Sari la conținut

Carmen din berceni 0721359748 un GFE excelent cu sanii mari!!


Vizitator

Postări Recomandate

Vizitator mihaighiocel
Reputație: 0

Care’ai pus mă prostule mesajul ăsta în față la Marriott ? ...Huuuoooooo !

Unu care își permite, saracule, unu care nu trăiește din pensia lui buni.

Muie ție si familiei tale!

  • Like 1
  • Minus 3
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Unu care își permite, saracule, unu care nu trăiește din pensia lui buni.

Muie ție si familiei tale!

ghiocele ..esti atât de prost încât mănânci zacuscă cu paiul și pui cuburi de gheață la ciorba de burtă . 😂😂😂. Când te mai bagi cu japca in seamă cu mine ..nu o mai face cu glumele mele pe care le făceam acum 3 ani . 😜 . Sunt sărac ..așa e .. Dar dacă te uiți atent în poză .. vezi un profil de mașină care se numește Bentayga . 😂😂😂 . Auzi .. ?..Èši-ai acoperit tatuajul ăla de pe buci ..ăla cu un bichon maltez care se lingea la pulă ?
  • Like 4
  • Minus 2
Link spre comentariu
  • Oras:Satu' cu ministri
  • Oras:Satu' cu ministri

ghiocele ..esti atât de prost încât mănânci zacuscă cu paiul și pui cuburi de gheață la ciorba de burtă . . Când te mai bagi cu japca in seamă cu mine ..nu o mai face cu glumele mele pe care le făceam acum 3 ani . . Sunt sărac ..așa e .. Dar dacă te uiți atent în poză .. vezi un profil de mașină care se numește Bentayga . . Auzi .. ?..Ți-ai acoperit tatuajul ăla de pe buci ..ăla cu un bichon maltez care se lingea la pulă ?

Lasă-l!  :laugh2

  • Like 1
  • Minus 2
Link spre comentariu
  • Oras:bucuresti
  • Oras:bucuresti

Nu stiu ce a-si mai putea adauga la recenziile deja facute, doar ca asteptarile mele au fost cu mult depasite.

 

Eu nu sunt un mare fan al genului BBW ( desi corpul meu nu este departe de acest gen  :laugh2 )  lucrul acesta si faptul ca am un program incarcat si un "radar" vigilent, ma facut sa tot aman o programare la distinsa noastra maseuza.

Intr-un final am reusit sa fac o programare saptamana trecuta undeva la ora 14.00. Am revenit in ziua cu pricina pentru confirmare, moment in care primesc o rugaminte din partea titularei pentru modificarea orei de curs in 15.30 ( deja vedeam o incercare de anulare si imi puneam intrebari daca seriozitatea descrisa in recenzii este reala ). Nu a fost cazul de asa ceva, iar din momentul in care am ajuns in binecunoscuta locatie si pana am iesit, nu stiu cum a zburat timpul.

 

Nu are rost sa mai intru in detalii deoarece multi dintre voi deja le cunosc. Vreu doar sa punctez faptul ca, asa cum m-am simtit alaturi de Flori nu m-am mai simtit de la prima mea iubire, iar orgasmul este de departe cel mai intens pe care eu l-am avut. Pentru asta si pentru faptul ca are atitudinea de care mie personal imi lipsea, nu vreau decat sa iti multumesc draga mea.

 

Pentru ca regula forumului este sa lasam si ceva nota, iata si evaluarea mea:

 

- Aspect fizic: BBW....Dar aici nu pot da o nota (fiind prima de acest gen), pot spune doar ca pentru mine a fost o surpriza foarte placuta

- Atitudine: 10 ( asta pentru ca nu exista nota mai mare in catalog...un GFE excelent )

- Locatie 9 ( imi place ca este foarte discret si linistit, singurul minus vine de la faptul ca lipseste putin si lumina din camera )

- Oral 10 ( pot sa zic doar "fucking awesome" "bestial" ...ce mai pot spune dupa un asa orgasm )

- Normal  ( depasind ora rezervata nu am mai apucat )

- Anal  (nu am intrebat )

- Masaj 10 ( din punctul meu de vedere, este unul din cele mai bune de pana acum )

 

Ciocane tari

 

P.S. : Deabia astept sa ne revedem....un sarut dulce de la pupacios la pupacioasa :laugh2......si sa stii ca, cozonacul a foat minunat

  • Like 4
Link spre comentariu
  • Oras:Apărătorii Patriei
  • Oras:Apărătorii Patriei

Nu stiu ce a-si mai putea adauga la recenziile deja facute, doar ca asteptarile mele au fost cu mult depasite.

