Sari la conținut

Carmen din berceni 0721359748 un GFE excelent cu sanii mari!!


Vizitator

Postări Recomandate

  • Oras:Apărătorii Patriei
  • Oras:Apărătorii Patriei

Am fost ieri la dulcea Carmen,reușind să fac programarea cu o săptămână în urmă.Nu o sa comentez foarte mult pentru ca ar fi foarte mult.Doamna Carmen ma primit foarte bine,cu îmbrățișari și pupături,după care mi-a prezentat locatia.Nu pot să zic decât că este senzațională și în arta masajului si în cea a sexului.M-am simțit foarte bine în prezența ei și o să revin cât de curând la ea.Multe pupături dulci!

Multumesc !Te astept cu drag.
  • Like 2
Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0

Din punctul meu de vedere, Flory este tot ce își poate dori un bărbat de la o femeie: punctuală, serioasă, pasională, atentă, dornică să te simți bine, cu sâni fabuloși și fund la fel de amețitor. Nu știu cum reușește, dar are o energie fabuloasă, tămăduitoare. Am petrecut o oră extrem de relaxantă cu o femeie amuzantă și plină de șarm. 

Masajul foarte reușit; e prima femeie care îmi oferă așa ceva. Pur și simplu nu-i pot rezista; îmi place tot ce îmi propune și tot ce mi-ar mai propune. Se pricepe, are tot felul de creme și instrumente. Curățenia exemplară în locație. 

Te cucerește cu săruturi și multe multe mângâieri (GFE 10!). Alte detalii nu dau; oricum e plin topicul ei de recenzii. 

Cât despre preț, e nimic în raport cu ce oferă. Îi recomand doar să-și selecteze bine clienții, să ofere ceea ce oferă doar celor care apreciază tipul ei de femeie. Sincer e păcat să-și irosească energiile cu bărbați, care, în loc să se încarce cu starea ei de spirit, pleacă de la ea cu sentimentul neîmplinirii. 

  • Like 6
Link spre comentariu
  • Oras:Apărătorii Patriei
  • Oras:Apărătorii Patriei

Din punctul meu de vedere, Flory este tot ce își poate dori un bărbat de la o femeie: punctuală, serioasă, pasională, atentă, dornică să te simți bine, cu sâni fabuloși și fund la fel de amețitor. Nu știu cum reușește, dar are o energie fabuloasă, tămăduitoare. Am petrecut o oră extrem de relaxantă cu o femeie amuzantă și plină de șarm. 

Masajul foarte reușit; e prima femeie care îmi oferă așa ceva. Pur și simplu nu-i pot rezista; îmi place tot ce îmi propune și tot ce mi-ar mai propune. Se pricepe, are tot felul de creme și instrumente. Curățenia exemplară în locație. 

Te cucerește cu săruturi și multe multe mângâieri (GFE 10!). Alte detalii nu dau; oricum e plin topicul ei de recenzii. 

Cât despre preț, e nimic în raport cu ce oferă. Îi recomand doar să-și selecteze bine clienții, să ofere ceea ce oferă doar celor care apreciază tipul ei de femeie. Sincer e păcat să-și irosească energiile cu bărbați, care, în loc să se încarce cu starea ei de spirit, pleacă de la ea cu sentimentul neîmplinirii.

 

Multumesc te astept cu drag .
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...