Sari la conținut

Carmen din berceni 0721359748 un GFE excelent cu sanii mari!!


Vizitator

Postări Recomandate

  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Și vestea proastă...am pierdut agenda.Cine are programare să îmi scrie pe WhatsApp.Va doresc o seara plăcută.

 

  Pierzi agenda, pierzi "money and time"   :slap2. Cam nasol  :D . Sau iar e marketing... ;)  

Link spre comentariu
  • Oras:Apărătorii Patriei
  • Oras:Apărătorii Patriei

Buna Carmen,

 

Ajung in Bucuresti intre 27 si 30 iulie. As vrea sa petrec 1 / 1.5 h in compania ta. Crezi ca este posibil sa a primesti pe 28?

Astept un raspuns.

 

Multumesc

Bună,nu lucrez in weekend.😘😘😘
  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:prin prerie...
  • Oras:prin prerie...

Salutare!

am vizitat domnisoara saptamana tracuta dupa asteptarea de rigoare-recunosc ca initial am respins ideea de a astepta 2 sapt pentru o programare dar curiozitatea a fost mai puternica. Ce pot sa spun acum la rece este ca merita asteptarea ... a fost ca o furtuna care m-a luat pe sus...ultra pupacioasa, cu un masaj combinat cu limbi peste tot corpul..., un anilingus demential...oral deep, facefuck,  si in final 2 finalizari pe parcursul a unei ore si jumate. Carmen este foarte atenta si receptiva, curatenie si igiena exemplare. Singurul minus ramane asteptarea. 

Carmen te pup si fir intins! 

  • Like 7
Link spre comentariu
  • Oras:Apărătorii Patriei
  • Oras:Apărătorii Patriei

Salutare!

am vizitat domnisoara saptamana tracuta dupa asteptarea de rigoare-recunosc ca initial am respins ideea de a astepta 2 sapt pentru o programare dar curiozitatea a fost mai puternica. Ce pot sa spun acum la rece este ca merita asteptarea ... a fost ca o furtuna care m-a luat pe sus...ultra pupacioasa, cu un masaj combinat cu limbi peste tot corpul..., un anilingus demential...oral deep, facefuck,  si in final 2 finalizari pe parcursul a unei ore si jumate. Carmen este foarte atenta si receptiva, curatenie si igiena exemplare. Singurul minus ramane asteptarea. 

Carmen te pup si fir intins!

 

Mulțumesc!Te sărut și te aștept cu drag.😘😘😘💋💋💋💋
  • Like 1
  • Minus 1
Link spre comentariu
  • Oras:Outside București
  • Oras:Outside București

Din motive personale nu mai iau programari de o zi... cine are rezervat o zi sa îmi scrie.

Eu consider că ai luat o decizie inspirată!

Cred că în felul acesta se va reduce timpul de așteptare! :kiss3

  • Like 2
Link spre comentariu
Reputație: 40328
  • Oras:FALASTOACA
  • Oras:FALASTOACA

Dragilor o perioadă voi fi disponibila doar pentru masaj.Fetele care doresc masaj cu cafea,masaj facial cu miere îmi poate lăsa pm.

Cum adica doar pentru masaj??

Probleme? :thinking

  • Like 4
Link spre comentariu
  • Oras:Apărătorii Patriei
  • Oras:Apărătorii Patriei

Neata. Adresa exacta se da la confirmare, sau o putem cere din timp pe whatsapp? Sa vad cate ore fac pe drum. :laugh2

Bună,cu drag te aștept...te rog să îmi scrii pe WhatsApp.😘😘
Link spre comentariu
  • Oras:Outside București
  • Oras:Outside București

Neata. Adresa exacta se da la confirmare, sau o putem cere din timp pe whatsapp? Sa vad cate ore fac pe drum. :laugh2

Bagă stația de metrou Berceni și ai timpul exact!

 

Ba nu! Mai adaugă 4 minute! :laugh2 :laugh2

  • Like 4
Link spre comentariu

Mare limbista și carmen.😛😜😛😜😛😋ðŸ˜ðŸ˜ðŸ˜‹ðŸ˜‹ðŸ˜ðŸ˜‹ðŸ˜ðŸ˜›ðŸ˜œðŸ˜›ðŸ˜œðŸ˜œðŸ˜›ðŸ˜œðŸ˜‹ðŸ˜ðŸ˜ðŸ˜ðŸ˜‹ðŸ˜‹ðŸ˜‹ðŸ˜›ðŸ˜›ðŸ˜›ðŸ˜›ðŸ˜›ðŸ˜œ

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...