 

Eu nu sunt un mare fan al genului BBW ( desi corpul meu nu este departe de acest gen :laugh2 ) lucrul acesta si faptul ca am un program incarcat si un "radar" vigilent, ma facut sa tot aman o programare la distinsa noastra maseuza.

Intr-un final am reusit sa fac o programare saptamana trecuta undeva la ora 14.00. Am revenit in ziua cu pricina pentru confirmare, moment in care primesc o rugaminte din partea titularei pentru modificarea orei de curs in 15.30 ( deja vedeam o incercare de anulare si imi puneam intrebari daca seriozitatea descrisa in recenzii este reala ). Nu a fost cazul de asa ceva, iar din momentul in care am ajuns in binecunoscuta locatie si pana am iesit, nu stiu cum a zburat timpul.

 

Nu are rost sa mai intru in detalii deoarece multi dintre voi deja le cunosc. Vreu doar sa punctez faptul ca, asa cum m-am simtit alaturi de Flori nu m-am mai simtit de la prima mea iubire, iar orgasmul este de departe cel mai intens pe care eu l-am avut. Pentru asta si pentru faptul ca are atitudinea de care mie personal imi lipsea, nu vreau decat sa iti multumesc draga mea.

 

Pentru ca regula forumului este sa lasam si ceva nota, iata si evaluarea mea:

 

- Aspect fizic: BBW....Dar aici nu pot da o nota (fiind prima de acest gen), pot spune doar ca pentru mine a fost o surpriza foarte placuta

- Atitudine: 10 ( asta pentru ca nu exista nota mai mare in catalog...un GFE excelent )

- Locatie 9 ( imi place ca este foarte discret si linistit, singurul minus vine de la faptul ca lipseste putin si lumina din camera )

- Oral 10 ( pot sa zic doar "fucking awesome" "bestial" ...ce mai pot spune dupa un asa orgasm )

- Normal ( depasind ora rezervata nu am mai apucat )

- Anal (nu am intrebat )

- Masaj 10 ( din punctul meu de vedere, este unul din cele mai bune de pana acum )

 

Ciocane tari

 

P.S. : Deabia astept sa ne revedem....un sarut dulce de la pupacios la pupacioasa :laugh2......si sa stii ca, cozonacul a foat minunat

Mulțumesc!Te sărut și te aștept cu drag!Un sărut de la o pupăcioasă către un pupăcios😘😘😘😘💋💋💋
  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:Apărătorii Patriei
  • Oras:Apărătorii Patriei

Flori, ai cozonac? Miam, miam, ce noroc pe cei programați zilele astea!

 

. 😚😚Te sărut !Super buni cozonaci ,o sa am de Crăciun..😗😗😗😗😗💋
  • Like 2
Link spre comentariu

 

- Normal ( depasind ora rezervata nu am mai apucat )[/size][/font][/color]

 

Cam în toate recenziile despre Florica văd placa asta cum că :... nu am mai apucat normal.... oralul a fost foarte...eram obosit....mă grăbeam... ai alte scuze labo-fantastice, ceea ce mă duce cu gândul că ori sunt recenzii făcute din pix ori tanti se ferește să bage Hârciogu în scorbură
  • Like 1
Link spre comentariu

  • Oras:Craiova
  • Oras:Craiova

Cam în toate recenziile despre Florica văd placa asta cum că :... nu am mai apucat normal.... oralul a fost foarte...eram obosit....mă grăbeam... ai alte scuze labo-fantastice, ceea ce mă duce cu gândul că ori sunt recenzii făcute din pix ori tanti se ferește să bage Hârciogu în scorbură

Daca esti aproape du-te si baga-i tu harciogu si ne spui si noua daca se fereste sau daca Doamne fereste ai ramas fara harciog!

Sa nu te sperii ca se vindeca! Sunt pregatit pentru raspunsuri banale,astept ceva Doxa!

  • Like 1
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...