste cateva saptamani. Din cauza aceasta, fata este foarte aglomerata pentru ca serviciile pe care le presteaza sunt de calitate. Exact cum au spus si cei de mai sus in recenzii, fata nu este pentru cei care doresc sau cauta manechine, fata este voluptoasa, putin plinuta, foarte vorbareata si mai ales atenta la nevoile clientului. O garsoniera, curata frumos aranjata, exact pentru un "rasfat maxim" cum spune ea.

Note:

Masaj: 10 (cel mai bun pe care l-am primit pana acum)

Rimming: 10 (limba ei face minuni)

Masaj prostatic: 9.5 (prima data cand primesc asa ceva, mi s-a parut foarte interesant)

Oral: 10 (se pricepe foarte bine, doar Monica din militari mai oferea un asa oral, dar din pacate s-a retras)

Normal: nu am incercat

Halat: 150 lei (merita fiecare banut, fata chiar isi da silinta sa te satisfaca)

Multumesc Flory (Carmen), o sa devin si eu clientul tau fidel !!!

• 5

Robotel Reclama

Robotel Reclama

#1559 >carmen2017<

carmen2017

😘Carmen

• >Serious Contributor<
    • 954 Postari:
    • Inscris la:
      11 March 2017

Postat 13 February 2018 - 06:57 PM

Revin cu o recenzie, ramasesem dator domnisoarei cu recenzia.
    Am avut programare astazi dimineata la Flory (Carmen), la locatia cunoscuta.
    Imi cer scuze pentru afirmatiile mele de mai sus, eram nervos si am exagerat din cauza programarilpo peste cateva saptamani. Din cauza aceasta, fata este foarte aglomerata pentru ca serviciile pe care le presteaza sunt de calitate. Exact cum au spus si cei de mai sus in recenzii, fata nu este pentru cei care doresc sau cauta manechine, fata este voluptoasa, putin plinuta, foarte vorbareata si mai ales atenta la nevoile clientului. O garsoniera, curata frumos aranjata, exact pentru un "rasfat maxim" cum spune ea.
    Note:
    Masaj: 10 (cel mai bun pe care l-am primit pana acum)
    Rimming: 10 (limba ei face minuni)
    Masaj prostatic: 9.5 (prima data cand primesc asa ceva, mi s-a parut foarte interesant)
    Oral: 10 (se pricepe foarte bine, doar Monica din militari mai oferea un asa oral, dar din pacate s-a retras)
    Normal: nu am incercat
    Halat: 150 lei (merita fiecare banut, fata chiar isi da silinta sa te satisfaca)

Multumesc Flory (Carmen), o sa devin si eu clientul tau fidel !!!

Multumesc!Te sarut si te astept cu drag.💋💋💋💋💋💋😙😙

Aceasta postare a fost editata de carmen2017: 13 February 2018 - 06:58 PM

• 1

Robotel Reclama

Robotel Reclama

#1560 clonatu

clonatu

VIP Member

• VIP Member
    • 1584 Postari:
    • Inscris la:
      25 May 2017
  • Reputatie: -227

Postat 13 February 2018 - 07:06 PM

Se poate o programare?